0

Alexis strzela co 88 minut a nie 90

0

Z tym wykończeniem to bym się kłócił, Pedro dobrze wykancza akcje czasem uda mi się przestrzelic jak w ostatnim meczu z Granada ale żaden piłkarz nie strzela wszystkiego co ma na nodze. Jeśli już coś Pedro ma poprawiać to raczej grę do przodu bo biega na pozycji skrzydłowego a gra jak napastnik który tylko czeka na okazję do strzelenia.

0

Nie chce mi się tu wyklocac o ilość strat czy odbiorow. Nie chce mi się także po raz 4 oglądać te same spotkanie żeby podać Ci dokładne minuty w których to były np te odbiory. Na następny raz zrobię to z pewnością bo jeśli oglądam mecz 3 razy i jeszcze przewijam żeby się upewnić to raczej nie jestem takim tumanem żeby pomylić się aż o 3 odbiory.

Co do ocen za Betis to tam jasno przedstawiłem fakty i widać gołym okiem jak różnie wystawiacie sobie oceny. Gość w jednym meczu gra super oprócz tego strzela dwa gole, ma asyste, strat prawie eż nie i ma pół oceny więcej gdzie ilość strat jest dwucyfrowa, strzela jedną bramkę i sama gra była z pewnością gorsza. Wystarczająco przekonujaca argumentacja by zmienić ocenę. To wasza strona więc róbcie co chcecie ja do dyskusji nie będę się wtrącać bo wideze ze nie ma sensu po prostu...

0

No i mówiłem że taki skład będzie. Martino nie zaskakuje nigdy składem a i tak zawsze wygrywamy.

0

Mocno bym się kłócił z tym specjalistą od strzelania ważnych goli. 3 lata temu można by było tak powiedzieć, ale od tamtej pory strzelil 1 lub 2 ważne bramki w tym ta z PSG... A w ilu takich ważnych spotkaniach zagrał? W tamtym sezonie grał w każdym ważnym meczu. Mit prosto od MD obalony. Mam nadzieję że dziś strzeli coś kanaryjczyk, aczkolwiek ten mecz nie należy do tych najważniejszych, awans mamy pewny i wystarczy nam 0:0 by mieć 1 miejsce.

0

http://www.youtube.com/watch? v=8UubSdbizpc
Alexis sam na treningu. Ambitny chłopak, podziwiam.

0

Na wstępie chciałbym napisac że nie domagam się zmiany oceny nikogo bo po ostatnim razie gdy były oceny za Betis po prostu mnie olano i mnie tylko mnie a zgodnie z życzeniem napisałem przekonującą argumentacje.
Nie skupilalem się na wszystkich statystykach i nie na wszystkich zawodnikach tylko jak zawsze na napastnikach. Staty Pedro są jak najbardziej ok, podobnie jak Roberto i Traore. Neymar miał 9 strat a nie 10. Sanchez miał ich 8 a nie 10, a odbiorow zanotował 5 a nie 2 co wyraźnie wskazuje że to on był najlepszy w pressingu a nie Pedro jak napisaliście. To już kolejny raz kiedy wylapuje takie błędy w wykonaniu waszego kolegi Adka, nie mam nic do chłopaka oczywiście, ale musicie coś z tym zrobić. Wiem dokładnie jak wygląda sposób naliczania bo wszystko mi wytłumaczył Sciah po meczu z Malaga. Miło będzie gdy kolejny raz mnie olejcie :) Pozdro

0

Nie działa link

0

Właśnie taki będzie skład 100%

0

Przecież to ironia. On sobie drwi z Alexisa za co w ogóle powinien dostać bana aż dojrzeje emocjonalnie

0

Vela już był świetny gdy grał w Arsenalu. Wenger może sobie teraz pluc w brodę. Chętnie bym widział Carlosa w naszych szeregach.

0

Nic nie zmieni tego że i Borussia i Bayern to ten sam poziom. Dortmund w tym meczu miał dużo wyśmienitych okazji do zdobycia gola. Bayern wygrał bo nie było zadnego podstawowego obrońcy.

0

Nie rozumiem zmiany Martino który ściągnął Sancheza który w najbliższym meczu będzie pauzowac a inni będą grać.

0

Alexis najlepszy z ataku

0

Co do składu to ciekaw jestem kto w ataku z której strony będzie grać

0

Niesamowity mecz w Liverpoolu.

0

Wcześniej derby Liverpoolu

0

Wszystko ok tylko bym zamienił pozycjami Pedro i Sancheza. Alexis na lewej stronie równa się wykorzystanie potencjału. Złamanie akcji, drybling, strzał, prostopadle podanie. Na lewej stronie dużo łatwiej się gra prawonoznemu.

0

Bardzo dobry pomysł. Sanchez z pewnością by duzo zyskał grając po lewej stronie bo mogłby w końcu łamać akcje na prawą stopę i podawać, strzelać, dryblowac. Neymar w środku gra chyba jeszcze lepiej jak po lewej. Lionel złamanie akcji tak samo. Jeszcze lepiej gdyby Ci zawodnicy się zmieniali pozycjami, to by wprowadziło niezłe zamieszanie wśród obrońców rywali szczególnie przy indywidualnym kryciu.

0

Jak zwykle pomija się Sancheza i tylko Neymar i Neymar. To Alexis będzie ciągnąć to wszystko zobaczycie.

0

Anglia

0

Też wyczytalem na stronie Barcelony że Messi dostał tego złotego trzewika :)

0

Wpisz Brazil 2-1 Chile Full Match i Ci wyskoczy

0

Brać go do pierwszego zespołu. Niech dostaje ogony w meczach gdzie już będzie pewna wygrana. Po co to kupować napastnika...

0

Apropo bramkarza to do wyjecia zupełnie za darmo jest Julio Cesar. Zubi moim zdaniem nie powinien się zastanawiać nawet.

0

Nie tyle co wolne jak najważniejsi zawodnicy powinni siedzieć na lawce.

0

Alexis gral bardzo dobrze, udane dryblingi, często wracał po piłkę, on lubi atakować z własnej połowy rozpedzajac się. Alexis na kadrze zawsze gra super bo się czuje jak lider. Neymar druga połowę miał lepszą od pierwszej, był bardzo aktywny, również bardzo udane zawody. Może tylko cieszyć forma naszych dwóch crackow.

0

Martino i Chile? Wiem że Bielsa prowadził wtedy chile a Martino chyba Paragwaj.

0

ja tam lubię Mikiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?