0

Zdziwisz się bo właśnie będzie taki skład, gazety w tym sezonie są bardzo dokładne ze skladami

0

Co wy tak o tych ogorkach ? Nie macie szacunku do profesjonalnych piłkarzy?

0

W tym sezonie ? On w ogóle jest lepszy?

0

Angielska Ekstraklasa
Angielska Championship
League One
League Two
Coś nie tak ??

0

Piłkarzem lepszym ale w najlepszej aktualnie formie jest Ramsey który na daną chwilę jest najlepszym zawodnikiem Angielskiej Ekstraklasy

0

Nie gram w takie gry, a z takimi " kibicami" jak Ty nie rozmawiam więc nic do mnie nie pisz

0

No i rzecz jasna wolałbym Bartre w obronie

0

Taki będzie skład bankowo. Wolałbym już Inieste na lewej a Cesca w środku, ale chcieć to ja sobie mogę...

0

Bojan i Deulofeu???? To jak niebo i ziemia. Bojan jest już dawno wypalony, on już się nie rozwinie, Deulofeu to talent czystej wody chłopak tylko potrzebuje ogarnia na poziomie. Oglądałeś te mecze Bojana w Romie???

0

Jeśli chodzi o księcia z Walii to jest nim z pewnością Aron Ramsey

0

Mów za siebie, ja oglądam każde spotkanie Evertonu i Deulofeu zawsze gra dobrze...

0

Alexis może grać na środku pod warunkiem że Fabregas będzie grać za nim. Bo tylko on widzi gdy Chilijczyk wybiega za linie obrony. No i często musieliby z nim grać bo on ma akurat tak że grą dobrze gdy koledzy często do niego podają, wtedy czuję się ważny i ma więcej pewności siebie. Dongou wiadomo że nie zagra, nie zagrał ani razu i nagle nie wskoczy do podstawowego składu z takim rywalem. Nie mam nic do chłopaka bo nawet chciałbym żeby gral ale patrzę realnie na sytuację. Moim zdaniem Martino wystawi Cesca na środku napadu i jeśli nie strzelimy szybko gola to będziemy się męczyć w tym meczu.

0

Bardzo mnie to cieszy. Zasługuje żeby wrócić i grać dla Barcy. Za Tito jego gra mogła się wielu nie podobać, ale ja go rozumiem... Mało minut = trzeba szybko pokazać co się potrafi, a żeby się pokazać to trzeba indywidualnej akcji. Gdyby klepal do najbliższego kolegi te 10 minut na które wchodził to w ogóle go tutaj wysmiano i chyba sam Vilanova byłby zadowolony. Tello dostawał szansę i ja zdobył dzięki indywidualnym akcją. Deulofeu to większy talent od Tello i uważam że ma większy potencjał od Pedro. Skoro oni dostali szansę to Gerard też powinien dostać, wszystko w rękach Martino...

0

Ze wszystkim się zgadzam. Bramkę Bale'a pamiętam, to był wspaniały gol. Ja go nie skreslalem bo nie można skreślić piłkarza za którego zapłacono 100 mln. W tym meczu po prostu Bale nie imponował a rywal był beznadziejnych do potęgi, życzę im spadku z taką grą i mentalnościa. Co do porównań Neymara i walijczyka to obaj są wielcy a spotkań 1 na 1 nikt nie organizuje więc się nie przekona nikt kto jest lepszy. Obaj z pewnością nie zejdą poniżej pewnego poziomu.

0

Liczę na pewne zwycięstwo z Bilbao. Po słabych meczach zazwyczaj mobilizacja u zawodników była bardzo duża i kończyło się to wysokim zwycięstwem. Wiem że nie postawią nam lekkich warunków, ale my też nie musimy grać na pół gwizdka, jesteśmy lepsi piłkarsko więc jeśli obie ekipy zagrają na podobnej intensywności to wynik powinien być korzystny. Wraca Adriano, Cesc i Neymar statystycznie zdobywają bramkę lub asyste, Alexis strzela co 87 minut gola i właśnie na tych trzech crackow jutro liczę!

0

Można się zgodzić z większością ale nie zgodzę się że gol to gol. Przykładowo dwóch piłkarzy oboje po 30 goli i trzeba wybrać lepszego z nich, jeden dobija, strzela na pusta, drugi ląduje z wolnych, robi rajdy między obrońcami i strzela, strzela z dystansu, strzela z głowy itd. Kto jest lepszy ? Obiektywnie...

0

Z Tottenhamem i innymi też

0

Nie to że z nienawiści jakiejś napisze ale Bale strzelił te bramki z dupy, pierwsza na pusta bramkę po błędzie bramkarza, druga to właściwie to samo bo obrońca mu podał piłkę na 5 metrze, trzecia to już z 2 metrów na pustą. Nie wiem czym tu zachwycają się komentatorzy "wielki Bale". Mnie osobiście nie imponował niczym w tym meczu żeby powiedzieć że zagrał wspaniały mecz. To nie jest ten gracz z Tottenhamu, tam był wielki, tam zdobywał wspaniałe gole, dryblowal, nekal bramkarzy swoimi bombami. Powiedzmy sobie szczerze Valladolid zagrał dzisiaj fatalnie, bez kompletnego zaangażowania tak jak by przed meczem wiedzieli że już przegrają. W ataku to jakas desperacja jak koles strzela prawie z połowy. Determinacją po stracie bramki wygląda gorzej jak na poziomie juniorów polskiej ligi. Życzę takiej drużynie spadku.

0

Nie rozumiem czasami co takie zespoly jak Valladolid mają w głowach przyjeżdżając na SB... Ani nie atakują, bronić to też się nie bronią, grają jak by byli przestraszeni pressing na poziomie młodzikow a i tak po 45 minutach dostają 2-0 w dupe. Co oni mają do stracenia ?? Kluby tak profesjonalne powinny analizować rywala przed meczem. Skoro Villareal czy takie Rayo potrafi postawić warunki to czemu inna drużyna ma tego nie zrobić... Nic dziwnego że później mówi się o lidze dwóch drużyn...

0

Oczywiście ze chodziło mi o pozycję Cesca, to normalne że Alexis jest lepszy od Pedro, zawsze był lepszy i będzie, to zuplenie inna klasa piłkarska

0

Zaraz będą oceny poczekaj chwilę

0

Te porażkę w ciemno Martino miał na myśli że wyniki ma wspaniałe jak na tak krótki okres czasu. Wygrany SPH z Atletico. Wygraną z Realem, 1 miejsce w grupie raczej zapewnione. Jeden remis z Osasuna, masa kontuzji.

0

Od takich rzeczy jest pre sezon. Później nowości taktyczne sprawdza się w meczach towarzyskich. Podróże widać są ważniejsze dla klubu niż sukcesy. Lecąc tu i tam w samolocie więcej się spędza czasu jak na treningu. Mam nadzieję że za rok polecimy w jedno miejsce gdzie się konkretnie przygotujemy albo bedziemy w domu trenować i jeździć gdzieś niedaleko na treningi. Jak tak człowiek przeczyta że Martino prowadził tylko 12 treningów to nic dziwnego że monetami piłkarze grają według własnej filozofii (Xavi). Barcelona ma ogromny potencjał jeśli w sezonie wygrywamy prawie wszystko bez częstego trenowania. Wieczna gra w dziadka nie pokaże trenerowi kto powinien grać w wyjściowym zespole w najbliższym meczu, pilkarze muszą pokazać w meczu gdzie jest ich miejsce.

0

Montoya, Pique, Mascherano, Adriano- Busquets, Xavi, Iniesta- Neymar, Cesc, Alexis taki będzie skład. Ja bym wolał Bartre i Pedro ale chcieć to sobie mogę...

0

O co chodzi z tymi niepelnymi treningami Martino?

0

http://www.youtube.com/watch?feature=m-ch-fea&v=KzngEMJmmVk&app=desktop
:)

0

Sciaha*
Sory piszę z tel

0

A ja zapraszam jeszcze Ściąga do ocen za Granade

0

Odbiory Alexisa :
1 minuta, 10, 48, 54 i w 58 można się kłócić. Co do strat to zwracam honor nie policzylem między innymi wygranej główki która wpadla pod nogi rywala. Śmieszy trochę takie coś, wychodzi na to że lepiej do niej nie skakać albo przegrywać cały czas żeby tylko straty nie było. 10 takich pojedynków i 10 strat.

0

Nie powinien kręcić nosem bo ma więcej minut gry od Sancheza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?