misiaty7
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2010
Anglia
12 obserwujących
7 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I gdzie w tych słowach najezdzam na Pedro? Raczej to piszę o redakcji bo to oni wystawili ocenę. Dla mnie jest zbyt mala różnica oceny miedzy zawodnikami wystarczy spojrzeć w statystyki. A co do krytyki to lepiej patrz na siebie bo ja dobrze pamiętam jak jechales Alexisa sezon temu. Ktoś gra słabo to się go krytykuje. Nie piszę nigdy że ktoś jest drewniany itp. Nie wyzywam nikogo jak te stado baranów antygang Alexis. Moje komentarze są tylko po to żeby ich podenerwowac bo w domu przed komputerem mam dobra zabawę z tego co piszą. Nie ma żadnej wojny, oni myślą że jest a ja się smieje. P.S. przed meczem z Betisem napisałem że Pedro strzeli, strzelił i po meczu napisałem że to był dobry mecz Pedro poszukaj to znajdziesz. Elo.
0
A co ja takiego napisałem na Pedro? Napisałem prawdę. Alexis nie jest lepszy? Nie gra w wyjściowej 11?
0
Co do Neymara to rozumiem że musicie mieć do niego jakąś sympatię. Zapomniano że miał masę strat? 10 strat ok norma, ale tu było prawie 20 ! Dryblingi? No było może parę udanych ale więcej miał tych nieudanych gdzie niemiecki obrońca zabierał mu piłkę w bardzo łatwy sposób. Zmarnowane sytuację sam na sam o których zapomnieliscie. W jeden akcji dwukrotnie strzelił wprost w bramkarza z bliskiej odległości... A podobno nie patrzycie na nazwiska? Pomimo że to jeden z moich ulubionych zawodników uważam że jego ocena być obniżona. Neymar w tak otwartym spotkaniu powinien niszczyć rywali, to nie był jego dzień tym razem.
0
Śmiać mi się chce jak widzę ocenę Pedro i ocenę Fabregasa. Wychodzi na to że Cesc musiał grać beznadziejnie ale że ma dwie bramki i asyste to dostał 8 tak? Pół oceny różnicy między nimi to jest żart tygodnia. Ktoś kto nie oglądał spotkania sam musi być mega zdziwiony że ktoś kto strzela 2 gole i zalicza asyste przy wyniku 4-0 ma tyci mniejsza ocenę od kogoś kto zdobył jedną bramkę. Sorry ale tym razem nawet nie muszę się zaglebiac w jakieś bardziej wyszczególnione argumenty. Albo podnieście Cescowi ocenę albo obnizcie Pedro. Bardziej jestem za tą pierwszą opcją bo nie rozumiem co jeszcze musi zrobic SRODKOWY POMOCNIK żeby dostać wyższa ocenę.
0
A najlepszymi przykładami były spotkania np. z Milanem czy Ajaxem gdzie am Alexis wychodził do tych piłek łącznie w dwóch spotkaniach 35 razy. W takiej formie co jest z pewnością by coś strzelił. Nie ma co bronić bezsensownie generała że on nie jest od takich zagrań. Kiedyś to tylko on był od tego a pozycja na boisku wcale się nie zmieniła. Jeśli ma piłkę na nodze to powinien zagrać, tak jak zagrał Song w tym meczu z Betisem. Obrońcy też czasem rzucą taka piłkę tyle że im ciężej o to.
0
On po prostu przy każdej okazji musi pochwalić Pedro i pohejtowac Alexisa. Typowy hejter. Niech sobie piszę co chce to Alexis jest lepszym piłkarzem i dlatego ma miejsce w wyjściowym składzie. Gdyby nie kontuzja Lionela to Pedro mógłby sobie playstation zabrać na ławkę.
0
Pinto-Motoya, Bartra, Puyol, Adriano-Song-Roberto,Iniesta-Cuenca, Pedro, Tello. Taki wyjdzie skład.
0
Wyjdzie w praniu kto będzie liderem. Moim zdaniem nie będzie żadnego lidera tylko będzie to co było gdy Messiego brakowało czyli Neymar, Alexis i Fabregas.
0
Po części z pewnością tego chce bo wie że jak Barca kupi klasowego bramkarza to mało kto będzie o nim pamiętać...
0
Jest taka stara góralska prawda czyli g*wno prawda.
0
Z Ajaxem Alexis pauzuje więc pewnie będzie Ney, Cesc, Pedro.
0
Podobno Costa ma przejść do Borussi gdy Lewy odejdzie. Klauzula odejścia Costy to 38 milionów.
0
Szczerze? Mnie też kadra nie interesuje. Kibicuje Barcelonie a nie Hiszpanii. Sanchez w poprzednim roku gral kapitalnie w kadrze a 2 dni wcześniej i dwa dni później w klubie to była katastrofa inny człowiek zupełnie. Ja tematu Pedro też nie ciagne bo zaraz się zacznie tutaj... :) Pozdro!
0
Co z tego że Pedro jest mistrzem świata i Europy skoro on prawie w ogóle nie gral na tych mistrzostwach? Nie to że teraz chce go najechac ale obiektywnie na to spogladam i w te sukcesy międzynarodowe to on miał bardzo mały wkład. Co do gry z kontry to mało kto z nami gra w ten sposób. Betis, Rayo tego typu druzuny które grają o punkty nie zwracając uwagi z kim grają.
0
Miał podobne statystyki co teraz, bramka co 93 minuty. Tylko wtedy jeszcze dorzucal więcej asyst. Prawda jest taka że Alexis ma równa formę od marca tego roku, a rok zaraz się kończy. Śmieszy mnie jak czytam, że Sanchez nie potrafi zagrać kilka dobrych spotkań pod rzad, albo że z lepszymi gra lipe. Każdy piłkarz ma co jakiś czas gorszy mecz, bez wyjątków. Gdyby pomocnicy grali mniej zachowawczo to jestem pewien że tych goli czy asyst miałby o wiele więcej.
0
Spornych asyst jest sporo. Śmieszy mnie zaliczanie komuś asysty gdy poda się do kolegi na odległość 3 metrów, bez presji do nóżki a kolega objeżdża dwóch zawodników i strzela. Zenada. A takich asyst jak ta Alexisa w meczu z Sociedad nie zaliczają i u wielu innych zresztą tak samo.
0
Maxwell to nie ten poziom gdyby był tak dobry to by gral w Barcelonie. Przegrał kompletnie rywalizację na lewej stronie więc odszedł.
0
A ja czuje że Alexis będzie jednym z tych liderów którzy będą przesądzać o wynikach...
0
Jak gra Busquets to zawsze wiem już przed meczem że środek pola będzie zdominowany.
0
Szkoda że o innych się nie mówi tak samo jak o Messim. Alba też jest kontuzjowany a mam wrażenie jak by w ogóle zapomniano że u nas gra. Rozumiem że Messi jest najlepszy ale obrońcy są też ważni...
0
Nie doceniasz w szczególności Fabregasa i Sancheza.
0
Nie to co u nas jonoforeza i inne :))
0
Messi być tak samo rotowany jak inni. Moim zdaniem Neymar też trochę za dużo gra. Jeśli wszyscy są zdrowi to należy to wykorzystać, bo później jak ktoś odniesie kontuzję to zawodnicy mogą się zajechac. Mięśnie nie wytrzymują obciążeń mimo regeneracji. Alves jest kolejnym który badzo dużo gra i jest rzadko rotowany. Montoya przeciez bardzo dobrze sobie radzi, ostatnio nawet zaliczył asyste i ma ich chyba tyle samo co Al. Martino powinien zmiany przeprowadzać częściej i szybciej, a nie jak zazwyczaj robi 1 lub 2 zmiany tylko i to w 80 minucie. Przez 10 minut to zawodnik ani się nie zmeczy, ani się nie ogra, ani nic nie pokaże.
0
Najważniejsze są puchary dla nas a nie nagrody indywidualne. Najlepszą nagrodą dla będzie wygranie LM to będzie jedna wielką nagroda zespołowa. A co do kontuzji to Leo jeśli zbyt wcześnie nie wróci to wszystko będzie git. Jeśli w pierwszym sezonie Alexis strzelił 15 goli mimo dwóch podobnych kontuzji miesniowych to Leo tym bardziej się ogarnie.
0
Masazystki z Polski go na bank szybko wylecza.
0
Podobno Barcelona ma zaoferowac Realowi Pedro. Skoro Realowi to innym ekipą też bo tak to działa. To już druga plotka na temat odejścia Pedro, więc coś w tym jest...
0
Musimy teraz pokazać że bez naszego lidera jesteśmy również mocni. Liczę w szczególności na duet Neymar-Alexis.
0
Takich bramek jak ta Di Natale to ja widziałem mnóstwo.
0
Szkoda że Cesc nie pojedzie. Dosyć szybko się wykuruje. Bartra jedzie na kadrę ale wątpię żeby dostał minuty...
0
Przecież on będzie dalej siedzieć jak siedzi. Cesc pewnie będzie grać w ataku, więc wchodzić będzie Pedro. No chyba że Pedro będzie grać w ataku to wtedy i tak będzie siedzieć...