0

Oby tak do końca!

0

Powinni wybierać bramki z samej Europy i spotkań na poziomie. A nie jakieś bramki z Ameryki gdzie grają enerytowani piłkarze klasy światowej. Bramka Alexisa była by tu mile widziana.

0

Mnie też to bolało. Przed meczem i po meczu z Milanem gdzie Xavi i Iniesta nie potrafili skrzydlowym zagrać piłki. Dzisiaj pokazales gdzie Twoje miejsc, po raz kolejny zresztą. Sam nie rozumiem Martino, mieli grać Ci w najlepszej dyspozycji.

0

Brawa dla Betisu że mieli odwagę nas atakować i przez pół godziny nas cisneli. Może w końcu inne drużyny zaczną grać z nami otwartą piłkę.

0

Moim zdaniem Roberto mógł śmiało dłużej pograć w tym meczu...

0

Gosciu wjechał w Messiego a sędzia nawet faulu nie odgwizdał, wychodzi na to że czasami trzeba się położyć na ziemii by dac sędziemu do zrozumienia że przeciwnik gra zbyt ostro...

0

natall11
Udane zawody obu panów :) pobawmy się może w jasnowidza z Granada :)

0

Don Lucas
Gimnazjum? Chlopie ja już mam dzieci. I mam jaja ktormi je zrobiłem Ty zaś masz niepokolei w głowie.

0

Nikt na to nie zasługuje.

0

Przed meczem napisałem że strzeli i strzelił.

0

Messi kontuzja uda, wiec szybko nie wróci. Najważniejsze żeby był zdrowy i w formie na Atletico. Póki go nie ma to Alexis z Neymarem i Fabregasem poradzą sobie.

0

Wykrakalem że Pedro strzeli dzisiaj :)

0

Ale będzie płacz jak Valdes odejdzie.

0

Wystaw oceny

0

Fabregas po raz kolejny pokazuje że jego miejsce jest podstawowym składzie.

0

Fabregas MVP. Chociaż gdyby się dało to Valdesowi też bym dał. Mecz bardzo podobny do tego z Rayo. Też nas cisneli, też Valdes był jednym z bohaterów. Kontuzja Messiego to szczescie w nieszczesciu, dobrze że jest przerwa na spotkania kadrowe. Pytanie tygodnia to czemu Iniesta w meczu z Milanem nie rzucał tak piłek za obronę??

0

Mówiłem przed meczem że Pedro strzeli :) nie rozumiem zmiany czemu wszedł Iniesta a nie Alexis. Przecież taki mecz na kontry to tylko na szybkich zawodników...

0

Ma ktoś już składy?

0

Ja ze zrozumieniem czytam doskonale, ale widzę, że Ty tego nie robisz... Ja piszę o szacunku do drużyn a Ty o sile zespołów. Nie można się z Tobą nie zgodzic, ale ja piszę o tym że nie dochodzi do mnie to gdy ktoś piszę ogórki na jakąś drużynę la Liga.

0

Jak to są ogórki to Ty dla mnie jesteś pomidor. Jak będziesz kiedykolwiek grać w piłkę na dobrym poziomie to możesz zrozumiesz co dzisiaj napisałeś. Pedro na sprzedaż czy nie, należy go szanować jak wszystkich a nie wyzywac.

0

To co napisałem o Pedro nie było uszczypliwe czy coś w tym stylu, pp prostu mam przeczucie że strzeli. A co sformułowania ogórki to trzęsie mnie jak coś takiego czytam... Ogórki to są w mizerii a nie na boisku. Ci co piszą w ten sposob to są dla mnie dziećmi po prostu. Dziećmi które nie szanuja zawodowych piłkarzy z 1 ligi hiszpańskiej która jest uważana za jedną z najsilniejszych na świecie. Najlepiej jest siedzieć przed tv i kompem by wypisywać kto jaki jest słaby... Rzygam na takich ludzi co sami nic poważnego w życiu nie osiągnęli a pozwalają sobie na takie chore sformułowania i chorą krytykę. Nawet w 4 lidze polskiej są znakomici pilkarze co mają lepszą technikę niż prawie każdy na tej stronie( prawie bo ja mam lepszą). Uważam że nalezy się szacunek każdej drużynie, bo z każdym możemy przegrac, nikt nigdy się nie położył nam i nie pozwolił sobie strzelać. Tv to tylko tv a rzeczywistość jest inna. Wiem że ubisz Pedro, ja za nim nie przepadam co nie znaczy że mam go nie szanować.

0

Tylko dla Ciebię

0

Pytania do trenera ja składu nie ustalam ani nie podaje kogo chcę... Po prostu podaję tego kto zagra na 100%.

0

A Pedro dzisiaj strzeli, jestem pewien...

0

Xavi 100% ze zagra bo nie jedzie na kadrę...

0

Nie, wciąż nie odnoszę takiego wrażenia.

0

Ja nie zauważyłem tego... Celta, Valladolid, Celtic itd.

0

Mi szkoda Rayo bo grają bardzo ładnie do przodu, nie boją się i przegrywają.

0

Fabregas powinien grać razem z Xavim, a Iniesta mógłby wchodzić gdy Fabregas już zaliczy dwie asysty :) Xavi i Iniesta to gwarancja kontroli meczu. Fabregas to gwarancja otwierających podań, bramek, asyst.

0

Fabregas w ogóle jest najlepszy. Tuż za nim Neymar. Co z tego że Xavi najwięcej razy wymienił podań z Messim skoro były to głównie podania do nogi na odlegosci mniej więcej 3 metrów. Poza tym Barcelona to już nie tylko Messi i Fabregas piłki rozrzuca do wszystkich. Dobrze mu się współpracuje z Alexisem i pewnie niedługo z Neymarem osiągnie porozumienie, które przyniesie brazylijczykowi bramki. Moim zdaniem powinien on grać od pierwszych minut always, ale w środku pola bo tam jest jego miejsce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?