0

Holandia to dopiero drużyna, finał mistrzostw świata i z grupy na euro nie wyszła.

0

Też tak czuję że Chile może daleko zajść. Już we wcześniejszym mundialu grali bardzo ładnie i bardzo ofensywnie, Alexis niszczył tam ludzikow i od tamtej pory ten zawodnik bardzo mi imponuje swoimi umiejętnościami. Trafili na Brazylię, cóż zobaczymy we wtorek jak z tą Brazylią zagrają.
2-2 z Hiszpanią. 2-0 z Anglią. Kolumbie niszczyli 3-0 i tylko na własne życzenie zremisowali. Ten zespół ma potencjał. Vidal to jest dla mnie gość o niemożliwym potencjale. W ataku mają prawdziwy talent - Vargas. Będę im kibicować podobnie jak i Hiszpanii, Argentynie i Brazylii.

0

Alexisa po prostu nie doceniono. Mistrz Hiszpanii, SPH oprócz tego poprowadził Chile do wyjazdu na MS. W tym sezonie absolutnie bryluje, bramka co 93 minuty, z Anglia robi co chcę itd. Na 47 spotkań zanotował 28 goli i 22 asysty. Sporo tych spotkań było z ławki i często był sciagany z boiska, gdyby policzyć minuty spędzone na boisku to w zasadzie zagrał by w 35 meczach. Nie gral z Betisem czy z Rayo gdzie przeciwnik grał otwarty mecz, tam też mógł nastrzelac chociażby. Moim zdaniem albo go nie docenili albo ta nagroda wcale nie jest za rok kalendarzowy. Co tam robi Iniesta to ja nie mam pojęcia. Na wiosnę gral mało a jak grał to w kartkę, podobnie w tym sezonie jest, a jednak na liście jest. Od nie jednej osoby na tej liście Sanchez wypada na papierze dużo lepiej.

0

Ale wiecie rozumiem faule w stylu "nie mogę go zatrzymać więc fauluje", to jak traktują Neymara to jest coś innego, oni myślą że chłopak będzie się bał dalszych dryblingow albo że go sprowokuja, nic podobnego...

0

To kopanie Neymara jest żenujące. Czy większość dalej tego nie widzi że te kopanie go nic nie daje?

0

Alexis powinien być na liście kandydatów do złotej piłki.

0

Wiadomo gdzie Brazylia gra z Chile?

0

Ale pismaki glupot nawymyslaly. Messi wszystko zdementował.

0

Alves nie będzie naszym Cafu w takim razie :)

0

Rezerwowy troszkę

0

Do redakcji: po co wystawiacie oceny zawodników? My sobie pokomentujemy, jedni napiszą dla mnie Montoya 6 inni poświęca czas żeby napisać przekonującą argumentację a wy i tak olejcie wszystkich...

0

Mieszkam w Anglii i powiem Ci że tu jest bardzo głośno o Sanchezie po tym meczu. Właściwie to jego twarz jest w każdej gazecie, dziennikarze są zachwyceni, już się sporo mówi o ofertach. Wiadomo że Barca wszystko odrzuci, ale w tym kraju bardziej go doceniają niż w Polsce czy Hiszpanii.

0

Nie powiedziałbym że za późno... Alexisa po prostu nie doceniono. Mistrz Hiszpanii, SPH oprócz tego poprowadził Chile do wyjazdu na MS. W tym sezonie absolutnie bryluje, bramka co 93 minuty, z Anglia robi co chcę itd. Na 47 spotkań zanotował 28 goli i 22 asysty. Sporo tych spotkań było z ławki i często był sciagany z boiska, gdyby policzyć minuty spędzone na boisku to w zasadzie zagrał by w 35 meczach. Nie gral z Betisem czy z Rayo gdzie przeciwnik grał otwarty mecz, tam też mógł nastrzelac chociażby. Moim zdaniem albo go nie docenili albo ta nagroda wcale nie jest za rok kalendarzowy. Co tam robi Iniesta to ja nie mam pojęcia. Na wiosnę gral mało a jak grał to w kartkę, podobnie w tym sezonie jest, a jednak na liście jest. Od nie jednej osoby na tej liście Sanchez wypada na papierze dużo lepiej.

0

No nie wierzę kolejne plotki... Nie wiem dlaczego nie tego newsa ale podobno Barca mocno się interesuje dwoma mega talentami. Obaj napastnicy. Gruzin - Kalmanawardze i Japończyk - Kiwa Jakotako.
Nie potrzebny nam napastnik na te chwilę! Można kogoś kupic ale jako wzmocnienie ławki.

0

Nieźle wtopiles :)

0

jaspercent
To bylo do mnie ? Bo ja się odniosłem do tego @hindy

0

Ja jestem tym co w niego wierzył i toczył wojny, moge śmiało wymienić tych którzy w niego wierzyli i również spędzali sporo czasu przed klawiaturą żeby chłopaka bronić... Nie przypominam sobie żebyś był jednym z tych o których mowa...

0

Brawo Alexis! Kiwał Anglików jak dzieciaków, piłki takie rzucał że angielscy komentatorzy co chwilę się podniecali. "Alexis i tak strzela tylko tym słabym". Pozdrawiam gang anty Alexis. Bramka w La Liga co 93 minuty. W całym roku kalendarzowym jeśli brać pod uwagę wszystkie jego mecze to zaliczył 47 występów( w tym sporo z ławki) zdobył 28 goli i zanotował 22 asysty. Imponuje statystyki jeśli by przeliczyć minuty spędzone na boisku. Oby tak dalej. Mam nadzieję że z Fabregasem i Neymarem będą nam zapewniać kolejne 3pkt.

0

Gdzie anty gang Alexisa ? 2 piękne bramki z Anglia. Dalej strzela tylko tym gorszym??? Kiwał ich jak chciał, wystarczy chłopakowi dac swobodę to w Barcelonie też tak będzie.

0

Ładnie to Ty masz. Nikt z Tobą nie gada a Ty jakieś farmazony swoje wypisujesz.

0

Działam działam co tam hipokryto? :)

0

Ma ktoś linka do meczu hiszpanii? Na meczykach lipa...

0

Długa piłka na otwarte pole nie jest świętokradztwem. To rozwiązanie. - Gerard powinien to wytłumaczyć niektorym...

0

Messi jest najlepszy tylko po prostu tym razem przez kontuzję nie miał najlepszego roku.

0

Nie widzę żadnego sensu i logiki w wystawianiu ocen przez was. Musicie chyba sobie zrobic skalę od 1 do 20.
Ocena za ten mecz Pedro to 7,5 przykładowo ze mecz z Levante dostaje 8.0 gdzie:
Betis - bramki 1 asyst 0, kluczowe podania 0, straty 15 i celność podań 67%
Levante - bramki 2 asyst 1, kluczowe podania 1, straty 3 i celność podań
94%.
Dwa słowa : Przekonująca argumentacja.

0

Nie ma opcji żeby przebił się do pierwszego składu. Nie ma sensu go wypozyczac w kółko, sprzedać póki jeszcze cena nie spadła.

0

Zaj***sty kawał !! :))

0

Wielki talent. Deulofeu przydałby się nam...

0

Julcia jesteś największą hejterka na tej stronie, szkoda że Cię nie było prawie dwa miesiące. No i przykro mi ale mam już dziewczynę. Pozdrawiam

0

Haha ale patologia !! :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?