0

Deulofeu pokazał że nie trzeba mieć przestrzeni żeby zdobyć gola... Wiadomo kogo to się tyczy...

0

Pressing jest ale źle wykonywany. Napastnicy powinni być dużo wyżej ustawieni bardzo blisko rywala, tak żeby rywal nie miał czasu przyjąć piłki.

0

Rivaldo Zrób sobie mielise koles bo jakiś pospinany jesteś :)

0

Z Tobą się nie podziele bo się zachowujesz jak burak

0

Chile wyjdzie z tej grupy ooo tak :)

0

Oglądałem program w którym był pan Dziekanowski, w drużynie Porto stawia się na scouting bardzo mocno. Kupują tanio piłkarzy i ich sprzedają, w ten sposób klub odnosi sukcesy. Mają świetne bazy treningowe które pozwalają na szybki i wysoki rozwój młodego zawodnika. Z pewnością jeden z ich jest do wykupienia i uważam że zarząd powinien stanąć na wysokości zadania. Jednocześnie powinien wysłać więcej scoutow na mecze tego klubu i ich młodzieżowych drużyn bo większość piłkarzy z tego klubu staje się zawodnikami bardzo wysokiej klasy.

0

Dla was mogę napisać że Lewandowski nie przejdzie na 100% do Barcelony bo już wybrał klub i nawet wiem jaki. Informacje mam z dobrego prywatnego źródła, także nie nastawiajcie się na Roberta bo go u nas nie zobaczycie.

0

W tej chwili najlepsi dla Barcelony będą dwaj stoperzy o nazwiskach Balanta i Mangala. Uważam również że nie ma co żałować na młodych i bardzo zdolnych zawodników. David Luiz jest również świetnym obrońca jednak, ten zawodnik często dziwnie się zachowuje na boisku, podejmując błędne decyzję. Ma zapędy do przodu i przydarzaja mu się nie gorsze błędy od Pique.

0

natall11
Pedro był bezdykusyjnie najlepszy w tym meczu.
wpwelement
To skoro tylko oni się otworzyli to wychodzi na to że tylko z takimi drużynami może grać. Alexis zagrał przyzwoity mecz 7 strat przy 12 Pedro, 3 kluczowe podania, lepszy też procent celnych podań, 5 odbiorow, asysta, udane pojedynki 1 na 1 czy te spod pressingu. Przestrzelił w znakomitej sytuacji każdy to robi. a podstawie tego meczu chcesz ich porównać? Mam przypomnieć jak obaj grali w innych meczach? Nie chcesz.
Ja już Ci napisałem że wszystko leży w głowie to jak grasz i najlepszym przykładem jest Alexis. Ja na treningach wyczynialem cuda a meczach grałem o wiele gorzej. Pozbylem się tego problemu i teraz jestem tam gdzie jestem.

0

Ale masz pewność że ktoś prezentuje odpowiedni poziom. Można też kupic rewelacje MŚ

0

No dla Ciebię jako dla Dana Pedro to z pewnością miłe porównanie. Takie skróty dostawali absolutnie najlepsi gracze, a tak owym Pedro nie jest z pewnością. Co do tych przestrzeni to jasna sprawa zgadzam się, z takimi zespołami jak Levante, Rayo, Betis czy Cartagena te przestrzeń może dostać bo są po prostu gorsi od innych drużyn. Z mocniejszymi ekipami tej przestrzeni nie ma, obrońcy są też na innym poziomie i wtedy trzeba pokazać coś więcej, tu już Pedro nie ma. Co do formy to Ty mi nie tłumacz nic jako jakiś znawca bo ja gram zawodowo i nikt mi z tej strony nie będzie tłumaczyć podstawowych zagadnień. Pilkarze są odpowiednio przygotowani do gry a forma to tylko psychika, jak się czujesz dobrze psychicznie jesteś pewny siebie swoich możliwości to grasz dobrze. Pedro może osiągnąć teraz formę bo dostał zastrzyk pewności po dwóch bramkach, najbliższe mecze pokażą czy jego mentalność jest taka jak być powinna.

0

Oni sprzedają swoje gwiazdy bo taką mają politykę klubową, ale ceny mają drogie jak drogim hipermarkacie.

0

Co do MD to poniosło ich zdecydowanie z tych wychwaleniem Pedro. PR.7 co to nowy Ronaldo już ?? Pedro walczy o skład? Sanchez to w ogóle inny poziom jest niestety. Niech Pedro strzeli te dwie bramki trochę bardziej wymagajacemu preciwnikowi niż 3 ligowa drużyna, mam na myśli tu Seville lub Valencie. Świetna formę to on już miał po meczu z Levante, Rayo czy Betisem a później jak zwykle był kubeł zimnej wody. Świetna forma to przynajmniej 3 dobre spotkania z rzędu.

0

Jeśli ta plotka że Barca się interesuje Mangala i.Otamendim ma nutke prawdy to byłbym bardzo szczesliwy gdyby doszlo do tych transferów. Aczkolwiek wątpię żeby w zimę pozbylo się Porto dwóch swoich obrońców.

0

Jasna sprawa że nikt nie przyjdzie, transfery będą po sezonie, po MŚ.

0

Każdy ma prawo do własnego zdania a jak się komuś ono nie podoba to nie powinno się używać słów związanych z mózgiem.

0

Z tym że nikt nie jest w stanie go zastąpić to Cię poniosło mocno. Zbuduj złota piłkę i mu zanieś jeśli uważasz że nie da się go zastąpić.
Z oceną Pedro trzeba się wstrzymać do końca sezonu, ten sezon ma lepszy niż poprzedni jeśli chodzi o statystyki, sama gra też mi się wydaje nieco lepsza, pozostało wiele spotkań i zobaczymy co przyniesie przyszłość.

0

Fajny wywiad. Najbardziej podobała mi się ta wypowiedź :
Nie możemy wątpić w sens pracy, którą wykonujemy. To, co dochodzi do nas z zewnątrz, nie może podważyć naszego przekonania o tym, że jesteśmy wielkim zespołem i wykonujemy wspaniałą, codzienną pracę. Jeśli zaczniemy wątpić przez opinie z zewnątrz, jesteśmy przegrani. Gdy wątpliwości pozostaną poza drużyną, dalej będziemy na szczycie. Nasza refleksja jest taka, że nie powinno się wpływać na środowisko. Jesteśmy sami. Jesteśmy silniejsi, gdy jesteśmy razem. Na końcu to prasa kształtuje opinie. Jeśli ona rzuci jakiś temat, ludzie w to uwierzą. Jednak gdy nie zwątpimy, będziemy wygrywać.

0

A ostatnie 20?

0

Zaliczył asyste przy Pedro. Ten to była pewna wygrana, bramki to kwestia czasu, bez spiny na luzie zagrali chłopaki.
Zobacz ile zrobił Alexis żeby drużyna wygrała i z kim!

0

Z Realem ? Niech chociaż z taka Sevilla czy Valencia coś pokaże. !

0

Alexis w kadrze robi różnice nie tylko na skrzydle ale na całym boisku co dowodzi że w klubie jego możliwości hamuje taktyka.

0

Właśnie niech zagra i nieco uciszy podniecajacych się fanów że Cartagena to jego poziom.

0

Z kogoś trzeba było zrezygnować bo wtedy jeszcze Xavi i Iniesta grali wybornie. Na te chwilę gdyby Yaya grał u nas to środek pola najlepszy na świecie Busquets, Toure, Fabregas.

0

Ta lista powinna być dłuższa a nie ktoś mi narzuca kogo mam wybrać. Xavi iIniesta kandydatami do złotej piłki a ich tu nie ma...

0

Mazi
Oleja Cię jak mnie. Zawsze daje argumenty których chcą a nic z tym nie robią...

0

Zazdrość czy o co chodzi? Parę osób tutaj wie że gram w Anglii zawodowo, no ale chyba la takich jak Ty to chyba zbyt duża sprawa żeby zobaczyć naprawdę dobrych piłkarzy.

0

Muszę powiedzieć że miałem przyjemność trenować z tym zawodnikiem. Lukaku jest niesamowity, to jaką ma psychikę ten gosciu to jest coś nie do wiary. Na sam trening przychodzi bardzo pewny siebie, widziałem w nim taką wielką motywację do gry jak u nikogo z kim kiedykolwiek grałem. Dynamikę jaką dysponuje to jest coś nie do opisania. Romeu czuje się jako lider, wiecznie głodny gry, on chce być najlepszy. Powiedział że Mourinho będzie bardzo żałować swojej decyzji że nie włączył go do.składu Chelsea. Prawda jest taka że on wcale nie był gorszy od innych napastników Chelsea, po prostu mają starszych, bardziej znanych i doświadczonych piłkarzy. On sam chcial iść na wypożyczenie żeby pokazać wszystkim co potrafi i jak bardzo się mylili co do niego. Dzisiaj mecz z Manu i nie zależnie od jego gry nic nie zmieni tego że się rozwinie niesamowicie. Bardzo sympatyczny człowiek tak poza tym.
W Barcelonie ciężko mu będzie o miejsce w ataku bo mamy trzech muszkieterów którzy grają na wysokim poziomie, chyba że Messi bedzie grać cofnięty co moim zdaniem bardzo dobry pomysł.

0

Może boi się opini publicznej? Dziwne to dla mnie też jest. Nie wierzę że Tata nie widzi kto jak gra. My kibice widzimy wiele rzeczy które należy zmienić, poprawić i wychodzi na nasze. Jeśli nie wystawia zawodników rezerwowych którzy grają lepiej to znaczy że mamy słabą ławkę, a w wywiadach mówi co innego...

0

Wiadomo coś kiedy światło dostanie Alba ?? Potrzeba go i to bardzo. Adriano zanotował chyba więcej strat jak cała drużyna kiedy byliśmy w najlepszej formie. Jego strona poszła akcja, na asekuracje ruszył Mascherano, a później jeszcze Pique, nikt nie dał rady i biedny Montoya nie miał szans z dwoma rywalami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?