misiaty7
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2010
Anglia
12 obserwujących
7 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Słowa Pique powinny głęboko trafić do "kibiców". 200% prawdy. Nie da się by zawsze grać idealnie. Nie da się by zawodnik był wiecznie w formie zrozumcie to. Wygrywamy sporo i powinniśmy się z tego cieszyć bo nie zawsze jest łatwo. Czasami gramy źle ale wygrywamy 4-0 jak np. z Rayo. Czasami gramy świetnie ale nic nie wpada bądź przeciwnik gra świetnie w obronie. Wypadałoby skaczyc już tymi okresleniami "ogórki" bo takich drużyn nie ma, nie w sezonie którym gra Barcelona. Ich naprawdę wiele kosztuje zwycięstwo, więc docencie to nawet jak wygramy z outsiderami.
0
To napisz coś więcej
0
Ostatnie zdanie najlepsze...
0
Dla nich ważny mecz to tylko z Realem i te z nasilniejszymi drużynami w LM.Zenada. Na druzyny z 1 ligi hiszpańskiej piszą ogórki co też jest żenujące. W takim razie jakim my jesteśmy warzywkien skoro ciężko się gra przeciwko takim ekipą? Czasem przegramy czy zremisujemy, więc chyba też jesteśmy słabi... Zacznijcie doceniać piłkarzy każdego zespołu, każdy mecz jest trudny i nikt się nie położy na boisku.
0
Co innego konstruktywną krytyka, co innego hejtowanie. Co innego obiektywizm, a co innego fanboye Pedro. Co innego krytyka, a co innego krytyka gdy piłkarza się nie lubi i na siłę się czegoś szuka. Prawda jest taka ze Alexis miał dołek w tamtym sezonie i w rundzie wiosennej bardzo się poprawił. O ile pamietam to Fabregas też miał bardzo długi okres niepowodzeń i też po nim jechali i go sprzedawali ale nie aż tak jak po Alexisie. Villa swego czasu nie mógł strzelić przez parę miesięcy, by później huknac w finale. Kwestia tylko czy wierzysz w swoich piłkarzy i jesteś kibicem Barcy czy jesteś tu z innych powodów, tu jest dużo osób którzy są z innego powodu ale nigdy się do tego nie przyznają... Pomimo dobrej gry Alexisa to i tak znajdzie się tu paru takich co po nim pojadą. Moge wymienić nickami nawet.
0
Dla Alexisa powinna być 7 bo to jego numer.
0
Sory ale ja tego nie widzę z silniejszymi ekipami...
0
Dokładnie byłeś tam gdzie powinieneś być! W polu karnym też trzeba umieć się ustawić i zachować jak lis. Alexis jest w sztosie i co by się nie działo to ten sezon ma udany...
0
Po raz kolejny nie mamy sposobu jak grać z autobusem, w środę powtórka z rozrywki. Neymarowi momentalnie zabierali piłkę jak dziecku, głupie straty, ale przeprowadził akcje w sposób który lubi między nogami przeciwnika sprytna pilka i wygraliśmy. Martino ma nad czym pracować...
0
Liczę na minuty Roberto.
0
Roztrzelac w pi*du !!
0
Ponadto Mudno pisze o Mourinho ktory chcial sprowadzic Sancheza do Realu. Chileno jednak odmowl gdyz chcial grac od zawsze w Barcelonie, Alexis mial takze oferty z Manchesteru City i Liverpoolu.
0
Ponadto Mudno pisze o Mourinho ktory chcial sprowadzRealu. Chileno jednak odmowl gdyz chcial grac od zawsze w Barcelonie, ponadto mial oferty z Manchesteru City i Liverpoolu.
0
Przewidywane sklady wedlug Mundo Deportivo :
Valdes-Alves,Pique,Mascherano,Motoya-Busi,Xavi,Iniesta-Neymar,Messi,Alexis
0
Ubiegne redakcje paroma newsami :)
Przewidywane sklady wedlug Mundo Deportivo :
Valdes-Alves,Pique,Mascherano,Motoya-Busi,Xavi,Iniesta-Neymar,Messi,Alexis
0
Ty nie masz zwaly z tego powodu tylko Ty sie denerwujesz i to widac po Twojej pisowni ;) A co do hejtowania to raczej nie jest tak jak piszesz pomyliles mnie z kims. Ostatni moj wpis pod tematem Pedro: "Poczekajmy do konca sezonu moze bedzie tak ze znow dostanie jakis zloty medal."
Alexis w tym meczu byl jednym z najlepszych wszyscy tak go ocenili, dziennikarze, gazety, strony internetowe, kibice, redakcja tylko Ty i paru Twoich pseudo-gangsterskich fanow Pedro sadzicie inaczej. Boli dupa i tyle w temacie.
0
Czemu dwóch? Przecież 1 strzelił :)
0
Zapomnieli dodac ze Barca interesuje sie rowniez Reusem.
0
Chlopie zmien dilera albo bierz polowe bo ja nigdy czegos takiego nie napisalem, pomyliles mnie z kims chyba.
0
za krotka lawke ma wedlug mnie i bedzie podobnie jak w zeszlym...
0
Jesli bedzie autobus to trzeba strzelac z daleka ! Nic sie nie stanie przeciez jak w koncu nie bedziemy wjezdzac z pilka do bramki. Mamy wiele zawodnikow ktorzy potrafia uderzyc z daleka, glupi rykoszet moze dac bramke. Akcja zakonczona strzalem to udana akcja i taka prawda.
0
Ja też mam helicobacter i miałem identyczne problem co Messi na boisku.
0
Nie ma to obiektywizm... Fan Pedro oburzony obniżeniem oceny i oczywiście atak na Alexisa bo to w końcu jego konkurent i dupa boli ze Alexis gra lepiej. Zwale mam z Ciebię.
0
Tata jest świetnym trenerem.
0
Rafkop8
On na Sancheza akurat non stóp najezdza także należy go zostawić samego, on ma swój świat kota Filemona.
0
W czym problem ? Zagramy w derbach i zagramy z Milanem optymalnym składem. Bez przesady aż tak to oni się nie męczą...
0
Alexis 8 lub Pedro 6*
0
Brać go !
0
Valdes, Alves, Pique, Mascherano,Montoya- Song, Iniesta, Fabregas- Neymar, Messi, Alexis
0
Alexis udane dryblingi, napędzał i dynamizowal akcje ofensywne, w dodatku bramka 5 odbiorow i 2 kluczowe podania a wy mu dajecie 7,5 a Pedro 7 ?? Alexis 8 lub Pedro 7.