misiek112
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I tu i tu wszyscy rozmawiają o Realu, czujemy się jak u siebie.
0
Potrafię zrozumieć twój punkt widzenia. Ja natomiast najbardziej doceniam na boisku piłkarzy inteligentnych. Takich, którzy wiedzą, gdzie i kiedy pobiec, podać, strzelić, by zmaksymalizować efekty. Czy się przy tym kopią po nogach jak Muller i Inzaghi, czy są najlepiej wyszkoleni technicznie w drużynie- Ozil, Oscar, to ma marginalne znaczenie. To tacy piłkarze dużo częściej wygrywają mecze, ligi, finały, mają większy i stały wpływ na grę drużyny- Busquets w formie. Fajnie się ogląda magików i długo ich pamięta. Fajnie również widzi się w gablocie trofeum zdobyte po 1:0 i przypadkowym dostawieniu nogi.
0
Doprawdy? Proszę spojrzeć niżej.
3
http://www.2x45.info/aktualnosci/16509/xavi-puchar-krola-najmniej-istotny/
0
http://www.fcbarca.com/61182-swiatelko-w-tunelu.html
Dość szybko zmieniacie zdanie :-)
0
http://www.zonalmarking.net/2010/01/21/how-the-2000s-changed-tactics-9-versatile-attacking-players/
0
To miłe, że macie takie dobre zdanie o Carvajalu, do tego stopnia się tego nie spodziewałem, że aż postanowiłem skomentować. Prawdopodobnie sam, jako kibic Realu, nie wymieniłbym go tutaj w jednym szeregu.
0
Laudrup, Figo? Rozgrywający na skrzydłach to współczesny pattern, zresztą sam autor owego zestawienia taki profil piłkarski reprezentuje.
1
To prawda. Natomiast charyzmy i pewnego magnetyzmu, który piłkarzy porywa za trenerem w ogień, to nie ma za grosz, jest uznawany za obsesyjnego nudziarza. Coś za coś.
5
Jakiś rok temu tak zwane "media" sportowe dostrzegły potencjał w biciu po oczach kwotami, w których do transferu dodaje się [pensję * długość kontraktu]. Oglądalność, poczytność, kliknięcia i lajki musiały od razu poszybować w górę, bo robią tak teraz na każdym kroku.
0
Nigdzie nie padło stwierdzenie, że piłkarze są lepsi od innych ludzi.
1
Zmęczenie po środzie? Real nie tak dawno najpierw w środę wygrał z Lierpoolem, a następnie w sobotę z Barcą. Jak widać można :P
0
Ewentualnie jeszcze:
http://www.zonalmarking.net/2011/08/29/barcelona-5-0-villarreal-tactics/
Bo zaklasyfikowałbym Mascherano do pomocy. Ogółem należą się wyrazy uznania dla Enrique za dobre wykorzystanie swoich piłkarzy, w zasadzie wszyscy dobrze się czuli na boisku i wiedzieli, co mają do roboty.
0
Trenerzy przychodzą i odchodzą, wzorce wciąż te same:
http://www.zonalmarking.net/2010/03/19/barcelona-4-2-4-formation-guardiola-messi/
http://www.zonalmarking.net/2010/03/17/barcelona-4-0-stuttgart-messi-guardiola-4-2-4/
http://www.zonalmarking.net/2014/04/17/real-madrid-2-1-barcelona-copa/
0
Cóż, oskarżając Real o łapówkarstwo, miej na uwadze, że plebiscyt ten nie odbywa się od 2013 roku. A pewien Argentyńczyk, o wizerunku spokojnego chłopca o talencie od Boga, który spełnia swoje marzenia, grając dla klubu który go wychował, jest doskonałą maszyną do robienia hajsu. Więc rozsądne było odpowiednio "zainwestować" środki, by z zapewnionej wygranej w pewnym oficjalnym konkursie czerpać jeszcze więcej pieniążków :)
Za dużo lat mam na podniecanie się swoją jakże fancy miłością do barw klubowych i jeszcze bardziej pożądaną w swoim środowisku nienawiścią do Barcelony. W związku z tym, i z moim nieodmiennym szacunkiem do Barcy, nie mam zamiaru snuć teorii, które oskarżają ją na podstawie poszlak wysnutych przez moje subiektywne widzimisię. Mogę polecić takie podejście.
Nie będę mógł już odpowiedzieć teraz, w związku z tym jeszcze raz pozdrawiam i miłego dnia.
0
Jako fan Realu odpowiadam:
Złota Piłka nie jest nagrodą dla najlepszego w danym roku, ani nawet najlepszego z najbardziej zwycięskiej w danym roku ekipy.
Nagroda wędruje w ręce tego, kto setkom udziałowców i sponsorów oraz pośrednio pierdzistołkom w FIFA i UEFA przyniesie najwięcej kaski. Absolutnie nie byłbym zdziwiony, gdyby głosowanie przedłużyli wyłącznie po to, by być pewnym zwycięstwa Ronaldo. Nagrodę tę przydziela organizacja, która stosuje mafijne zasady- albo grasz z nami, jak Ci zagramy, albo wcale. I to od paru ładnych lat.
Dlatego też- czy Ronaldo bardziej zasługuje, czy Messi, to zupełnie źle postawione pytanie. Nie ma to większego znaczenia. Sama nagroda generuje olbrzymie emocje wśród niezbyt myślących, bardziej emocjonalnych kibiców (na przykład tu), dziesiątki komentarzy, lajków, zażartych dyskusji, i o to chodzi- biznes się kręci- nawet jeśli zdobywca nagrody jest z góry znany. Nie zastanawiał Cię nigdy fakt, czemu zakończenie głosowania w listopadzie nie jest powszechnie znanym faktem wśród mniej ogarniętych?
Jeżeli wiążesz Real Madryt z jakimikolwiek mechanizmami stojącymi za wyborem laureata ZP, to proszę bardzo, jesteśmy w internetach, każdy ma prawo do swojego zdania. Osobiście podoba mi się oficjalne wspieranie przez klub swojego piłkarza w plebiscytach, jakiekolwiek by one nie były. Wpływa to na morale CR, i przez to na jego sportową dyspozycję. A do tego jest sprawą jasną, że posiadanie w swoich szeregach zdobywcy ZP opłaca się finansowo dowolnemu klubowi, czy to Real, czy Barcelona, czy ktokolwiek inny.
Pozdrawiam.
0
Marco Asensio urodził się na Majorce, cóż jest tu do gratulowania, wystarczy na wikipedię wejść :)
1
0
Biedaki.
0
Kiedy kibice czują się pewnie, to piszą o szkodzie dla widowiska, że wielki piłkarz nie zagra, itd. A kiedy nie bardzo, to nawet się nie kryją z okazywaniem radości. Podoba mi się wasza szczerość, nie ma takiego typowego p******enia :)
0
"Wracać do domu" :D
1
To, że ma narobione w głowie nie zmienia faktu, że jak mu się chce, to grać w piłkę potrafi na poziomie van Persiego, na przykład na poprzednim turnieju. A że przyszło mu grać w coraz słabszej z odejściem na emeryturę kolejnych gwiazd reprezentacji i żałośnie wręcz słabym Milanie, jego wizerunku nie poprawia.
1
Oliver Torres do Porto, tego chłopaka możecie obserwować, bo się będzie w przyszłości nadawać do Barcelony
1
To jest ten wasz stoper, o którego Zubi walczy już drugi rok? :P
0
Ramos podsumował, Alba poprawił.
1
Fenomenalny jest ten Vidal!
1
Wg mnie Valbuena :P
0
Tiki taka sprawdzała się u Hiszpanów na dwóch ostatnich turniejach jako strategia obronna, nie ofensywna. Już wtedy ze strzelaniem goli były problemy. Kiedy Hiszpania musi gonić wynik, zaczyna się męka.
0
Po zejściu Xabiego Alonso gra Hiszpanów posypała się do reszty. Niestety, ale Koke stabilizacji na pivocie nie zapewni, zwłaszcza przy takiej formie Busquetsa.
0
Radamel Falcao :)