0

To mnie cieszy, bo solidny rozgrywający by się z pewnością przydał. Jednak czas Busquetsa powoli zmierza ku końcowi, oczywiście jeszcze trochę pogra, ale poziom z biegiem czasu będzie spadał. A jak widziałem grę Barcy bez Busiego, to nie było nic specjalnego.

0

A nie sądzisz, że wtedy już nie będzie miejsca dla Alenii ? Ciężko, żeby chłopak się rozwinął, grając ze słabszymi przeciwnikami.

0

Czy orientujecie się może, jak dokładnie wygląda pozycja boiskowa Frenkiego de Jonga? Czy mógłby on w przyszłości odciążyć Busiego, czy jednak jego charakterystyka jest zupełnie inna i potrzeba znaleźć solidnego zmiennika (a w przyszłości następcę) Busiego ?

0

Posiada ktoś informację, w jakim miesiącu może pojawić się terminarz La Ligi na sezon 19/20 ?

0

Ciekawy jestem, czy Lenglet'a będzie stać na doskoczenie do poziomu Umtitiego, póki co wydaje mi się, że nie zagrozi on pozycji Pique na stoperze, mimo tak mizernej formy i wydaje mi się, że potrzebny jest stoper z naprawdę solidnej półki.
Niestety, ale Pique z roku na rok gra co raz gorzej, jest dużo wolniejszy i elektryczny, widać też niedostatki w zagraniach technicznych, lubię go za te wszystkie lata, ale musi się solidnie wziąć za siebie, bo ta "słabsza" forma trwa już zdecydowanie za długo.
p.s Uważam, że Semedo z meczu na mecz gra co raz lepiej, strasznie wolno się rozkręca, ale jak da mu sie grać regularnie to nie schodzi z pewnego poziomu, dzisiaj może szału nie było, ale na tle kolegów z defensywy moim zdaniem wypadł nieźle. Może przy odrobinie zaufania rozkręci się trochę na tej prawej stronie.

1

Wiecie moze, czy gdzies znajde statystyke wszechczasow dotyczaca bramek strzelonych z rzutów wolnych ?
A moze ktos ma dostep do takowej ;)

0

Kasper Dolberg
Marcus Rashford

6

No nie wiem, moze lepsza niz Paulinho.

0

A Grimaldo nie gra czasami w Benfice ?
Mi sie wydaje, ze Digne nie rozegral az tak kiepskiego sezonu. Pozyjemy, zobaczymy co Valverde zrobi, ale kupowanie starszych od niego to nie jest wyjscie :)

0

Masz racje, ale w oczy rzuca sie to, ze ma ponadprzecietne umiejetnosci w swoim roczniku, z chlopaka moze byc w przyszlosci nasz napadzior ;)

0

Mi bardziej chodzilo o przyszlosc, wiemy ze Suarez wiecznie gral nie bedzie, a chcialem odbiec od tematu pomocnika ;)
Ale masz racje co do ligi Szkockiej, z tym ze chlopak ma mega talent, z tego co ogladalem mecze Celtow w lm I pare w lidze.

2

Po co sprzedawac Digne'a ? Jest mlody, ogrywa sie, jest rezerwowym, moze akurat przy Albie rozwinie sie I bedzie kiedys w podstawie gral ? A dasz takiego Clichy'ego to masz pewnosc, ze jego poziom bedzie jedynie spadal z racji wieku, a za jakis czas I tak musisz kupic nowego LO.

0

A co sadzicie o Moussie Dembele z Celticu? Moze warto w niego zainwestowac, bo chlopak moze byc za jakis czas warty naprawde duzych pieniedzy. A moze uwazacie, ze nie ten poziom ?

0

Zidane sie nie uprze na Benzeme, moge sie zalozyc, ze sam chcial tego transferu, wiec Mbappe bedzie sie spokojnie ogrywac, a Benzyna po czasie zadomowi sie na lawce, dostanie podwyzke I nie bedzie narzekal, z racji wieku.

0

A nie ma podatku jeszcze do tej kwoty ?

1

Śląsk, Sandecja, Lech

0

Na meczykach masz

0

Jego klauzula to 100 mln ?

0

Griezmann ma klauzule ?

0

Orientujesz sie moze czy byl temat jego transferu ? Ktos cos z zarzadu wspominal o zainteresowaniu ?
Moim zdaniem jest to typowy śpd, zagrania ma tez typowe dla zawodnika z tej pozycji, jednak sadze ze jest to zawodnik o wiekszej klasie niz Paulinho I dodatkowo jest z 2 lata mlodszy, co tez przemawia za nim, ciekawe jaka jest jego cena.
Moim zdaniem to Seri jest idealnym rozgrywajacym, warto dac mu szanse, ma niekonwencjonalne zagrania, jest szybki, nie zwleka z podaniem, malo jest takich zawodnikow na rynku. Verrattiego I taak nie wyciagniemy, nie ma co zwlekac.

0

Dobrze, gdyby wraz z tymi reprezentacjami zwiekszyl sie poziom turnieju, lecz watpie w to. Z tego co pamietam dopiero w cwiercfinalach niektore mecze byly na dosc wysokim poziomie. Jednak turniej przede wszystkim ma sluzyc kibicom, a nie aspektom finansowym.
Wiesz moze czy turniej bedzie sie odbywac co 2 czy 4 lata ?

0

A Dybala nie moze grac na LS ? Na jakiej pozycji wystepuje najczesciej w Juve ?
Mertens jest ciekawa opcja, tylko to niestety tez nie ta pozycja

0

Ja sadze, ze bedzie mial te "jaja" I posadzi bale'a na lawce, majac asensio, czy isco w najwazniejszych meczach nie bedzie gral Bale (oczywiscie nie w formie).
A Modric jest typem zawodnika, ktory nie musi grac non stop, raczej nie obrazi sie jak bedzie odpoczywal, w szczegolnosci z racji wieku

1

Michalak również bardzo dobrze się zapowiada, ciekawa zmiana.

0

W takiej sytuacji rewanż może służyć testowaniu nowych zawodników. Poza tym nie sądzę, żeby drużyna odpuściła jakiś mecz, nawet hipotetycznie nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić.

0

Wydaje mi się nawet, że większa presja ciąży na Lukaku i Morata na tym skorzysta, nie sądzę żeby miał dużo słabsze statystyki od Belga.

0

Co sądzicie o tym zawodniku ?

0

Arsenal, w końcu znalazł '9'
United, również ciekawe ruchy

0

Myślę, że Seri to ciekawa opcja, widziałem jak gra i moim zdaniem mógłby wnieść dużo świeżości do środka pola.

0

Wydaje mi się, że Seri w zupełności wystarczy, potencjał ma ogromny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?