La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1004 Culés

0

Ciekawy jestem, czy Lenglet'a będzie stać na doskoczenie do poziomu Umtitiego, póki co wydaje mi się, że nie zagrozi on pozycji Pique na stoperze, mimo tak mizernej formy i wydaje mi się, że potrzebny jest stoper z naprawdę solidnej półki.
Niestety, ale Pique z roku na rok gra co raz gorzej, jest dużo wolniejszy i elektryczny, widać też niedostatki w zagraniach technicznych, lubię go za te wszystkie lata, ale musi się solidnie wziąć za siebie, bo ta "słabsza" forma trwa już zdecydowanie za długo.
p.s Uważam, że Semedo z meczu na mecz gra co raz lepiej, strasznie wolno się rozkręca, ale jak da mu sie grać regularnie to nie schodzi z pewnego poziomu, dzisiaj może szału nie było, ale na tle kolegów z defensywy moim zdaniem wypadł nieźle. Może przy odrobinie zaufania rozkręci się trochę na tej prawej stronie.

0

@misiek95122 De Ligt zastąpi Pique.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?