0

Fajnie byłoby powtórzyć trójkę na podium śladem z męskiego futbolu. Ktoś kto śledzi więcej, niż tylko duże mecze wie czy istnieje na to choć cień realnej szansy?

3

@AxelF Inwestowanie napewno jest potrzebne, ciężko jak dla mnie znaleźć złoty środek inne niż jednolite przepisy na wszystkie kluby zrzeszone w UEFA, zadłużać się bez końca też nie można, bo wkońcu inwestycja siądzie i się odkujemy, tak robią ludzie w kasynie... a patrząc przed Covid, Barca trochę tak robiła.

4

@Kgorecki2500 śmiesznie trochę komuś wypominać, że ma na swoich listach komunistę, gdy z list konfy startuje człowiek, który na agenta SB przystąpił dobrowolnie.

20

Niestety, ale takie są fakty. Messi udzielał wywiadu, gdzie zarzekał się, że dla Barcy mógłby grać za darmo - zarejestrowaliśmy Felixa za 3 mln (6 brutto), Messiemu nie chciało się po tyle schylać, kiedy przyszło co do czego.

0

@MesQueUnClub_87 A do tego spłacał raty leasingu za Fiata, Mercedesa i Ferrari.

0

@SenseiFCB według definicji tej nazistowskiej tak, aczkolwiek rodzajów swastyk jest wiele, wpisz sobie np. swastyka hinduska - dostaniesz taką z 4 kropkami - symbol szczęścia - ramiona falują.

1

@July_6_BcN Czyli orzeł kolorowy z definicji nie jest godłem. Rozumiesz co to znaczy? Jeśli idziesz na marszu z flaga i orłem jak go opisałeś, to jeśli ci go wyrwę i podepcze, odpowiem za niszczenie cudzego mienia i dewastowanie symbolu państwowego, w przypadku tego samego z tęczowym orłem odpowiem, tylko za niszczenie mienia, o tym mówi ten przepis.

Oznaczam też @Zoker, bo w sumie to samo - nie rozumiecie co cytujecie. Można by niepoprawnie rzec, kończcie waści wstydu oszczędźcie.

6

@SenseiFCB Dlaczego mnie nie dziwi, że ktoś z problemem do tęczy, chce to manifestować swastyką xD

1

@Kgorecki2500 No dokładnie, godło jest jedno według ustawy, reszta nim nie jest, ale nie o to pytam.

3

@Kondziubarca "Santos się nas nie słuchał"

A gdzie wady?

3

Fenomenem tęczowej flagi jest to, że są ludzie którzy nie mogą na nią patrzeć, no chyba, że dodadzą trochę czarnego koloru w postaci kółka z kreską lub iks-a, to wtedy już git i mogą nie tylko patrzeć, ale nawet wrzucić ją na awatar, aby mieć ją zawsze na widoku xD

Swoją drogą która kombinacja orzełka jest najmniej akceptowalna: tęczowa, niebiesko-żółta czy czarno-czerwono-żółta?

2

Sędzia śledczy chce wyrokować nie na podstawie dowodów czy poszlak, tylko dedukcji XD, mamy nowego Holmesa.

3

@macio_944 patrz Bożenko marzec, zaraz lato zleci, Wszystkich Świętych i znowu zima będzie.

3

@kazbychu Jak to nie? Będzie supportem Zenka na sylwku w tvp2.

1

@don'T.R.I.P.e nie ma już słabych drużyn.

2

@Barca1922 proszę kibiców nie atakować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@Barca1922 Eee pan nie obrażaj, bo na mecze jeżdżą po świecie xD

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13520275#comment-13520349

1

Obrona Częstochowy, a jesteśmy w Warszawie.

1

@Barca1922 Dobrze, że jeżdżą. Mogli by tam opinii wieśniaków przy okazji nie robić, tłukąc się z kim popadnie.

Widzę dalsze wycieczki osobiste, ale kapcie ciepłe :*

1

@barcanawieki z jednej strony to wstyd nie zająć pierwszego miejsca, z drugiej strony to nakładanie niezdrowej presji

0

@KamQiX otóż to, po wuj odpalać je w liczbie, która robi syf, można ich użyć mniej jeśli już są "konieczne".

1

@Barca1922 widzę że bardzo głęboka analiza mojej osoby, winszuje, ale tak to jest jak brakuje argumentów, to są osobiste wycieczki. W normalnych krajach nie masz całego ekranu zawalonego dymem, bo się je odpala z głową, a nie jak taka dzicz na legii, że i mecze muszą być czasem przerywane.

2

@Barca1922 nie płacz, w cywilizowanych klubach jest to niepotrzebne.

3

Racę odpalić muszę, bo się uduszę, patola kibicowska

0

@MOLESTA płacimy natomiast jakbyśmy co roku docierali do 1/4 LM, a jak było każdy wie. Może nie dawać takich wysokich kontraktów każdemu ananasowi, który zagra dobre 3 miesiące?

0

@Kuba_1 odczucia są negatywne

0

@Tasde konfabulacja to co do zasady przyjęła, że będą lepsi od Salomona i z pustego naleją.

2

@FutbolFan Tę klamrę przywieźli kosmici wraz z piramidami, więc jakie homosapiens

2

Przecież kluby z Izraela grają, cyk Arabii też się uda zmienić federację i będą grać, bo będę "klubem z europy".

0

@Bobo25 Ja tylko od siebie dodam, że warto przestać pić ten syf, zero czy nie oba wywołują insulinooporność, co w konsekwencji może prowadzić do cukrzycy nabytej (typu 2).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?