mistermajkel
Dołączył/a: listopad 2019
Wrocław
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Szejki nie może wygrać LM wkładając miliardy w kluby, wiec osłabi wszystkie inne kluby żeby ja wygrać xd
4
UEFA to taki pies, który sam liże sobie jaja
20
@kubaa2002 no a potem wyłączyłeś fife
1
@Dajnatace Adguard, polecam
1
@Chinaski @macio_944
Australia: Kobieta w ciąży jest aresztowana za post na facebook'u za podburzanie przeciwko kwarantannie, konfiskują wszystkie urządzenia mobilne jakie są w domu, nawet jeśli to nie jej, ale wy dalej kulcie ogony i za iluzje bezpieczeństwa oddawajcie swoją wolność.
@lucca87 Najlepsze jest to, że ci ludzie, którzy karzą zakładać maski, nie uprawiają często żadnego sportu, jeżdżą do Maca, Kfc, pala szlugi, piją alkohol, jedzą śmieciowe plastikowe jedzenie, które zabijają dziennie więcej ludzi niż ten wirus przez pół roku.
50
@Agent005 widocznie były za słabe żeby dostać Oscara
0
@masq dowiemy się też, że doszło
0
@PatrychoO może i tak, ciekawe, który to wymyślił :D
1
@jeyx77x nie żebym się czepiał ale wystarczy amigos, to już jest liczba mnoga, amigo to liczba pojedyncza
0
@GeraltzKatalonii to dlaczego wypożyczenia i kontrakty nie przedłużały się automatycznie tylko były podpisywane aneksy do umów?
6
@Jakchcesz wywołuje ból głowy u dziewczyn, które leżą ze mną w łóżku
0
@SeeleyBooth najlepsze kolabo:
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Już nie będzie Ivana Rakiticia w następnym sezonie w Barcelonie. Pożegnanie Rakiticia z Barca. Cztery mistrzostwa Hiszpanii, cztery Puchary Króla, jedna Liga Mistrzów, Klubowie Mistrzostwa Świata, Superpuchar Europy, dwa Superpuchary Hiszpanii. 6 lat występów w granatowo bordowych trykotach. Fenomen sportowy. Powtarzalność sukcesów przez lata, a przecież pierwsze zwycięstwo w Barcelonie odniósł tu, na tym stadionie, jako 26 latek i było to przecież 6 lat temu. Coś niewiarygodnego! Co 3 dni siadaliśmy, jak do telenoweli, żeby właśnie oglądać jak maestro rozgrywa piłkę. Fenomen socjologiczny! Ileż rzeczy można było mu przypisać podczas tej przygody. Że można w życiu wygrać ewidentnie bez układów. Że jest człowiekiem rzetelnym, solidnym, posłańcem wielkich wiadomości, wielkiej nadziei.
Dziękujemy
@VamosRakieta
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
dziwne, klubu może nie stać na transfer i pensje. Niech ktoś z La Rambli im powie ile to Messi generuje przychodu
1
@Kwiatek67 Depay, 1 rok kontraktu mu został
1
@Bykunn dopóki ktoś jest szczery z tym co robi, nie okłamuje, nie mydli nikomu oczu miłością, żeby zaciągnąć do łóżka, to wszystko jest ok.
0
@BorzyKrzys @Jakchcesz lub ktoś kto zna definicje sarkazmu
9
@masq to się nazywa tolerancja, czyli masz tolerować nasze poglądy, a jeśli masz inne to jesteś debilem.
0
@BorzyKrzys Klucz, który otwiera wiele drzwi to dobry klucz, drzwi które otwiera wiele kluczy to złe drzwi. (dla dorosłych ludzi, którym jak się nie doda emotki to biorą wszystko na poważnie- to jest sarkazm)
Moim zdaniem różnica w odbierze takiego zachowania w społeczeństwie może wynikać, że to my jesteśmy alpinistami a one górą. Alpinista może być co najwyżej mało ambitny ale tylko góra może być łatwa do zdobycia.
10
poświecić pieniądze, wysłać na trybuny dla przykładu to następnym razem piłkarze się zastanowią dwa razy
4
@Jaca27 od kiedy kolejność odchodzenia ma znaczenie?
1
@Dari0G dzięki, właśnie zauważyłem, że nie ma sensu dalej odpisywać osobie, która do dyskusji stosuje taktykę umniejszania drugiej osobie, by samemu poczuć się lepiej. Niech będzie, ze to ja jestem gimbusem a próbę konstruktywnej krytyki z argumentacja zawsze można zdreprecjonować nazywając ja hejtem.
0
@arasz1819 zawsze mogę się mylić, nigdy nie zrozumiem ludzi jak ty, którzy piszą komentarz tylko po to żeby szydzić bez żadnych kontrargumentów. W końcu w całej tej La Rambli chodzi o dyskusje
2
@arasz1819 nie trzeba być geniuszem w żadnej dziedzinie by logicznie myśleć
16
Odnośnie upadku marketingowego Barcelony po odejściu Leo, straty sponsorów i kompletnej dewastacji klubu, która zwiastują nam kibice FC Messi
Instagram
Cristiano Ronaldo: 237 mln
Leo Messi: 165 mln
Facebook
Cristiano Ronaldo 122 mln
Leo Messi 90 mln
Twitter
Cristiano Ronaldo 87 mln
Leo Messi- brak
Kontrakty klubowe
Cristiano Ronaldo 31 mln
Leo Messi 50 mln
Jak widzimy Portugalczyk wydaje się dużo większy marketingowo przez co Real po jego odejściu jest w kompletnej ruinie finansowej, nie maja pieniędzy na transfery, przegrali ligę na własne życzenie, a w lidze mistrzów zostali historycznie upokorzeni 3 raz z rzędu. A nie czekaj... to my z Messim w składzie XD
Dodajmy do tego, że ten kontrakt zawyżył drabinkę płacowa przez co wiele zawodników zarabia u nas takie pieniądze jakich nie dostaną w żadnych innych klubach. Nie wspominając już o tym, że grupa Amigos pokazuje, że w szatni są ważniejsi i mniej ważni gracze.
Każdy normalny, który chce odejścia Leo jest mu ogromnie wdzięczny za wszystko, ale ten związek stał się toksyczny dla każdej ze stron. Jeżeli chce odejść za darmo to za rok, w innym wypadku musimy przede wszystkom patrzeć na dobro klubu i jeśli mamy ponieść starty to trzeba je zamortyzować pieniędzmi jakie za niego dostaniemy.
0
@cules100pro to była ironia, mam takie samo zdanie jak ty.
0
jak widać stacja radiowa ma lepszych prawników od kontraktów zawodników niż LaLiga