25

Niektórym osobom Messi swoimi golami powybijał oczy, żeby oficjalne oświadczenie LaLigi było niewiarygodne w sprawie jego kontraktu.

Malo tego, ci sami ludzie chcą rewolucji a jednocześnie chcą puścić za darmo jedynego zawodnika, za którego możemy otrzymać wystarczająco pieniędzy żeby tej rewolucji dokonać.

Może Messi tak kocha ten klub, że chce odejść za darmo by nauczyć czegoś zarząd, w końcu mniej pieniędzy pozwoli na bardziej odpowiedzialne gospodarowanie nimi.

25

LaLiga: Klauzula Messiego obowiązuje
Obrońcy Leo: https://i.kym-cdn.com/photos/images/facebook/001/431/201/40f.png

11

jeszcze jakieś komentarze od obrońców udręczonego Messiego?

36

idealne podsumowanie dlaczego Messi nie powinienem mieć opaski kapitana

23

to zaczyna wyglądać tak, że chce odejść za darmo bo wtedy dostanie gigantyczna kasę za sam podpis, która w innym wypadku trafiłaby do klubu. Nie zdziwi mnie to bo już nie pierwszy raz wykorzystuje swój status dla własnych korzyści

107

spokojnie, Amigos już wyciągają wnioski i za rok nie będzie tak łatwo

2

Jak Arthur tak się zachował to nie było na nim suchej nitki tutaj, a co do zapisu to już było wiele razy pisane, że większość prawników mówi, że Barcelona ma tutaj racje i nie może odejść za darmo.

2

@FC1899Barca Przecież to ten sam człowiek, który mówił ze nie opuści Polski, cytuje:

„Od wczesnej zimy odpowiadam już po raz 153. na to pytanie. Powiedziałem, że nie wybieram się do Brukseli i to podtrzymuję„
- mówił w 2014 roku premier Donald Tusk, pytany o to, czy ubiega się o stanowisko przewodniczącego Rady Europejskiej

A teraz widzę, że ludzie tutaj mu przyklaskują, żałosne.

0

@mateuszdabski nie mówię ze wina Messiego, wina jest zawsze całej drużyny i JEGO TEŻ. Daleko mi do hejtowania go, po prostu mam odmienne zdanie. W takim razie symboliczne 100zł? Zakład kończy się w połowie sezonu, kiedy zacznie się zimowe okienko.

0

@mateuszdabski a ja chętnie założę się z kimś, że jak tylko odejdzie to Barcelona znów zacznie pięknie grać i każdy piłkarz tutaj odżyje

Ktoś tu chyba zapomniał, że z Messim w składzie dostawaliśmy oklep od Romy i Liverpoolu, gdzie w ataku grali rezerwowi

0

@AV0CAD0

Jesus
Dembele Coutinho Griezmann
Puig De Jong
Alba Lenglet Garcia Samedo
Ter Stegen- kapitan

Ławka: Ansu Fati, Trincao, Pedri, Alena, Pique, Inaki Pena, Araujo, Busquets, Firpo

z założeniem, ze przyjdzie Garcia i Jesus, a ty wyjeżdzasz ze bedziemy średniakiem, mając pełno młodych talentów

14

Jestem w związku z jedna dziewczyna, kiedy zaczynaliśmy się spotykać była nikim, miała problemy ze zdrowiem, potrzebowała leczenia i opieki, a ja jej to zapewniałem czując, że możemy stworzyć w przyszłości piękne małżeństwo i tak też się stało. Pierwsze lata były cudowne, wszystko układało się idealnie, zakochałem się w niej na amen. Pracowała w mojej rodzinnej firmie z 121 letnia historia. Zarabiała naprawdę dobre pieniądze, lecz jak to zawsze bywa nic nie trwa wiecznie i apetyt rośnie w miarę jedzenia. Po pewnym czasie zaczęły się szantaże, ze odejdzie gdy nie dostanie podwyżki, doszło nawet do sytuacji, że powiedziała, że może odejść ode mnie kiedy tylko chce, a ja zaślepiony miloscia zgodziłem się i robiłem wszystko pod nią i tak żeby jej pasowało. Niestety to nie pomogło, na imprezach firmowych mieliśmy takie konkursy, na których kompromitowała mnie razem z jej znajomymi. Oczywiście nigdy nie usłyszałem od niej przepraszam, to zawsze ja musiałem przepraszać, ale jak wiadomo wina zawsze leży po obu stronach. I tak to leciało, aż do pewnej kolejnej imprezy. Mając na uwadze poprzednie razy, na ktorych nie wszystko szło po mojej myśli bardzo zależało mi dobrze wypaść, lecz i tym razem zostaliśmy skompromitowani, ale zamiast powiedzieć, ze jej przykro za to jak się zachowała ze swoimi znajomymi to pojechali na wakacje. W tym momencie coś we mnie pękło, za namowa innych ludzi powiedziałem dość tego! Wiedziałem, że potrzebuje twardej ręki, żeby to się skończyło. Zatrudniłem odpowiedniego człowieka, który miał to ogarnąć. Zaczął zwalniać jej grono przyjaciół, którzy zamiast ciężko pracować zasłaniali się nią, a ona mając wielki talent przysłaniają ich braki, lecz to nie pomagało w konkursach w których przede wszystkim liczyła się ciężka praca dla zespołu. Wybuchła wojna, po kilkunastu latach powiedziała, że odchodzi do innej firmy. Mimo wiedzy, że firma boryka się z problemami finansowymi, chce zrobić to za darmo, chociaż bardzo dużo firm mogłoby wyłożyć za nią spore pieniądze, którymi później będzie można wypełnić po niej luke i podreperować budżet. Co najbardziej mnie dziwi, to że większość ludzi stoi po jej stronie wmawiając wszystkim, że firma upadnie. Ja za to wiem, że firma przetrwa wszystko bo ma grono wspierających ja ludzi, na dobre i na złe, którzy są tu ze względu na historie a nie ze względu na jednego pracownika :))

31

Kibicuje Barcelonie od ery Ronaldinho i współczuje ludziom, którzy robią to znacznie dłużej ode mnie i muszą czytać te wypociny, nie kibiców, ale funbojów Messiego, w których mniemaniu kiedy on odejdzie to klub spadnie do 2 ligi i w następnym roku będzie się bił w eliminacjach do Ligi Europy. Mamy tylu zawodników na światowym poziomie, takich jak Griezmann, z którymi Francja wygrywała Mistrzostwa Świata i wiele młodych talentów jak Trincao, Pedri, Puig, De Jong, Dembele, którzy będą biegać po boisku i gryźć trawę za ten klubu, że nie boje się o jego przyszłość.

Messi to największa legenda tego klubu bez wątpienia, ale nigdy ale to nigdy nie będzie większy niż Barcelona, nie ważne co by się działo. Zżera nas ta sama choroba co Argentynę, w której to nie zawodnicy pomagają drużynie, tylko drużyna pomaga zawodnikowi, jeśli się udaje to wygrywa Messi dzięki pomocy kolegów, a kiedy przegrywamy to koledzy nie byli wystarczająco dobrzy żeby pomóc mu wygrać. Nic dziwnego, że każdy w takiej sytuacji gaśnie.

Messi pomimo swojego statusu to nadal zawodnik i odpowiada za porażki tak samo jak inni zawodnicy. A teksty, że jak ktoś chce jego odejścia jest „szmata” i „chorągiewką” pokazuje tylko, że zrobiło się tu jego kółko adoracyjne pozbawionego racjonalnego myślenia i chłodnego patrzenia na pewne sprawy.

1

@norbi77 no co ty nie widziałeś, jak Messi najpierw obronił strzał, rzucił sobie piłkę pod nogi, przeszedł całe boisko strzelił bramkę, a potem jeszcze raz to samo tylko tym razem go sfaulowali i był karny, a w tym czasie 10ciu zawodników piło wodę na trybunach. Meczu nie oglądałeś, Messi wygrał nam mecz :)

2

@Firestone Klub go ośmiesza w Europie? To on nie brał udziału w tych meczach?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Busquets wyglada przy nim jakby cierpiał na anoreksję i jak on ma dalej rywalizować z takimi zawodnikami..

https://zapodaj.net/1601ec713c535.jpg.html

0

@koksik2700 subiektywnie też uważam, że powinien odejść. Finansowo będzie to dla nas bardzo dobre i skończy się „pomaganie Messiemu” a zacznie pomaganie drużynie

7

89 minuta , 3:0 a Bayern gryzie trawę i atakuje, to po prostu radość z gry, której u nas już nie ma

0

bankierzy są na szczycie piramidy

0

@kamiVeB dokładnie takie myślenie gubi ten klub

0

@aro1 ta taktyka pod tytułem Messi robi co chce a 10 zawodników mu pomaga nie działa. Zespół to kolektyw i nawet taki geniusz ma się dostosowywać do taktyki. Ostatni raz kiedy wygraliśmy ligę mistrzów Luis Enrique kazał Messiemu trzymać się lewego skrzydła. Jeżeli chce grać na środku to musimy mieć prawoskrzydłowego. Naprawdę trzeba być ślepo zapatrzonym w niego żeby bronić go za brak szacunku do trenera, bo Ronaldo za takie zachowanie to byłby tu zlinczowany.

0

„Nikogo też na ziemi nie nazywajcie waszym ojcem5; jeden bowiem jest Ojciec wasz, Ten w niebie.” Ewangelia według św. Mateusza

0

@prokofiew a ty kupując auto wolałbyś wiedzieć?

1

@T^L dobrze, że coraz więcej ludzi to dostrzega.

0

@BarcaInfo Klopp nigdy do nas nie przyjdzie bo to trener, który ma pełna władze nad drużyna i on decyduje jakich zawodników potrzebuje, u nas zarząd robi transfery, a trener ma grać tym co dostaje, jak powiedział kiedyś Valverde, z tego tez powodu odszedł Guardiola. Tym sposobem mamy 3 zawodników grających na tej samej pozycji a potem problem, że nie grają tak jak w innych klubach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?