mistrzu1233
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Legnica
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zapomniał wół jak cielęciem był
0
Skoro chce odejsc to nie powinno sie go na siłe trzymać w klubie
0
Valdes wrócił do Barcelony po operacji wiązadeł https://pbs.twimg.com/media/BkTv6faCMAAIUTP.jpg
0
Lista powołanych na mecz z Betisem: Pinto, Olazábal, Montoya, Fàbregas, Puyol, Xavi, Pedro, A.Iniesta, Alexis, Messi, Neymar Jr., Mascherano, Bartra, Sergio, Song, Tello, Adriano, Dani Alves i Sergi Roberto. Z nadmiaru żółtych kartek nie zagra Jordi Alba.
0
Sports director Zubizarreta has been in touch with Ter Stegen yesterday to assure him that his transfer can go through this summer. [marca]
0
Będzie sie trzymał tego stołka do końca życia
0
Najwięcej podań w tym sezonie w La Liga: Trashorras 2596 - Xavi 2350 - Busquets 2027 - Cesc 1919 - Gabi 1828 - Iniesta 1802
0
Mou nie wygra nic w tym sezonie i znów bedzie kupował w ikei kartony do przeprowadzki
0
Urwało mu noge i musiał zejsc z grymasem na twarzy xd
0
jak Real dzisiaj zagra słabo to podejrzewam ze główną stronę na okładce zajmie afera związana z Barceloną
0
Mam nadzieje ze cała ta afera nie odbije sie na formie naszych zawodników.
0
Troche z tym zarejstrowaniem zawodników przypomina sie jak za dzieciaka na turniejach młodzików pokazywało sie legitamcje szkolną kolegi i dany zawodnik mogl grac mimo nie dozwolonego wieku
0
Wczoraj z Busquetsa w avatarze mogliśmy sie pośmiać dzisiaj skonczyly sie żarty
0
Rosell zastał Barcelonę murowaną a zostawił słomianą. Czuje ze bedzie syf jak po Gasparcie.
0
Machlojki Rosella i jego współpracowników wychodzą na wierzch. Czekam na oficjalną konferencje władz klubu.
0
Ten piłkarz to jest mistrzostwo świata!! Oby utrzymał swoją fenomenalną forme do konca sezonu.
0
FC Barcelona oficjalnie poinformowała na Twitterze, że Piqué odniósł stłuczenie 'prawej strony miednicy'.Katalońskie radio informuje ze uraz nie jest groźny.
0
Nie zapominajmy ze w Hiszpanii nadal utrzymuje sie 26 % bezrobocie
0
0
Teraz utrzymać to do konca
0
Co jak co ale kibice Espanyolu świetnie dopingują swoich
0
Ten mecz bedzie cięższy niż z Realem
0
Priorytet to środkowy obrońca wiec póki co na tym powinnien sie skupić Zubi
0
Jak wygrają w tych strojach Lige Mistrzów staną sie naszymi ulubionymi wyjazdówkami :)
0
Liczę ze po meczu z ust Aguirre padną słowa w stylu: "Nie mieliśmy nic do powiedzenia"
0
Kolejny mecz który trzeba traktować jak finał i dać z siebie wszystko. Wygrana pozwoli podejsc bardziej komfortowo i na spokojnie do meczu z Atletico w LM.
0
0
Fajnie by było jakby miał pożegnanie takie jak Pep
0
Jeszcze na mundial pojedzie xd
0
Architekt i mózg przeglądu pola, ciezko bedzie znalesc Barcelonie i reprezentacji Hiszpanii takiego znakomitego rozgrywającego jakim jest Xavi