0

Atletico w 90 minucie pokazało jak się powinno grać. Idzie kontra to nie ma zmiłuj się tylko jest wejście kosztem nawet czerwonej kartki. U nas pewnie by koleś przeszedł środkiem i byłoby kuku..

18

Byłem dzisiaj w kościele pomodlić sie do Pana Boga o wieczny odpoczynek dla Tito i do Ojca Świętego Jana Pawła II o to byśmy byli lepszymi ludźmi i żyli w zgodzie i szacunku do siebie oraz by zdrowie było przy Nas cały czas a nasza ukochana drużyna znów powróciła na sam szczyt. Visca el Barca!!!

2

Higuain zniesiony na noszach z Giuseppe Meazza. Cały czas ukrywał twarz w dłoniach. Wyglądało to nieciekawie. Oby chłop (odpukać) nie stracił mundialu

7

Wiara w Boga to indywidualna sprawa każdego człowieka a jesli ty w niego nie wierzysz to zachowaj to dla siebie i okaż szacunek ludziom wierzącym.

15

Proszę Was, chociaz w tych trudnych dniach dla całego Barcelonismo nie skaczcie sobie do gardeł i zachowajcie szacunek do każdego.

0

Żodyn nie przyjdzie, żodyn

0

Mou i tak bedzie musiał sie pozbyć jakiegos bramkarza bo ani Cech ani Courtouis nie będą grzać ławy

0

Juz rzygam jak Leo tymi spekulacjami transferowymi

0

Drugiego takiego znakomitego asystenta Barca nie bedzie miała nigdy! Trzymaj sie Tito dasz radę pokonać to cholerstwo!

3

Leo juz sam rzyga całą tą sytuacją mozna to było niedawno zobaczyć

0

Ten trener stałości nie zapewnia, zachowuje się jak chorągiewka na wietrze.
Nie ma autorytetu, przestał zmieniać drużynę, nie wprowadza młodych, boi się zachwiać pozycjami zawodników w drużynie, nie ma pojęcia o przygotowaniu fizycznym.
Facet to dobry trener strażak, który wyciśnie z drużyny co najlepsze i tyle. A tu trzeba zmiany przyszłościowej, odsunięcia starych, postawienie na młodych, rozwijania taktyki, nowych rozwiązań w ataku, przywrócenia pasji, ruchu na boisku.
Ja optuje za trenerem, którzy wychowa nowe pokolenie, niekoniecznie wygrywając wiele trofeów. Trzeba sprawę postawić jasno, liczymy na poprawę gry, a nie na walkę o trofea, bo patrząc na obecną Barce, niekiedy zęby bolą.

0

football manager by fcbarca.com za 3....2....1 Start!

2

I przyszłym sezonie znowu będą 73 min zawodników z rezerw. Temu Panu podziękujemy

0

Leo wie teraz albo nigdy, zycze całej Argentynie wygranej mundialu

0

Podobno BVB chce ściągnąć Ciro Immobile lidera strzelców Seria A. Bardzo ciekawe. czemu my nie możemy wyczaić takich grajków

0

Prędzej bana tutaj dostanie prawdziwy kibic Barcy który komentuje z sensem niz jakies hala dziecko które szuka tylko prowokacji. Tez pisałem do redakcji i zero odzewu.

9

Zubi przeprowadzi 7 transferow:

1. trener
2. Masip z B
3. Deulofeu
4. Rafinha
5. Ter Stegen bo juz dogadany
6. Halilovic tez dogadany
7. losowy obronca ogłoszony "ogromnym" transferem

0

Chcecie wielu piłkarzy a co niektórzy z was nie widzieli nigdy jak oni grają.

0

Czemu rekomendacje komentarzy zostały znowu wyłączone ? Wczoraj było to samo.

0

Szpaku mixuje -,-

0

Niech ten Pan zmieni dilera.

0

Serce boli że my nie stosujemy takiego pressingu jak Bayern.

3

Chciałbym zeby Atletico wygrało LM i pokazało ze najwazniejsza jest determinacja i motywacja a nie pieniądze.

4

Hala dzieci jutro będą płakać na egzaminie

0

Wiadomo,ze z Barcelony wychodzą największe gwiazdy więc mu sie nie dziwie :)

0

Dałbym wiecej szans do gry młodym chłopakom z Barcelony B. Adama Traore ma szanse na to by stać sie jednym z najlepszych pomocników na świecie. Sprzedać zawodników którzy juz nic nowego nie wniosą do tego zespołu Alves,Mascherano,Song,Tello,Cuenca,Pedro,Affelay.

0

Halilović zdobył Mistrzostwo Chorwacji. Brawa dla młodego oby zdobywał z Barceloną jak najwiecej tytułów mistrzowskich.

0

Nie mogli chyba inaczej ocenić tej decyzji FIFA.

9

Szkoda ze znów nie zawitają do Polski.

0

Rosja i Indie możliwymi miejscami rozegrania prezezonu przez drużynę Barcy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?