0

Oprócz Nicei sparingi mają sie odbyć jeszcze w Genewie i Helsinkach. Jeśli to prawda, 1 rok bez cyrku obwoźnego dobrze zrobi piłkarzom.

9

Serce Barcelony, jakże pięknym by było jakby Puyol podniósł puchar za mistrzostwo na koniec swojej przygody ze swoją ukochaną drużyną.

W tym też byłby piękny hołd dla Tito, który rok temu sam wraz z Abim podnosili puchar.

Teraz podniósłby go Puyi dla siebie, dla Tito, dla Erica i dla całego Barcelonismo, byłby to wymarzony scenariusz.

0

Jak patrzę, jak do finału sezonu przygotowyuje się Atleti, a jak my (grille, kolacyjki, urodziny, wywiadziki, twittery), to nie widze tego kolorowo.Obym się mylił.

17

Lepiej gdyby Pedro odszedł, Alexis musi zostać.

0

Dla zarządu nie jest ważna klasa tylko kasa.

6

Stało się. Od początku mojego kibicowania był kapitanem (najpierw bodajże drugim w 2003) i na zawsze nim dla mnie pozostanie. Symbol tego klubu, chodząca legenda, żywy pomnik, wielkie serce, lwia grzywa i charakterystyczny głos strofujący raz po raz partnerów - takiego Carlesa będę wspominał.

Oby pozostał jako asystent, z w przyszłości dyrektor sportowy.

Jego bramka w 2:6, jego obrona klatką sam na sam, jego podwójna ruleta z Valencią no i Keiteeeee zostanie w pamięci na długie lata.

Dziękuję :)

0

Taka dziewczyna to skarb :)

0

Szkoda kasy na 29 letnich zawodników lepiej dać dwa razy tyle na kogoś 19 letniego jak Laporte czy po 20. Piszą że Neymar kosztował drogo ale policzcie ile kosztowali razem Villa i Henry ? w przeliczeniu na to ile lat u nas pograli. Pograli łącznie 6 sezonów a kosztowali 65 mln razem. Teraz sobie odpowiedzmy na pytanie czy lepiej kupować graczy dochodzących do 30. Za trochę mniej czy lepiej młodszych ale za trochę więcej kasy

4

Najlepsza opcja zestawiając w wiek+umiejętności a cena hm. za 29 letniego Ville 40 mln nie żałowaliśmy , podobnie za Neymara. A na obronie oszczędzamy co nam wychodzi już bokiem , nie rozumiem tego.

0

Prawdopodobne koszulki na przyszły sezon
https://pbs.twimg.com/media/BnLnJUuCAAAYvxf.jpg:large

2

Zawsze będę najmilej wspominał jego pierwszy sezon w Barcelonie, zanim jego uszy poszły pod nóż. Prawdziwy diabeł tasmański, który wraz z młodziutkim Messim robił istny młyn na prawej flance. To było najlepsze prawe skrzydło jakie widziałem w swoim krótkim żywocie. Ośmieszali wręcz przeciwników. W sumie już w silnej Sevilli czynił cuda. Nigdy wcześniej nie widziałem tak grającego bocznego obrońcy. Do prawie każdej kontry przeciwnika, zdążył wrócić na czas, co było nie lada wyzwaniem przy jego zapędach ofensywnych. Pomyśleć, że był okres, w którym nakrywał Cristiano Ronaldo czapką. Szkoda, że od pewnego czasu, zaczął tracić na szybkości. Niestety już ze dwa lata, jego gra nie wzbudza u mnie takiego entuzjazmu, jak kiedyś. Jestem tylko bardzo ciekawy, jak miałoby wyglądać jego zastępstwo w przyszłym sezonie.

2

Martinez to opcja zmiennika tylko dla Busquetsa, bo pomocników na stoperze już nie chce widzieć. O wiele bardziej potrzebujemy kogoś kto może zastąpić zarówno Sergio jak i Xaviego (kandydatury z Turynu nasuwają się same)

Swoją drogą dlaczego tyle się mówi o transferach, a konkretów o stoperach brak? Jeśli tej pozycji odpowiednio nie załatamy to przyszły sezon będzie równie owocny co ten.

0

0

czyli dalej bedziemy oglądać bujną czuprynę w obronie :)

0

Jedynie co mnie boli czy Espanyol się nie podłoży Realowi, nie grają o nic, ale nie wiem jak ich stosunki z Barceloną, podejrzewam, że nie chcieliby aby to Barcelona zdobyła mistrzostwo, jedyna nadzieję widzę w Celcie i Valladolid, które może uratować się od spadku.

0

Na wieść o tym, że Pinto nie dostanie nowego kontraktu, Leo Messi przestał mówić "Dzień dobry" do Andoniego Zubizarrety. [El Pais] to jest cyrk w tej drużynie:D Btw jeśli to prawda to w tej sytuacji w tym klubie panuje zwykłe kolesiostwo

3

Łapy precz Fabregas zostaje!

14

Zubi zaczął tymi słowami "urwiecie pkt Realowi, masz angaż, nie urwiecie pkt Realowi...też masz angaż"

1

Sprzedać wszystkich, kupić wszystkich

1

4

Za wczesna pora i naszym jeszcze jedzenie się dobrze nie ułożyło po obiedzie co utrudnia bieganie :)

0

Piękny gest kibiców. Niech Bóg da Tito wieczny odpoczynek na wieki wieków.

0

Man United are planning to make a 55M bid for Barcelona midfielder Cesc Fabregas (26) during the summer transfer window. [daily star]

2

Niech redakcja zrobi główny temat z tym kibicem co przyszedł w koszulce Realu zjadą sie hala dzieci i bedzie można zasiąść z popcornem

6

Mimo to tym chłopakom należy sie szacunek za to co grają w tym sezonie. Powinni otrzymywać szanse na gre w pierwszym zespole.

2

pomyśleć, że z Santosem i Levante zagraliśmy na takiej k.... , że widziałem w Tacie Pepa...
Ależ to krótko trwało.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?