5

Boniek kolejny raz utwierdza mnie w przekonaniu, że jest śmiesznym gościem.

Jego ostatnie komentarze z twittera:

1."Strzelił najlepszy! Viva Argentyna!"
2."Jezeli bedą karne,to gol strzelony liczy się do rankingu krola strzelcow? Kto to wie?"
3. "Nie rezygnuję,idę dalej!chcę dowód ,ze Suarez ugryzł Chelo!na razie nikt mi nic nie pokazał !"
4."Messi mnie goni , na razie w mundialowych bramkach 6-5 dla mnie!"

dla mnie ten facet to kpina

26

Wiadomym jest ze Suarez to czubek, ale tak samo wiadomo ze jest to absolutny top jeżeli chodzi o napastników. Bzdury gadają Ci co twierdzą, że Luiz jest nam niepotrzebny, przez ostatnie 2 lata widoczne było uzależnienie od goli Messiego, jak Leo nie wcisnął - był problem. Napastnik jest nam potrzebny od dawna. Potrzebujemy armaty co będzie ładował gole największym, w najważniejszych meczach, a nie małe działka co obijają Granady czy inne Almerie.

Być może w nowym sezonie będziemy mieć najlepszy atak, jaki był w tym klubie od czasów jego powstania. Nie będzie klatek na Messiego przed 16, ponieważ po lewej i prawej będą zawodnicy, których też trzeba podwajać. To otwiera nam nowe możliwości w niszczeniu obrony rywali. Suarez to piłkarz kompletny i jego transfer nie wyklucza transferu obrońcy.

W połączeniu z kosmicznym Messim i coraz lepszym Neymarem, będziemy świadkami tego, co sprawi, że żaden obrońca świata nie będzie mógł spać przed meczem z nami. Każdy obrońca świata będzie szukać odpowiedzi na pytanie, jak zatrzymać atak o takiej sile niszczenia.

0

Messi nie biega pomoc musi pracować ostro! Narzekamy na obronę ale to pomoc daje dupy. To co kiedyś nas wyroznialo teraz tego nie ma czyli pressing i intensywność

1

Mając w domu przeciekający dach i powybijane szyby, kupimy sobie złoty sedes.

2

0

Cisza o stoperze, cisza o prawym obrońcy, cisza o pomocniku. Najpierw skonstruujmy jakąkolwiek kadrę, a potem dbajmy o wartość dodaną, jaką stanowi el pistolero. Na dziś dzień mamy w obronie Pique, Bartrę, Albę i Adriano. Alves odejdzie, Montoya slabiutki. Brakuje nam zwyczajnie ludzi, już nie mówiąc o odpowiedniej jakości. Juz zaczynam się przyzwyczajać, że w tym klubie wszystko robi się od końca. Forsuje się stadion bez projektu, robi rewolucję sprzedając i nie mając nikogo na zastępstwo, potem negocjujac transfer na najlepiej obsadzona pozycję olewajac priorytety. Nie zdziwię się jeśli wybuduje się stadion, a potem spyta cules w referendum czy akceptują Camp Nou Qatar Airways. I doda, że, jeśli nie zaakceptują, to klub będzie w miliardowym długu, bo przecież już robota zrobiona i faktury na stole.

7

Real po Kroosa - Barca po Kroosa. Real po Suareza - Barca po Suareza. Jutro się okaże, że Falcao zaakceptowal nasza oferte...

27

Najbardziej dziwi mnie to, ze u Cules po ostatnich tlustych latach wyrobila sie mentalnosc fanow Realu... ma byc gwiazda na kazda pozycje, stac nas na wszystko, zadnych no nameów.


Jak nie przyjdzie crack to znaczy, ze przychodzi przecietniak i gramy o lige europy.
Tylko cracki, Suarezy, Vidale, Silvy, Reusy itd, i najlepiej wszystkich naraz. Tylko pozniej w trakcie sezonu bedzie płacz, ze młodziez z cantery nie dostaje minut... No bo jak tu wszystkich upchac jak gwiazdory musza grac swoje?

Zamiast kupować gwiazdy to je stwórzmy.

Materiału na przyszłe gwiazdy nie brakuje. Taki Iniesta gwiazdą i crackiem sie nie urodzil tylko zapracował na to na boisku. Mlodziezy o nieprzeciętnym talencie u nas nie brakuje a w dodatku przychodzi LE zatem licze na to, ze pod jego wodza wystrzeli 2 czy 3 mlodych, ktorzy stana sie objawieniami tego sezonu.

1

Xavi to jeden z bardzo małej grupy najbardziej utytułowanych piłkarzy w historii tej dyscypliny sportu i jeden z najlepszych zawodników na swojej pozycji w historii. Wie doskonale, że jego czas dobiegł końca, a skoro chce dla Barcelony zawsze jak najlepiej to odejdzie. To wybitny piłkarz i nie ma już nic nikomu do udowodnienia. Dał nam wystarczająco dużo od siebie przez całą swoją kariere.

Gdziekolwiek nie pójdzie, będę mu życzyć zawsze jak najlepiej i zawsze będę mu wdzięczny za te wszystkie lata dla naszego klubu i mam nadzieję, że wróci kiedyś do nas w innej roli. Bo zawsze był i zawsze będzie częścią tej drużyny. Jest to piłkarz w którym zawsze płynęła krew w kolorach blaugrana i obok Puyola będzie zawsze tym zawodnikiem, którego każdy kibic będzie wspominać z uśmiechem na twarzy. To jest jeden z tych piłkarzy, którym powinno się stawiać pomnik pod stadionem, żeby przypominał każdemu młodemu kibicowi za 20 lat, że taki piłkarz grał w tym klubie.

0

Biedny Iniesta. Oni naprawdę ciągle w siebie wierzą. Tak naprawdę pierwszy na zbity pysk powinien polecieć Del Bosque. Od pierwszego wygranego turnieju w 2008 z tego zespołu odchodzili Marchena, Senna i Capdevila. Kto ich zastępował? Arbeloa, Busquets i Alba. Owszem, były jakieś rotacje, ale tylko w obrębie kilku nazwisk. Czasami grał Silva, czasami grał Cazorla, a czasami Pedro. Zapomniałem - Fabregas. Przez ten cały czas Hiszpania obrodziła wyjątkowo hojnie. Talenty, które pojawiły się od tamtego czasu, mają po 25 i więcej lat, a pierwszy skład wciąż taki sam.

Nie wiem jak inni się czują, ale ja nie czuję się winny, że to dostrzegam i o tym piszę. Od dawna widzę, że kuleje selekcja.

1

Xavi to jeden z bardzo małej grupy najbardziej utytułowanych piłkarzy w historii tej dyscypliny sportu i jeden z najlepszych zawodników na swojej pozycji w historii. Wie doskonale, że jego czas dobiegł końca, a skoro chce dla Barcelony zawsze jak najlepiej to odejdzie. To wybitny piłkarz i nie ma już nic nikomu do udowodnienia. Dał nam wystarczająco dużo od siebie przez całą swoją kariere.

Gdziekolwiek nie pójdzie, będę mu życzyć zawsze jak najlepiej i zawsze będę mu wdzięczny za te wszystkie lata dla naszego klubu i mam nadzieję, że wróci kiedyś do nas w innej roli. Bo zawsze był i zawsze będzie częścią tej drużyny. Jest to piłkarz w którym zawsze płynęła krew w kolorach blaugrana i obok Puyola będzie zawsze tym zawodnikiem, którego każdy kibic będzie wspominać z uśmiechem na twarzy. To jest jeden z tych piłkarzy, którym powinno się stawiać pomnik pod stadionem, żeby przypominał każdemu młodemu kibicowi za 20 lat, że taki piłkarz grał w tym klubie.

0

Pozostaje sobie przypomnieć jak to Szpaku wymawiał koreanskie nazwiska na mundialu 4 lata temu :)

23

Kolejna osoba, która nie chciała już dłużej firmować swoim nazwiskiem chorej polityki zarządu. Szkoda tylko, że z klubu odchodzą wartościowi ludzie, a zostają krętacze i nieudacznicy, mimo, że powinno być zupełnie na odwrót.

3

Czekam do północy

3

Z czarnego konia póki co jest kucyk

13

Mam nieodparte wrażenie, że wyciągamy tego bramkarza w jednym celu. Żeby zmusić prasę do pisania w jednym zdaniu "Bravo" i "Zubi".

11

On nie jest palcem robiony. O niego akurat jestem spokojny. Ma bardzo dobry przegląd pola i świetnie bije stałe fragmenty gry i potrafi bardzo dobrze grać na jeden kontakt. Dodatkowo bardzo dobrze reguluje tempo gry. .

Bierzemy za kilkanaście baniek jednego z najlepszych piłkarzy La Liga, chłopa o mentalności zwycięzcy, zawziętego, walecznego, ambitnego, którego gwiazda rozbłyska w najtrudniejszych meczach, który niezależnie od wymagań i pomysłów trenera odnajduje się na boisku i w grze.

Tak sobie jedynie myślę, że to naprawdę dobry moment, żeby starać się wymieszać część tych wielkich piłkarzy, którzy tworzyli najlepszą Barcę w historii i młodych wilków, którzy mają przed sobą ogromną przyszłość (Rafinha, Deulofeu, Bartra, Montoya... a w kolejnych sezonach Samper, Suarez, Munir, Traore...) a stawkę uzpełnić takimi zawodnikami jak właśnie Rakitić, który będzie gryzł trawę, żeby swoje wywalczyć.

10

Sprawa jest bardzo prosta. Jeżeli odchodzi Xavi, a pewnie odejdzie, bo Lucho nie zagwarantuje mu regularnej gry w 1. skladzie, Barcelona ma 3 opcje.

1) Zmiana stylu gry
Coz - srednio sobie to wyobrazam, ale: po odejsciu Xaviego nie zostane ZADEN typowy rozgrywajacy. Iniesta, Rakitic , Rafinha czy pożal sie Sergi Roberto to nie ten typ zawodnika zupelnie co Xavi. W zespole nie bedzie tskiego zawodnika do klepania jak Xavi, wiec Lucho bedzie musial wymyslic cos nowego.

2) Transfer
Barcelona musialaby wydac kilkadziesiąt baniek na Koke, bo - po prawdzie - nie widze nikogo innego na te pozycje. Teraz odbija sie czkawka sprzedaz Thiago, ktory - gdyby poczekal rok - mialby autostrade do podstawowej 11.

3) Cantera
Coz, to wyjscie dosc ryzykowne. W FCB B jest jeden genialny rozgrywajacy i nazywa sie oczywiscie Sergi Samper. Chlopak gra dosc gleboko na boisku, ale wystsrczy spojrzex na pozycje xaviego w oststnich latach - zostal cofniety daleeeeeko od pola karnego. Problem z Samperem jest taki, ze jest jeszcze turbo mlody i w sumie w dupie byl i gowno widzial, potrzebuje ogrania i sprawdzenia. Nie wyobrazam go sobie dzis grajacego przeciwko takiemu Pogbie czy innemu Modriciowi.

W skrocie - zadna opcja nie jest dobra. Ja osobiscie sklaniamsie do tego, zeby Xavi zostal przynajmniej jeszcze rok, bo to 1) genialny pilkarz; 2) pasuje jak nikt do stylu FCB; 3) ma ogromne doswiadczenie. Xavi moglby byc mentorem np Sampera i pomalu wprowadzac do do druzyny i przygotowywac do swojego odejscia. Za rok/dwa Xavi odchodzi i Samper w miare plynnie zajmuje jego miejsce. Plan idealny.

0

Nie wiem czy Cuadrado gra na codzień tak jak w meczu z Grecją, bo nie widziałem go w innym meczu. Jeśli tak to absolutnie nie chcę takiego piłkarza u nas. Moim zdaniem jeździec bez głowy - złe decyzje, durne straty, kiwa się czasem sam ze sobą. Gdyby miałby grać w ataku, to nie mam pojęcia za kogo i z jakiego powodu. Jeśli zostajemy przy defensywie to dwa turbo ofensywne boki obrony to krok do taktycznej katastrofy.

6

Pewnie wynegocjujemy 1,5mln + dwa cheesburgery jeśli podczas pobytu Xavi znajdzie ropę.

12

Na trybunach ciekawiej niż na murawie
http://pbs.twimg.com/media/BqNErrXIMAAFl3W.jpg:large

3

Na grę Argentyny i komentarz Szpaka przychodzi mi do głowy tylko jedno
http://static.comicvine.com/uploads/original/11111/111114474/3819503-jumping+out+window.gif

12

Jutro Bońka z Hondurasu będą kupować

24

Doprawdy, damie nie wypada się tak osmieszac. Tym bardziej starej.

0

Song może się okazać najdroższym kotletem na świecie. Trzeba będzie mu przypiąć gwiazdkę Michelina.

33

Jak to było z tym transferem Cesca. Podsłuchana konwersacja [A]bramowicza i [D]yrektora sportowego Chelsea.
[A]: a więc powiedz im, że sprzedamy Luiza za 33mln i chcemy kupić Cesca za 50mln.
[D]:spoko, szefie
(kilka tygodni później)
[D]:Panie Romanie, mam dwie wiadomości, dobrą i złą
[A]:no to dawaj najpierw tę złą
[D]:pomyliły mi się adresy i do Barcelony oraz PSG wysłałem odwrotne kwoty ofert sprzedaży/kupna piłkarzy
[A]:ehh, kretynie, to wyślij sprostowanie. Jaka jest ta dobra wiadomość?
[D]:oba kluby się zgodziły się na nasze propozycje
[A]: http://s891.photobucket.com/user/ThePlanetBunk/media/abramovich.gif.html

2

Fajnie, że są zupełnie nieprzydatne spraye trzymające mur 15cm dalej. Fajnie, że jest goal line technology przydające się raz na rok. Tylko dlaczego nie można postawić przy bocznej linii telewizora, a przy nim arbitra, który rozstrzygałby sporne sytuacje?

Z czterech bramek dwie nieprawidłowe. Karny naprawdę żałosny, a przy trzecim golu dla Canarinhos faul na Rakiticiu.

Takie sytuacje obrzydzają mi futbol, a myślałem, że już transfer Cesca wystarczy jako obrzydliwość dnia.

1

"Gdzie mnie z tym szprajem gamoniu" - Siara

0

Mam nadzieje,że zabierze ze sobą pecha z powrotem do Londynu.

32

Nie dziwię się Messiemu też mi sie chce wymiotować przez ten transfer Fabregasa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?