3

Własciciel Manchesteru United, Malcolm Glazer zmarł dzisiaj w wieku 85 lat.

0

Jeśli Mathieu jest brany na powaznie pod uwage, to niedlugo Kazio Wegrzyn moze spodziewac sie telefonu...

0

Jeśli klub chce bramkarza doświadczonego który zna dobrze lige hiszpańska to dlaczego nie zainteresuje się Diego Alvesem? O ile się nie myle to ma kontrakt do 2015 roku,jest młodszy od Bravo i raczej nie kosztowałby więcej.

0

Z Atletico miało zejść powietrze juz w styczniu a tymczasem oni zajechali na dziurawej dentce az do finału LM w lidze pozamiatali Barcelonę i Real grając 14 osobowa kadra przez cały sezon na niezwykłej intensywności bez znaczących gwiazd bez wydawania milionów pokazali co znaczy charakter i wiara we własne umiejętności Simeone zrobił z tych piłkarzy gladiatorów zdolnych do wszystkiego ps. Gratulacje dla Realu to był dziwny sezon pełen rozczarowań i smutku najgorszy sezon od 2008

12

Brakuje Bartry...

36

Gdyby naprawdę Zubi wyciągnął z rękawa takiego asa, to obiecuję nie wyzywać go przez bardzo długi czas, może nawet przez tydzień!

1

Marquinhos może przyjść ale jeśli zostaną spełnione 2 warunki. Będzie grał na prawej obronie i kwota jego transferu wyniesie nie więcej niż hm 15-20 mln , uznaje że w rozliczeniu można wymienić go na Alvesa co zbije na tą właśnie cenę i chyba taka opcja była by korzystna dla obu stron.

1

,,Helena, mam zawał"

0

moje słowa :) oby Atletico wygrało to hala dzieci szybko nie wejdą już na tą stronę

1

Świetny facet, niczego mu jeśli chodzi o charakter zarzucić nie można. Nie marudzi jak siedzi na ławce, potrafi powiedzieć wprost jak jest, a nie klepać regułki. Tylko ma jedną wadę: jest za słabym piłkarzem, żeby móc grać u nas na środku obrony. Do tego jest za niski, to już w sumie dwie wady. Nam na gwałt potrzeba centymetrów, więc niespecjalnie możemy pozwolić sobie na maluchów obsadzających pozycje, które równie dobrze może obsadzić ktoś wyższy. DM też jest taką pozycją. Z pełnymi honorami, ale należałoby Javiera pożegnać.

Rozumiem, że patrząc na jego zachowanie po przegranym sezonie i ostatni mecz mogły pojawić się wątpliwości, jednak patrząc na cały sezon już takich wątpliwości być nie powinno. Nam nie potrzeba niskich środkowych obrońców, którzy potrafią się przyznać, jak coś zepsują i raz za razem przepraszają za błędy. Nam trzeba kogoś, kto tych błędów będzie popełniał znacznie mniej niż Javier.

0

Wydaje mi sie ze glownie pod koniec sezonu w lidze troche zawodzil, ale gdy przyszlo do dwoch kluczowych meczow: z Chelsea na Stamford i z Barca o mistrza to wzial sie do takiej roboty, tak zaczal rozgrywac ze szczena mi opadla. Nie bede wnikal do rewelacyjnego meczu z Mourinho-timem, ale na Camp Nou pokazal kawal rewelacyjnych szybkich klepek kiedy Atletico tego potrzebowalo. atletico przejelo inicjatywe wlasnie dzieki Koke ktory brutalnie rozrzucał Busquetsa i Fabregasa po calej szerokosci boiska. mozna powiedziec ze zrobil z Busquetsa i Fabregasa dewolaja. te kilkanascie kluczowych minut na Camp Nou byl majstersztykiem w wykonaniu Koke.

Natomiast jego slabsza gre w innych meczach zrzucilbmy na kark mlodosci, w jego wieku to i Xavi mial przestoje i slabiutkie mecze.

Dalej, na ubieglorocznych mistrzostwach 21 gdzie tak popisywal sie Isco i finalowy Thiago to wlasnie Koke byl powszechnie uznany za najlepszego hiszpanskiego pilkarza tej imprezy mimo ze zaczynal turniej z lawki rezerwowych.

Sumujac: wart jest wielkich pieniedzy.

1

Courtois jest na dzisiaj najlepszy na świecie z młodzieży, ale jednak te 2 metry wzrostu i ograniczenia koordynacyjne za tym idące mają dla naszej gry znaczenie. I on na pewno pewnych rzeczy by u nas nie przeskoczył. Metr dziewięćdziesiąt to jest idealny wzrost dla bramkarza, bo możesz mieć i zasięg, i refleks, i koordynację.

Ja jestem zadowolony z wyboru, bo wzięliśmy prawdopodobnie jednego z trzech najlepszych młodych bramkarzy świata wg światowego skautingu - który miał słabszy ostatni sezon niż poprzednie, ale podobno też nie miał od dłuższego czasu motywacji, jak się podobno pisało w Niemczech.

1

Nowa reklama Adidasa na mundial

2

Może tą całą telenowelą z Thiago Silvą tak wkurzyliśmy szejka, że ten postawowił kupić każdego stopera którym się interesujemy. W zeszłym roku Marquinhos, teraz Luiz. Następny będzie pewien Marokańczyk, później Bask i ze stoperów zostanie nam jedynie taki do odmierzania czasu. No i stoperan jak obsramy się w 1/8 lm...
A tak na poważnie to miałem cichą nadzieję ze kupimy przynajmniej dwóch grajków z pola, a mamy ledwie bramkarza zaklepanego już dawno temu. Teraz jest najlepszy okres na dokonywanie transferów. Później będą mś i nikt nie będzie zawracał sobie tym głowy. Obyśmy znowu nie obudzili się z ręką w nocniku...

1

Jak Bravo to tylko Johnny.

1

Szkoda ,że znów nie zawitają do Polski.

22

Statystyka na dziś,
4 - tyle asyst zaliczył Xavi w słynnym 2:6 z Realem w sezonie 08/09
2 - tyle asyst zaliczył Xavi w GD w sezonie 09/10
2 - tyle asyst zaliczył Xavi w 30 meczach sezonu 13/14

0

Przez transfermarkt Pedro jest wyceniany na 25 mln euro i to powinna być ewentualna, najniższa kwota za jaką można go sprzedać. Każdy normalny, szanujący się klub z przeciętnie rozgarniętymi zarządzającymi byłby w stanie takie pieniądze za niego wyciągnąć i tego samego trzeba wymagać od naszych włodarzy.

Przypomnę też, że Pedro miał i nadal ma co najmniej przyzwoite statystyki. Poza tym gra też w kadrze kraju, który jest obecnym Mistrzem Świata i Mistrzem Europy. Nie zagrał też w tej kadrze 5 spotkań, tylko 38 (zdobywając 14 bramek). Pedro ma 26 lat na karku, a więc przynajmniej jeszcze kilka ładnych lat grania na najwyższym poziomie. Do tego nie jest piłkarzem kontuzjogennym.

Podsumowując przypomnę, że Pedro jako 26-latek ma już na koncie: 1 x Mistrzostwo Świata, 1 x Mistrzostwo Europy, 2 x Ligę Mistrzów, 3 x Mistrzostwo Hiszpanii.

0

Wszystko pięknie, tylko czyje miejsce w składzie miałby on w końcu zająć? Alvesa, czy Alexisa? Bo na poprawę gry obronnej z tak skrajnie ofensywnie nastawionym zawodnikiem na pozycji bocznego obrońcy nie ma chyba co liczyć. No chyba, że Cuadrado i Alba będą sobie szaleć na skrzydłach, a w środku przejdziemy na dwóch DMów

7

"Będę szczery w tej kwestii. Fabregas jest piłkarzem Arsenalu Londyn. Pozostanie on w tym zespole na długie lata."

Wenger, czerwiec 2011.

4

7

Ciekawostka na dziś,
Obecni trenerzy Barcelony, Bayernu Monachium, Chelsea i Manchesteru United w latach 1997-2000 razem pracowali w Barcelonie.

2

Liga Mistrzów dalej w nc+. Stacja ma prawa na najbliższy sezon, teraz wykupiła na trzy kolejne począwszy od 2015 roku.

2

Kto by się spodziewał rok temu, że o Alexisa będą się tutaj toczyły takie zażarte dyskusje. To pokazuje jaki udany sezon miał. Na pewno ta kwestia nie ulega żadnym wątpliwością. Czy Sanchez gra kosmos? Nie. Czy Sanchez jest fatalny? Nie. Czy Sanchez jest nie do zastąpienia? Nie. Czy pozostanie Pedro, a odejście Sancheza (jeżeli chodzi o gre: "albo jeden albo drugi") to nieporozumienie? Tak.

5

Podstawą dla Enrique będzie przywrócenie radości gry Messiego, rozruszać środek pola, wycisnąć max z Neymara no i w końcu dawać szansę młodym.
Wygląda też, że w to okienko solidnie odmłodzimy kadrę. A to jest wielki plus. Ter Stegen, Rafinha, Deulofeu, do tego jeszcze Laporte. No na razie fajnie to wygląda. A Lucho ma ode mnie czystą kartkę a zobaczymy już w najbliższych tygodniach w jakiś barwach będzie ją zamazywał, bo mam nadzieje, że przeprowadzi racjonalne transfery.

15

Zawsze będę najmilej wspominał jego pierwszy sezon w Barcelonie, zanim jego uszy poszły pod nóż. Prawdziwy diabeł tasmański, który wraz z młodziutkim Messim robił istny młyn na prawej flance. To było najlepsze prawe skrzydło jakie widziałem w swoim krótkim żywocie. Ośmieszali wręcz przeciwników. W sumie już w silnej Sevilli czynił cuda. Nigdy wcześniej nie widziałem tak grającego bocznego obrońcy. Do prawie każdej kontry przeciwnika, zdążył wrócić na czas, co było nie lada wyzwaniem przy jego zapędach ofensywnych. Pomyśleć, że był okres, w którym nakrywał Cristiano Ronaldo czapką. Szkoda, że od pewnego czasu, zaczął tracić na szybkości. Niestety już ze dwa lata, jego gra nie wzbudza u mnie takiego entuzjazmu, jak kiedyś. Jestem tylko bardzo ciekawy, jak miałoby wyglądać jego zastępstwo w przyszłym sezonie.

5

Luis Enrique:- 6 listopada 2005 Luis Enrique wystartował w Marcha Cicloturista Quebrantahuesos - rajd na rowerach, 205 kilometrów. Ukończył go w 6:42:42,- przebiegł 240 kilometrów przez pustynię w trakcie 7 dni,- W 2007 Luis Enrique ukończył zawody Ironman we Frankfurcie (3,8km pływania, 180km na rowerze i maraton) w czasie 10:19:30,- W 2007 Luis Enrique odniósł też sukces w maratonie we Florencji, który ukończył z czasem 2:57:58. Imponujące wyniki. Nie znałem tych informacji na temat LE i jestem pod wrażeniem. Trzeba mieć niesamowity charakter aby dokonać tego co ww.Ten sezon dopiero się skończył, a już nie mogę się doczekać kolejnego.

0

Tu jest jego miejsce.

Teraz czas zakontraktować kilku klasowych zawodników w celu wzmocnienia drużyny, dać im trenera z jajami, zatrudnić profesjonalny sztab, który przygotuje zespół fizycznie i taktycznie do sezonu. Pozbyć się niepotrzebnych piłkarzy i dać szansę młodym typu Traore i Rafinha. Wszystko polać sosem blaugrana i można rozpoczynać sezon.

1

Tutaj jest najlepsza jedenastka według WhoScored
https://pbs.twimg.com/media/Bn_liT0CQAAjjik.png:large

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?