mistrzu1233
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Legnica
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie jestem do niego przekonany, lepszą opcją byłby Laporte i Hummels.
5
Z tego co kojarzę to chyba pierwsza wypowiedź Leo, w której sam przyznaje, że ten sezon nie jest najlepszy w jego wykonaniu. Ma zatem jak najbardziej trzeźwe i racjonalne spojrzenie, a choćby plotki o domaganiu się wzmocnień klubu przy negocjacji kontraktu świadczą o tym, że jest w nim duże pragnienie szybkiego powrotu na tron - zarówno swojego jak i klubu.
Wierzę zatem, że po mistrzostwach, w nowym sezonie wróci stary, dobry Messi. Oby!
2
Zeby nie bylo tak jak w poprzednich okienkach transferowych... z duzej chmury maly deszcz
4
Kpina i hańba!!! To ma być do cholery ta zapowiadana przez Bartomeu rewolucja? Ze sprzedajemy za czapke gruszek jednego z najlepszych prawych skrzydlowych na swiecie?
Nie po to jako cule sie godze na reklamy, by musiec sprzedawac goscia, ktory z sezonu na sezon gra coraz lepiej, po to by miec hajs na kupno stopera, ktory powinien byc kupiony juz pare lat temu.
Piesc sie zaciska, jak czlowiek czyta durne pomysly po jeszcze durniejszym sezonie.
6
Mimo całkowicie przerżniętego sezonu nikt chyba nie będzie źle wspominał Taty, bo pojedyncze przebłyski świadczyły o tym, że gość ma pomysł na zespół, tylko przebić się ze swoimi pomysłami nie miał jak. Mam mu za złe wyjazdy do Sociedad i Granady, bo tam to on przegrał te spotkania, ale w końcu jako szkoleniowiec nikt nie jest bezbłędny.
Pytanie teraz jest takie - odchodzi Tata, odejdzie Pinto, być może pożegnamy się z Mascherano (mam nadzieję) - to z kim Messi będzie robił grilla?!
1
O tym ze potrzebne sa zmiany wiadomo od dawna.
Z najwazniejszych ogniw:
-Valdes odchodzi.
-Alves jest do sprzedania, bezwzglednie
-Pedro jest do sprzedania, on nic nie daje druzynie. Mial znakomity grudzien i nic poza tym. Kiedy ostatni raz Pedro byl formie przez dluzszy czas?
-Xavi musi isc w kierunku lawki, jego pensja (zdaje sie ze zarabia kolo 7mln (?) powinna zostac stosownie obnizona powinien dostac sadowy zakaz gadania o stylu itp. Jezeli nie bedzie w stanie zaakceptowac swojej roli- zegnamy sie z panem.
-Iniesta ktos pamieta kiedy Andres utrzymal wysoka forme dluzej niz przez 2-3 tygodnie? Moja pamiec jest za krotka. A nikogo nie inetersuje nawet tak krotki okres. W topowych klubach trzeba trzymac forme nieco dluzej niz 2-3 tygodnie/rok? Kolejny sezon powinien zadecydowac o jego losie, gosc pobiera kosmiczna pensje (11mln?) a za rok bedzie mial 31 lat. Jezeli znow zagra taka padline- zegnamy sie z panem i przy okazji zarabiamy gore szmalu.
-Cesc anonim wiosna kiedy to rozgrywane sa kluczowe mecze. 3 sezon ta sama spiewka. Jezeli przy 4 sezonie bedzie to samo- zegnamy sie z panem i niezle zarabiamy.
-Messi czekamy na kolejny sezon, jezeli znow bedzie gral na stojaco, trzeba cos z nim zrobic, z pewnoscia wtedy nie mozna opierac Barcelony na nim. Bedzie musial stac sie jednym z kilku. Nie biegasz? Nie grasz. O jego pensji napisano juz wystarczajaco, gosc nie jest nawet cieniem siebie a dostaje 20 mln/sezon, zart.
Ogrom koniecznych zmian jest przerazajacy. Lata zaniedban daja o sobie znac. Niemozliwe jest wyczyszczenie tej stajni augiasza w jednym okienku transferowym, nawet z najlepszym zarzadem na swiecie. Trzeba sie uzbroic w cierpliwosc i patrzec z optymizmem w przyszlosc, w koncu jestesmy juz na (jak na standardy Barcelony) pilkarskim dnie, teraz mozemy sie juz tylko odbic.
1
http://static.fangol.pl/content/a/6/0/a60f39fd7dfda050ac8cda34e6549254-full.gif
1
Jakkolwiek byłoby to poprawne i słuszne - wygląda okropnie źle
http://static.fangol.pl/content/7/8/d/78df64c32b488e244e9ed79b27f7c6ef-full.gif
0
Od Lucho będę oczekiwał, aby śmiało postawił na szkółkę. Tata zupełnie zawiódł jeśli chodzi o wprowadzanie młodych do zespołu. Po każdym kryzysie Barcę wyciągali jej wychowankowie, a młodzież teraz mamy tak niesamowicie zdolną, jakiej nie było od rocznika 1987. Lucho z nimi pracował i myślę, że tego nie zepsuje.
26
Mamy pierwszy od lat sezon bez trofeow, teraz zadnego blamazu nie usprawiedliwi 100 pkt w lidze. Nie mamy na oslode 90 bramek Messiego, czy chocby ogrania mlodych zawodnikow. Mascherano madrze rzekl po meczu, cykl sie skonczyl. Ten rok to byl istny pogrzeb tego, co stworzyl Guardiola. Ostatnie podrygi starca, ktorego zaraz owinie biala smierc.
Tracimy dwoch liderow, kariere konczy Puyi, Valdes szuka wyzwan poza murami CN. Pinto ma z bronieniem tyle wspolnego co Najman z boksowaniem. Pilkarze, ktorzy dali nam tyle radosci traca swoj blask na naszych oczach.
Zarzad, jak jeszcze rok czy dwa lata temu mogl w jakikolwiek sposob wytlumaczyc sie ze swojej biernosci i gapiostwa, dzis nie ma na to najmniejszych szans. Bartomeu wraz z reszta swity stoja pod sciana. Caly swiat bedzie przez 3 miesiace patrzyl im na rece i rozliczal z kazdego eurocenta.
Skonczyly sie tlumaczenia ze mamy swietnych pilkarzy i jesli mamy kogos kupowac to tylko najlepszych na swoich pozycjach. Zaden Zubizarreta nie bedzie mial prawa tak mowic bo takiej kadry w chwili obecnej nie mamy. To dalej wspaniali gracze, ale w wiekszosci wypaleni, nie umiejacy wziac sie w garsc i raz jeszcze sprobowac wejsc na szczyt futbolowego Everestu. Ci pilkarze sa do tego zdolni, musza tylko na nowo rozpalic swoja zadze wygrywania. Od tego jest zaplecze, psychologowie, trener z ikra.
Lucho ma przerabane, tak samo jak przerabane mial Guardiola. Teraz to on musi wziac pilkarzy za mordy, sprowadzic ich na poziom pracownikow i oddzielic ziarna od plew. Trzeba miec wielkie jaja aby sprowadzic tych herosow na ziemie, zedrzec z nich rajskie szaty i zapedzic do roboty.
25
"Presję to może czuć ojciec, który musi wyżywić dzieci. My na boisku możemy odczuwać tylko odpowiedzialność" Diego Simeone
1
Najważniejsze żeby trener miał swoją wizję i pomysł na przebudowę Barcy. Charyzmę Lucho ma i jeśli dostanie wolną rękę od zarządu na wprowadzenie swoich porządków to wierzę, że da sobie radę. Nie ma takiej możliwości żeby Lucho dał wejść sobie na głowę bo to on będzie szefem w szatni i liderem tego zespołu. W rezerwach sobie świetnie radził, dodatkowo zebrał doświadczenia we Włoszech i w La Liga jako trener Celty, zna Klub bo Barca to jego dom, zna jego strukturę, zna cantere, wreszcie zna nasz styl. Ma wszystko, żeby sobie poradzić. Dlatego nie wiem jak można o nim pisać jako o kocie w worku albo eksperymencie. Takim eksperymentem był Martino i teraz musi przyjść ktoś kto zna klub i jego problemy.
3
Lepszy Neymar po kontuzji niż przewracający się o piłkę Pedro (obym w sb mógł odszczekać te słowa) lub grający na 9 Cesc.
Albę też chciałbym widzieć od początku. Jego zwinność, szybkość i gra kombinacyjna przyda się z przodu i z tyłu na kontrataki Atletico.
Pique również, ale w parze z Bartrą lecz tutaj zamiast Pique moze zagrać Mascherano.
5
Rozpaczacie jakby to szło z waszych pieniędzy.
0
Jakoś nie mam zaufania do oceny Zubiego. Należy do tego dodać że gość nie ma obycia w pucharach (13 spotkań w LE) i jak znam życie to mówi tylko po francusku i ewentualnie po włosku (poza arabskim) więc nie wiem z kim miałby się u nas dogadywać a to zwiastuje problemy z aklimatyzacją i komunikacją a przypominam że będzie nowy bramkarz i ten element będzie bardzo ważny. Za priorytet wolałbym Laporte.
2
jeśli jest jakiś piłkarz bez którego nie potrafię sobie wyobrazić Barcelony to tylko Puyol. A teraz będę musiał... Pamiętam Barcę bez niego, ale nie umiem sobie wyobrazić jak będzie bez niego w przyszłości
Wielki profesjonalista, do końca. Wie, że nie może dać już zespołowi tego co kiedyś, że odstaje. Nie trzyma się kurczowo stołka tylko odchodzi w glorii chwały, jako najwspanialszy kapitan w historii klubu. Pamiętam jak nieporadnie zaczynał na prawej obronie. Ale ten facet kończy jak rzadko kto
Nie potrafię w głębokich czeluściach umysłu odnaleźć drugiego tak wspaniałego piłkarza, który przy tym piłkarsko nigdy nie był najlepszy. Jak on to robił? Roztaczał wokół siebie coś nieprawdopodbnego.
Dziękuję Puyi. Za wszystko. I błagam się - naucz tych małych chłopaczków jak być takim skurczybykiem jak TY!
2
Będzie go bardzo brakowało na boisku, jego woli walki i zdolności zmobilizowania kolegów kiedy nie szło najlepiej. Boję się nawet myśleć za iloma remontadami stał Carles. Teraz tego nie będzie... Oby zespół sobie poradził z jego brakiem na boisku. Mam nadzieję, że nie będzie sobie musiał radzić z jego brakiem w szatni, bo mocno liczę, że Puyol jednak zostanie w klubie.
1
Świetne wiadomości niech odchodzą ich czas w Barcelonie juz się skonczył.
0
Villiam Vecchi, 65 lat, 32 lat doświadczenia, wyszkolił Didę i Buffona, Real Madryt.
Jose Manuel Pinto, 40 lat, 0 doświadczenia, FC Barcelona.
Way to go idiots...
0
Na tyle nie ufam Zubiemu, że gdy stwierdził, że Luiz się nie nadaje pierwsza myśl jaka mi przyszła do głowy to, że Brazylijczyk to nie jest taki zły pomysł.
28
To nie ty masz dziękować, tylko my tobie za wszystkie lata gdzie przyjmowałeś pomyje od wąsatych Januszy z całego świata.
Za Paryż (za powstrzymanie niesamowitego Henrego i Ljungberga rękawicami bramkarskimi) gdzie położyłeś swoisty stempel wieńcząc tamten piękny projekt sportowy.
Za Rzym gdzie przetrzymałeś początkową nawałnicę Diabłów. Za Londyn...za każdy puchar w ostatnich latach którego niewątpliwie jesteś jednym z głównych ojców.
Za każdy sezon ratowania nam tyłka w gorących momentach mimo, że jedyne na co mogłeś liczyć to odznaka cichego bohatera, a i ją rzadko kto chciał ci przypiąć. Za bycie jednym z symboli najlepszej Barcelony w historii. Za bycie najlepszym bramkarzem w historii tego klubu. To my ci za to dziękujemy.
Ostatni wielki z charakternych wychowanków w klubie. Żegnaj Victor i powodzenia gdziekolwiek byś nie poszedł. Sukcesów i zdrowia......kiedyś jeszcze tu wrócisz zuchu.
2
FC Barcelona Juvenil B wygrała 3-1 z Lleidą i została liderem swojej ligi na dwie kolejki przed końcem rozgrywek. Ważniejszą informacją jest to, że gola na 1-1 zdobył Adria Vilanova, który zadedykował go swojemu tacie.
32
http://www.goodplanet.info/wp-content/uploads/2013/10/001-ES1308N-7224.jpg Niesmowite zdjecie panoramy Barcelony z rozświetlonym Camp Nou
6
Ter Stegen znalazł się w Najlepszej Jedenastce Sezonu w Bundeslidze według WhoScored https://pbs.twimg.com/media/BnbTBfPCcAA3y_O.png:large
1
Brawo dla chłopaków. Mam nadzieję ze są w zespole perełki które bedą zdobywać mistrzostwo z pierwszą drużyną.
1
Już nie wiem czy mam sie z tego śmiać czy płakać
http://gfycat.com/InsecurePleasantAbyssiniancat#?frameNum=94
1
Może przestańmy biadolić. nie olśniewamy piękną grą, ale kiedy olśniewaliśmy to złoiła nas Chelsea i Inter. piłka nie zawsze jest sprawiedliwa, raz niech będzie niesprawiedliwa na naszą korzyśc.
ja widzę, że piłkarze chcą. jeszcze raz powiem piłkarze chcą- po prostu nie potrafią...
mają tak zakodowaną taktykę, która jest już skrajnie nieefektywna i nieefektowna, że po pewnym czasie w meczu sami zaczynają się tym męczyć. oni nie są mało ambitni, oni są bezsilni, szczególniew meczach z ekipami, które bronią całą drużyną.
jeżeli wygramy to dlatego, że będziemy mieli najlepszy bilans meczów bezpośrednich, to dlatego że pozostałymi zespołami LaLiga mamy też identyczny bilans spotkań.Zwycięstwo matematycznie bedzie sprawiedliwe. Jeżeli kiedyś mamy brzydko wygrać- to teraz. Wygrać, wstawić puchar w gablotę i zapomnieć o tym sezonie. i zacząc myślęć co zrobić żeby wygrywać - znów pięknie...
0
Na rm juz robią transfer, chcą zeby Ramos grał na ataku
5
Sport:
Pinto - Alves, Bartra, Mascherano, Adriano - Xavi, Busquets, Iniesta - Alexis, Messi, Pedro
Marca:
Pinto - Alves, Bartra, Mascherano, Adriano - Xavi, Busquets, Iniesta - Alexis, Messi, Pedro
AS:
Pinto - Alves, Bartra, Mascherano, Adriano - Xavi, Busquets, Cesc - Alexis, Messi, Pedro
RAC1:
Pinto - Alves, Bartra, Mascherano, Adriano - Xavi, Busquets, Iniesta - Alexis, Messi, Pedro
EFE:
Pinto - Alves, Bartra, Mascherano, Adriano - Xavi, Busquets, Iniesta - Alexis, Messi, Cesc
0
Iniesta powtarza swojego gola z Chelsea :)