0

Daj na Monaco !
Gra tam jeszcze taki piłkarz jak Falcao może ktoś starszy kojarzy ?

0

Założyłeś konto i już masz obrazek ?

0

Ale jaki to ma związek ?

0

A jest z polskimi napisami ?

0

Alves wkleił link o sobie i o Messim ?

2

Będziemy pisać że zabrakło paliwa w maszynie

0

Paczaj na butelkę

26

Natalia Partyka ze złotem

0

Basel na 1-1 dawać na 2-1

0

Dawno bramki nie było... :(

0

Ludogorec 1-0 prowadzi
Strzelcem bramki Cafu

1

Na tvn 7 beda jutro około 23

0

Jaki wynik ? Ktora minuta ? Jak gramy ?

1

To albo ci to odlicza albo będziesz czekał do rozegrania meczu

0

City przełożone

0

Zarabista grafika świetna mechanika gry jestem w połowie 1 rozdziału

0

2011 finał z MU

0

Ich już nie było

0

Puyol chyba pauzował wtedy za kartki Ale nie jestem pewien

30

Barcelona: Valdes - Dani Alves, Mascherano, Pique, Abidal - Xavi, Busquets, Iniesta - Pedro, Messi, Villa

0

Jak dzisiaj nie wygramy to kogo zwalniamy ?

0

Ale 25% wiecej czy 25% taniej ?

0

No ja chyba mialem 2x ATM do typowania w jednej kolejce

0

Pytanie.


Za mecz w LidzeTyperów :

Granada - Eibar 1:2 dostałem 3pkt a za mecz...
Sporting - Leganes 2:1 dostałem 4pkt dlaczego ?

Oba wyniki trafnie wytypowałem.

0

Tak 10zł za 5 kg kapusty kiszonej + 2,5zł za wiaderko(takie plastikowe) do tego 1 kg golonki i grzybki !

Nie jednemu język do duuu... ucieknie.

0

A po co ?

1500 znaków

8

Ale z jakiej wersji 0,5 czy 0,7 ?

0

Wie ktoś kiedy ostatnio Polak strzelił bramkę w MLS i kto to był ?

0

Koniec sezonu.
Real mistrzem.

2

Na Barcelone inaczej się nie opłaca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?