1

Autorem tekstu i zapewne nagłówka jest...

Dariusz Wołowski

2

Swetry, baranine

0

Piwo to mocne np.SternExtraStrong, Harde
Wódka nie droższa niż 20zł za 0,5l

0

Zapewne do biletów dorwie się komplet publiczności

0

Na telefonie właśnie mi tego nie pokazuje
Ale już wiem ile się tutaj goszczę
Dzięki



0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Gdzie sprawdzić ile dni jestem na forum ?

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

0

39 stopni w GB ?

0

Fatal Bazuka xd .

0

Nauczyciel na wuefie

0

A na jutro ? ? ?

1

Piszę się wogle

0

Moje liczby to 4, 15, 21,37,43,45

0

To chyba dobrze że ma nogi

2

Oby jego hattrick dał zwycięstwo

0

Zrób zdjęcie i pokaż bo nie wierzę xd

0

Co się stało ?

3

Bo im się nie chciało jechać na turniej

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Dzięki niej śnie tylko o Barcelonie

0

No czyli rywala poznamy dopiero po losowaniu
Oby to była Brazylia xd

0

Nie wiem czy losowania jakiegoś nie będzie, a może to w ręczna to losowanie

0

Włosi grają na poważnie z Kanada ?

1

Dzieki. Dobrze wiedzieć żeby nie przegapić

1

Jakiś link czy coś ?

0

Jak w to się bawi i gdzie ?

0

O której grają ręczni i siatkarze ?

0

Gadanie o zmęczeniu po rozegraniu 1 oficjalnego meczu jest śmieszne.

0

Od 92 minuty xf

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?