miszczbigosu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Autorem tekstu i zapewne nagłówka jest...
Dariusz Wołowski
2
Swetry, baranine
0
Piwo to mocne np.SternExtraStrong, Harde
Wódka nie droższa niż 20zł za 0,5l
0
Zapewne do biletów dorwie się komplet publiczności
0
Na telefonie właśnie mi tego nie pokazuje
Ale już wiem ile się tutaj goszczę
Dzięki
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Gdzie sprawdzić ile dni jestem na forum ?
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
0
39 stopni w GB ?
0
Fatal Bazuka xd .
0
Nauczyciel na wuefie
0
A na jutro ? ? ?
1
Piszę się wogle
0
Moje liczby to 4, 15, 21,37,43,45
0
To chyba dobrze że ma nogi
2
Oby jego hattrick dał zwycięstwo
0
Zrób zdjęcie i pokaż bo nie wierzę xd
0
Co się stało ?
3
Bo im się nie chciało jechać na turniej
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Dzięki niej śnie tylko o Barcelonie
0
No czyli rywala poznamy dopiero po losowaniu
Oby to była Brazylia xd
0
Nie wiem czy losowania jakiegoś nie będzie, a może to w ręczna to losowanie
0
Włosi grają na poważnie z Kanada ?
1
Dzieki. Dobrze wiedzieć żeby nie przegapić
1
Jakiś link czy coś ?
0
Jak w to się bawi i gdzie ?
0
O której grają ręczni i siatkarze ?
0
Gadanie o zmęczeniu po rozegraniu 1 oficjalnego meczu jest śmieszne.
0
Od 92 minuty xf