miszczmarcelo
Dołączył/a: kwiecień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
pax pochwalił Mascherano ? Zbliża się chyba koniec świata :)
0
Mówię Ci, macki Pereza działają i to dobrze działają. Przekupił dziś Harta aby nie dał strzelić "sterydowi" a w piątek załatwi sobie w losowaniu Barcelone
0
mi się wydaje, że była to wina mascherano ;)
2
Chciałeś zabłysnąć polszczyzną, ale Ci nie wyszło. Obie formy są poprawne ;)
4
Co jak co, ale sędziemu należy się duże piwo od FCB za tą ostatnią akcję
0
"rzeczy, które oglądałem, gdy grał w swojej poprzedniej drużynie, były wybitne"- omg nie wierzę, że to powiedział :D
0
nie zwalniali tylko wywozili taczkami, a to jest ważny szczegół
0
Error taki śmieszny ?
0
sprzedać Messiego
2
Wywozimy Enrique na taczkach
0
Mnie zastanawia jak piłkarz może się tak zmienić w przeciągu kilku miesięcy, z prawdziwego generała Sevilli, który w każdym meczu był najlepszym piłkarzem, do mięczaka, który boi się podać do przodu, a jak już podaje to bardzo często niedokładnie. Jak przechodził do Barcelony to myślałem, że ten Zubi nie jest takim złym dyrektorem skoro kupuje za tak niską cenę świetnego gracza. Rok temu to ten gościu był na poziomie Modricia, a teraz jest gorszą wersją Xaviego. W ocenie ratują go tylko te 3 zdobyte gole. Czyżby działał tak na niego Enrique..
0
Co to za pan po prawej z tym wąsikiem ? Taki obrońca przydałby się Barcelonie, a nie jak teraz same chuderlaki bartry, matie, niskie maszerany czy inne drewniane szakiry.
3
Widzę niezły pojazd na Enrique. Będziecie się za to w piekle smażyć....
3
Dlaczego nie było przeglądu prasowego ?
0
Oryginalna cieszynka
1
Już sobie wyobrażam jak musi być wkur... nie jeden kibic realu, ze musiał zmarnować tyle czasu i energii... odświeżanie, czyszczenie, głosowanie i tak dalej. Doprowadziło to pewnie do nie jednej nerwicy histerycznej ;)
0
Te 5,5 jakie przyznali użytkownicy dla Mathieu to chyba za to, że jest rudy, albo ktoś próbuje za wszelką cenę bronić tego transfery zaklinając rzeczywistość. 3 setki jakie miał villarreal były wynikiem katastrofalnych błędów Mathieu, przy nim wyśmiewany Pique wyglądał jak profesor.
1
Przy nim Mathieu to klasa światowa
0
Ja bym brał Wawrzyniaka bez namysłu
3
Kupili Villę w promocji to teraz chyba się chcą odwdzięczyć
2
Rudy to rudy, nic tego nie zmieni
0
Dobrze wpisuje się w klimat Fc Barcelony
1
Jako postronny obserwator uważam, że Ronaldo wciąż ma rezerwy i widać u niego dużą pracę, którą wykonuję, aby nadal podnosić swoje umiejętności. Przeciwieństwem jest Messi, który bazuje jedynie na zdobytym dotychczas doświadczeniu, a nawet można powiedzieć że ostro idzie w "dół". Nie podlega dyskusji to, iż w tym sezonie Ronaldo grał na dużo wyższym poziomie, a kto twierdzi inaczej albo próbuje ludziom wcisnąć kit, bądź jest tak zapatrzony w Barcelonę jak rusek w Putina.
3
Może dla Ciebie "Bóg nic do tego nie ma", ale zważ na to, że są osoby wierzące wyznające różne religie i mające swoje idee. Ty możesz to nazwać fartem, ciężką pracą, dążeniem do celu lub zasługą Zubiego, ale może dla Rakiticia jest to coś więcej. Tak samo możesz odnieść to do Abidala, który po wygraniu walki z rakiem powiedział, -dziękuje klubowi, kolegom, lekarzom a przede wszystkim Bogu. Pewnie myślisz- co ma Bóg do tego, przecież uratowali go lekarze? Ty jesteś ateistą i może nie rozumiesz co czuje osoba wierząca. Dlatego, więc nie odbieraj Rakiticiowi czy Abidalowi możliwości posiadania własnych przekonań z którymi zapewne się nie utożsamiasz .
1
przynajmniej Legia liźnie trochę tej "upragnionej" LM
0
Rok temu to był mecz z pierwszym składem Lechii. Ale większej różnicy nie ma, wtedy byli kelnerzy i teraz będą kelnerzy
1
Legia zachowała się standardowo jak każdy inny "profesjonalny" klub w Polsce- jak prowizorka, to prowizorka w każdym aspekcie
0
hahah, nie będę zniżał się do Twojego poziomu
0
karny.... dlaczego mnie to nie dziwi
0
a gdzie nowy nabytek ?