0

serce na niewiele się zda, jak umiejętności brak

5

dobra dobra, nie róbcie już z niego blondyna

5

Taki trochę drewniany

4

Cieszcie się i radujcie, bo tylko nieliczne kluby mogą się pochwalić tym, że mają rudego w składzie

0

A kto powiedział, że ja pragnę aby mnie brał ktoś na poważnie :D
Dziwię się tylko, że u kolegi dopatrzyłeś się ironii a u mnie nie
PS. Koniec jałowej dyskusji

0

Drogi FkubaC ja też odsyłam Cię do http://sjp.pl/ironia

1

Pewnie przeczytałeś to na onecie czy innym badziewie

3

Ale to się ciężko czyta......

0

Wczoraj tak wylewaliście swoje żale, aż stronka padła. Proponuje administracji ogarnąć serwery, bo nadchodzi środa, a wtedy cysterna żali rozleje się i tak szybko tego nie posprzątacie

0

Gratulacje.... razem z kolegami z rm.pl sprzedaliście w przeciągu 2 dni piłkarzy za pół miliarda euro. Co zrobić pokolenie fify i pes-u

1

W fifie to Barcelona nie będzie miała zakaz transferów przez dwa okienka

12

Nie no, dali mi bana na rm.pl. Napisałem tylko ,że to wina władz la liga, bo mieli jeden dzień mniej odpoczynku

0

AdimasteR15
Mam takie samo prawo udzielać się na tej stronie jak TY. Wchodząc na tą witrynę, nie widzę napisu wyłącznie dla kibiców Barcelony. Ale oczywiście, jak się wypowiadam pochlebnie o Barcelonie to znaczy ,że moja opinia jest merytoryczna, a jak się z czymś nie zgadzam to jak to ująłeś "wylewam swoje mądrości". Jak rozmowa ma być tak prowadzona, to ja dziękuję.

0

Już po jednej Twojej odpowiedzi mogę stwierdzić jaki jest twój poziom intelektualny.

0

Nie chce tu tego wszystkiego wypominać , ale chcę zwrócić uwagę na hipokryzję jaka panuje wśród kibiców Barcelony, próbujących wmówić , że wszystko jest "OK". Sorry nie byłem, nie jestem i nigdy nie będę kibicem realu, przepraszam ,że Was zawiodłem. Patrzę na tą sytuację z boku , bez emocji i sympatii do Barcelony czy Realu i takie są moje spostrzeżenia.
Ps. Żeby zaspokoić Waszą Ciekawość nie mam jednej ulubionej drużyny, ale dużo oglądam ligi angielskiej i preferuje ten "typ rozgrywek"

0

Wiedziałem, że będzie lament odnoście mojego nicku. To przeanalizujmy ten nick. Po pierwsze użyłem słowa "miszcz" a nie "mistrz". Miszcz to wyrażenie ironiczne z pogardą. Po drugie użyłem słowa "marcelo", jak ktoś lubi oglądać mecze (nie tylko barcelony) i w tym siedzi to wie ,że nie jest tylko jeden marcelo na świecie (np marcelo z Hannoveru , powinien być znany polskim kibicom). Zarzuca mi się frustrację. Nie rozumiem, bo wytknąłem błędy, bo mam inne zdanie dotyczące całej sytuacji. Kolego Polacu ,mi nie chodziło o rękę z meczy z Espanyolem , ale jak już zacząłeś o to sytuacji to udowodnię Ci ,że się mylisz. Masz dwie powtórki, jedna z boku, gdzie piłka i ręka Neymara w kadrze nakładają się i trudno tu stwierdzić czy była czy nie. Druga już bardziej klarowna , kamera od przodu, gdzie wyraźnie widać jak Neymar dotyka ręką piłkę. Następnie gracz Espanyolu skacze ( wiadomo, jak ktoś skacze automatycznie podnosi ręce- to samo uczynił Neymar) i piłka odbija się od neymara gdy zawodnik nie ma szans na jakąkolwiek reakcję. Ale o czym my tu rozmawiamy, porównajmy kilka sytuacji. Sytuacja z pierwszego grand derby (czy jak to nazywacie), gdzie Adriano dotyka piłkę w polu karny, a sytuacja z meczu z Espanyolem i Betisem. Komentarze na forum z pierwszej sytuacji- "nie nie było karnego , Adriano nie mógł nic zrobić " , komentarz z poprzednich meczy - " ręka oczywista każdy ślepy to zobaczy, kup sobie okulary".Następnie faul Mascherano na Roanldo "nie nie było karnego, Ronaldo sam sobie jest winien, że się wywrócił", a ostatnie debry , gdzie podobno Ramos fauluje "faul ewidentny, skosił Neymara równo z trawą".

1

Pytanie do prawdziwych kibiców(nie do zaślepionych fanboyów ) , którzy interesują się piłką ,śledzą inne ligi i oglądają mecze nie tylko barcelony. Czy naprawdę cieszycie się z tych ostatnich wygranych barcy, gdzie co mecz sędzia daje wam, lekko mówiąc kontrowersyjne karniaki. Jakby każdy sędzia odgwizdywał takie karne, jak miało miejsce w przypadku Sancheza to byłoby po kilka jedenastek w meczu. A ten karny po ręce, to jest po prostu kuriozum. Porównajmy rękę bodajże abidala w półfinale z Chelsea (nieodgwizdaną), a tą wczorajszą. Nie żebym wietrzył spisek, ale staje się to trochę niepokojące. Na dzień dzisiejszy można założyć na 90 %, że w meczu będzie karny, albo czerwona kartka na korzyść barcelony. Spróbujcie na chwilę zdystansować się i przeanalizować tą sytuację, na chłodno i bez emocji. Wiem ,że część prawdziwych kibiców ( nie tych kibiców od sukcesów) po takich zwycięstwach czuje niesmak i rozgoryczenie w pełni ich rozumiem. Nie wstydźcie się podzielić swoją prawdziwą opinią z innymi użytkownikami, a może i oni zrozumieją ,że nie wszystko jest takie piękne i kolorowe.

PS. od razu zapowiadam ,że nie jestem kibicem realu i proszę nie wyjeżdżać z tekstami typu "wypie.....na swoją stronę" czy inne w tym tonie. Proszę o merytoryczne odpowiedzi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?