0

kto jeszcze powie, ze Valdes to dobry bramkarz?

tragiczny ten mecz, oby sie podniesli co najmniej jak Lech

0

0:1... wybaczcie, że piszę pierdoły, przymierzałem się do czegoś bardziej konstruktywnego, ale mnei zatkało

0

No Sylvinho jako jeden z największych poliglotów to śmiech raczej: "znający portugalski - jego język ojczysty, wypadałoby znać, hiszpański - język niemal identyczny, tak samo ja znam czeski lub słowacki, angielski - no tu ok, język obcy dla Niego, ale angielski to teraz żadne 'wow', i uczący się katalońskiego - brawo, brawo, jak już pisano po 4 latach pobytu to powinien już go nieźle znać , zwłaszcza, że zna portugalski i ponoć hiszpański, więc to jest powiedzmy tak jak dogadać się z Rosjaninem na bazarze.

0

dzieki!

0

paws, glowa do gory. ja mialem tak samo, poza urodzinami. na nastepny mecz pojedziemy, ok?

0

mecze sa po rosyjsku niestety, ale jezyk slowianski, mily dla ucha, da sie cos zrozumiec nawet, gdy sie nie zna :)

0

@ santiago, uras

No chyba tak jak pisze wyżej PanPrezes artykuł jest o meczu z Basel, więc wydało mi się oczywiste, że linkuję do meczu z Basel właśnie. Gdyby było inaczej, to bym napisał. Z resztą nikt nie prosił o cały mecz z Valladolid tylko o bramki, więc nie wiem skąd przyszło Wam do głowy, że właśnie mecz z Valladolid jest do ściągnięcia. Można było też zapytać, a nie od razu z k****mi lecieć. Tak trudno jest rozmawiać, nie?

Swoją drogą tu macie link do meczu z Valladolid:

http://tnij.com/Z48C

Podziękujcie chociaż, na przeprosiny nie liczę.

0

tu caly mecz do pobrania

http://tnij.com/qphA

0

w środę niby coś z eliminacji LM ma być na tvp sport o godzinie 0:25. wcześniej trzeba pokazać strzelectwo, kajakarstwo górskie i konkurs konia wierzchowego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?