O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 60
  • Polecenia 0

Komentarze

0

kurna mamy Mistrzostwa a wiekszosc z was placze, jak strzelal to bylo dobrze a jak stracil forme to juz kupic innego zal mi was :/

0

jaki trzeci ? przeciez Eto'o tylko raz zdobyl Pichichi. W tym roku bedzie mu ciezko zdobyc ale wierze w niego

0

jak wygramy jutro to mistrzostwo:) bo watpie ze Real wygra z Valencja

0

rdam - wez sie lepiej schowaj jak masz taki bzdury gadac,, Bykunn - 100%racji

0

szacun Terry:)

Zobacz wszystkie

0

ładny gest ... szacunek Keita:)

0

rdam - wez sie lepiej schowaj jak masz taki bzdury gadac,, Bykunn - 100%racji

0

wezmiemy rewanz na Manchesterze za ubiegloroczny polfinal:)

0

szacun Terry:)

0

rayan giggs co z tego ze z chelsea wygraliscie 3-0 jak u siebie wpierdel z liverpoolem 1-4 hahaah,

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?