0

kurna mamy Mistrzostwa a wiekszosc z was placze, jak strzelal to bylo dobrze a jak stracil forme to juz kupic innego zal mi was :/

0

jaki trzeci ? przeciez Eto'o tylko raz zdobyl Pichichi. W tym roku bedzie mu ciezko zdobyc ale wierze w niego

0

jak wygramy jutro to mistrzostwo:) bo watpie ze Real wygra z Valencja

0

rdam - wez sie lepiej schowaj jak masz taki bzdury gadac,, Bykunn - 100%racji

0

szacun Terry:)

0

rayan giggs co z tego ze z chelsea wygraliscie 3-0 jak u siebie wpierdel z liverpoolem 1-4 hahaah,

0

damy rade i bez nich,najwazniejsze zeby Henry byl w ataku

0

damy rade i bez nich,najwazniejsze zeby Henry byl w ataku

0

dokładnie Alves nie zagra w finale :/

0

kamazinho88 jeszcze Toure dobrze gral

0

Deadcandance idz sie powyzalac na stronie Chelsea,VISCA EL BARCAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

0

pierwszy strzał celny w meczu i odrazu bramka,BRAWO INIESTA

0

wezmiemy rewanz na Manchesterze za ubiegloroczny polfinal:)

0

BARCAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kocham Barce Visca el Iniesta

0

yogoorcik - co Ty chcesz od Eto'o sam meczu nie wygra przeciez,a poki co to zaden pilkarz Barcy nie pokazju nic

0

Piekny spektakl

Visca El Barca!!!!!!!!

0

ahhahahahahhah pique

0

Piekny mecz HENREGO brawo brawo

0

HENRYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

0

moim zdaniem nie pasowalby do Barcy,fakt jest bardo dobry ale duzo sie kiwa ,juz mamy Messiego od tego :)

0

to sie jutro mocno zdziwi :)

0

piekna akcja brawo keita ;)

0

Deadcandance - 100% racji. RONALDINHO "master of the ball"

0

haha niezle Toni nie jest nawet w 10 najlepszych napastnikow swiata,nie wiem co on bierze ze ma taki humor, a i na tych waszych listach zabraklo jednego z najskuteczniejszych Van Nisterlooya

0

Ja tez jestem na tak,chcialbym zeby powrocil i tworzyl trojke pomocnikow z Iniesta i Xavim:)

0

to niech marzy dalej,bo watpie ze Alves nas opusci

0

nie byle nie on ,tez za nim nie przepadam,wogole go nie widze w Barcelonie no chyba ze na rezerwe

0

nie

0

no i co niedowiarki zawsze strzela kiedy Barca tego potrzebuje,najlepsza '9' świata Visca el Eto'o

0

pique drewno

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?