mkbarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
.....
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
kurna mamy Mistrzostwa a wiekszosc z was placze, jak strzelal to bylo dobrze a jak stracil forme to juz kupic innego zal mi was :/
0
jaki trzeci ? przeciez Eto'o tylko raz zdobyl Pichichi. W tym roku bedzie mu ciezko zdobyc ale wierze w niego
0
jak wygramy jutro to mistrzostwo:) bo watpie ze Real wygra z Valencja
0
rdam - wez sie lepiej schowaj jak masz taki bzdury gadac,, Bykunn - 100%racji
0
szacun Terry:)
0
rayan giggs co z tego ze z chelsea wygraliscie 3-0 jak u siebie wpierdel z liverpoolem 1-4 hahaah,
0
damy rade i bez nich,najwazniejsze zeby Henry byl w ataku
0
damy rade i bez nich,najwazniejsze zeby Henry byl w ataku
0
dokładnie Alves nie zagra w finale :/
0
kamazinho88 jeszcze Toure dobrze gral
0
Deadcandance idz sie powyzalac na stronie Chelsea,VISCA EL BARCAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
0
pierwszy strzał celny w meczu i odrazu bramka,BRAWO INIESTA
0
wezmiemy rewanz na Manchesterze za ubiegloroczny polfinal:)
0
BARCAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kocham Barce Visca el Iniesta
0
yogoorcik - co Ty chcesz od Eto'o sam meczu nie wygra przeciez,a poki co to zaden pilkarz Barcy nie pokazju nic
0
Piekny spektakl
Visca El Barca!!!!!!!!
0
ahhahahahahhah pique
0
Piekny mecz HENREGO brawo brawo
0
HENRYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
0
moim zdaniem nie pasowalby do Barcy,fakt jest bardo dobry ale duzo sie kiwa ,juz mamy Messiego od tego :)
0
to sie jutro mocno zdziwi :)
0
piekna akcja brawo keita ;)
0
Deadcandance - 100% racji. RONALDINHO "master of the ball"
0
haha niezle Toni nie jest nawet w 10 najlepszych napastnikow swiata,nie wiem co on bierze ze ma taki humor, a i na tych waszych listach zabraklo jednego z najskuteczniejszych Van Nisterlooya
0
Ja tez jestem na tak,chcialbym zeby powrocil i tworzyl trojke pomocnikow z Iniesta i Xavim:)
0
to niech marzy dalej,bo watpie ze Alves nas opusci
0
nie byle nie on ,tez za nim nie przepadam,wogole go nie widze w Barcelonie no chyba ze na rezerwe
0
nie
0
no i co niedowiarki zawsze strzela kiedy Barca tego potrzebuje,najlepsza '9' świata Visca el Eto'o
0
pique drewno