0

ehheeh brawo Eto'o

0

Troche sie zapedzil chlopak,watpie ze Barca straci tak przewage

0

Ja to nie wiem po co nam Torres fakt jest jednym z najlepszych ,ale my mamy wkocu najlepsza '9' świata.Praktycznie nigdy nie zawodzi od poczatku pobytu w Barcelonie, 99 bramek w 129 meczach ligowych mówi samo za siebie ;) ,a i watpie ze jest ktoś wstanie wyciagnąć Torresa z Anfield

0

Valdes mogl to wyjac;/

0

piekna kontra, brawo ETO'O

0

Byle nie Adebayor moim zdaniem sie nie umywa do zadnego z naszego ataku, a odnosnie fabregasa to nie wiem czy nam potrzebny taki pomocnik mamy wkoncu Xaviego i Inieste :)

0

Messi nigdy nie bedzie tak genialny jak dawny Ronaldinho jego bramek i asyst nie da sie zapomniec:)

0

Barosss Moim zdaniem Eto'o jest wielki,co Ty od niego chcesz 1 gol na mecz,rzadko kto tak strzela,a i przeciez nie bedzie w kazdym meczy strzelal po 3-4 bramki bo to niemozliwe.

A odnosnie Benzemy V Persiegi i Fabregasa to niby po co nam oni ,mamy swietny zespol

0

47300 strasznie mało tych kibiców;/

0

szykuje sie pogrom brawo Eto'o!!!!!!!!!!1

0

ładny gest ... szacunek Keita:)

0

od 1991-2008 Barca zdobyła 8xmistrz Hiszpani i 2xliga Mistrzow pewnie dlatego jest na 1 miejscu ,no i oczywiscie jako jedna z nielicznych co roku grała w Europejskich pucharach

0

Messi jeszcze nie osiagnal takiego poziomu jak Ronaldinho w formie,to co Roni robil na boisku tego sie nie da zapomniec i powtorzyc, nie bedzie takiego drugiego

0

ahhahaha smiechowy ten news,chyba sie chłopak nie wyspał

0

byle nie ta ciota;/ nie wiem co oni chca od Abidala ,moim zdaniem gra dobrze i najlepiej nic nie zmieniac

0

masq Benzema lepszy od Eto'o tylko napisz mi w czym eheheh ,Eto'o jest juz od paru lat jednym z najlepszych napastników na swiecie jak nie najlepszym i poki co to benzema sie nie umywa do Czarnej Perly.Za takie pieniadze co chca za Benzeme wolalbym juz Aguero.

0

Tak wyglada obecnie klasyfikacja strzelców

1 Samuel Eto'o 18 goli

2 David Villa 15

3 Forlán 12

.. Higuaín 12

.. Leo Messi 12

6 Henry 11

0

byle nie Tevez on nie pasuje do Barcy, natomiast Ribery byloby super :)

0

Pięknie Iniesta, zakrecił jak Ronaldinho za dawnych czasów ;)

0

chłopak sie nie wyspał i dlatego takie brednie mowi, 3punkty jada do Barcy

0

brawo Barca ,tak trzymac ;)

0

watpie ze zmieni wielka Barce na jakies City ,ktore ledwo co sie w lidze utrzymuje

0

ahahahha niech sobie dalej tak wmawia

0

ciekawe za co sie tam znalazl Zlatan;/

0

świetny tekst:) bardzo wciągający

Visca el Messi!!

0

brawo henry ;)

0

brawo Messi

0

widac brak iniesty i messiego ;/ ,co ten hleb robi dzisiaj na boisku powinien zejsc

0

juz nie ma co wymyslic, dla mnie to glupota Barca jest tylko jedna

0

juz nie ma co wymyslic, dla mnie to glupota Barca jest tylko jedna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?