mkbarca
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
.....
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ehheeh brawo Eto'o
0
Troche sie zapedzil chlopak,watpie ze Barca straci tak przewage
0
Ja to nie wiem po co nam Torres fakt jest jednym z najlepszych ,ale my mamy wkocu najlepsza '9' świata.Praktycznie nigdy nie zawodzi od poczatku pobytu w Barcelonie, 99 bramek w 129 meczach ligowych mówi samo za siebie ;) ,a i watpie ze jest ktoś wstanie wyciagnąć Torresa z Anfield
0
Valdes mogl to wyjac;/
0
piekna kontra, brawo ETO'O
0
Byle nie Adebayor moim zdaniem sie nie umywa do zadnego z naszego ataku, a odnosnie fabregasa to nie wiem czy nam potrzebny taki pomocnik mamy wkoncu Xaviego i Inieste :)
0
Messi nigdy nie bedzie tak genialny jak dawny Ronaldinho jego bramek i asyst nie da sie zapomniec:)
0
Barosss Moim zdaniem Eto'o jest wielki,co Ty od niego chcesz 1 gol na mecz,rzadko kto tak strzela,a i przeciez nie bedzie w kazdym meczy strzelal po 3-4 bramki bo to niemozliwe.
A odnosnie Benzemy V Persiegi i Fabregasa to niby po co nam oni ,mamy swietny zespol
0
47300 strasznie mało tych kibiców;/
0
szykuje sie pogrom brawo Eto'o!!!!!!!!!!1
0
ładny gest ... szacunek Keita:)
0
od 1991-2008 Barca zdobyła 8xmistrz Hiszpani i 2xliga Mistrzow pewnie dlatego jest na 1 miejscu ,no i oczywiscie jako jedna z nielicznych co roku grała w Europejskich pucharach
0
Messi jeszcze nie osiagnal takiego poziomu jak Ronaldinho w formie,to co Roni robil na boisku tego sie nie da zapomniec i powtorzyc, nie bedzie takiego drugiego
0
ahhahaha smiechowy ten news,chyba sie chłopak nie wyspał
0
byle nie ta ciota;/ nie wiem co oni chca od Abidala ,moim zdaniem gra dobrze i najlepiej nic nie zmieniac
0
masq Benzema lepszy od Eto'o tylko napisz mi w czym eheheh ,Eto'o jest juz od paru lat jednym z najlepszych napastników na swiecie jak nie najlepszym i poki co to benzema sie nie umywa do Czarnej Perly.Za takie pieniadze co chca za Benzeme wolalbym juz Aguero.
0
Tak wyglada obecnie klasyfikacja strzelców
1 Samuel Eto'o 18 goli
2 David Villa 15
3 Forlán 12
.. Higuaín 12
.. Leo Messi 12
6 Henry 11
0
byle nie Tevez on nie pasuje do Barcy, natomiast Ribery byloby super :)
0
Pięknie Iniesta, zakrecił jak Ronaldinho za dawnych czasów ;)
0
chłopak sie nie wyspał i dlatego takie brednie mowi, 3punkty jada do Barcy
0
brawo Barca ,tak trzymac ;)
0
watpie ze zmieni wielka Barce na jakies City ,ktore ledwo co sie w lidze utrzymuje
0
ahahahha niech sobie dalej tak wmawia
0
ciekawe za co sie tam znalazl Zlatan;/
0
świetny tekst:) bardzo wciągający
Visca el Messi!!
0
brawo henry ;)
0
brawo Messi
0
widac brak iniesty i messiego ;/ ,co ten hleb robi dzisiaj na boisku powinien zejsc
0
juz nie ma co wymyslic, dla mnie to glupota Barca jest tylko jedna
0
juz nie ma co wymyslic, dla mnie to glupota Barca jest tylko jedna