mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
@Kamilos84 oburzenie na forum gdzie większość deklaruje, że uciekłaby z Polski w razie wojny....
0
@Kgorecki2500 Nie wcześniej niż CPK ogarnie projekt. Na razie wyłożyli się na decyzji lokalizacyjnej.
0
@Bobo25 To może nic nie dać, bo ten limit dotyczy czasu pokoju. W razie wojny pewnie podniosą górną granicę :)
0
@bartas97 On już wtedy miał plan...
0
@kuz W Polsce poborowi podlegają mężczyźni do 50 roku życia, więc te prezenty trochę nie grają z twoją teorią.
1
@barcelonaLM Top egocentryzmu i zapatrzenia w samego siebie.
3
Laporta na pewno ma jakiegoś kuzyna czy szwagra na zastępstwo.
0
@SelloutCrowd Problem w tym, że nie mamy już tego drugiego tupolewa. Antoni ze swoją świtą go zniszczyli w ramach "eksperymentu śledczego" i tak ponad 40mln poszło z dymem.
1
@bartas97 Póki co wszystko do tego zmierza.
1
@HighestInTheRoom dwa gole po idiotycznych stratach Elitima i Augustyniaka, do tego cudowne zmiany Kosty
3
@Luciano99 Twój stary tradycyjnie pijany. W Koronie nie ma żadnego Kozery.
0
@matirix20 Jednak wolę sportowców.
1
@qbuteq W przypadku Newcastle Araby mają chyba inny plan na budowę klubu. Przecież ich stać na każdego zawodnika, mogą przepłacać jak kiedyś czerwony Romek w Chelsea, ale jednak nie idą ta drogą.
1
@Kuba0605 Felix często te wyjścia robi w głupich momentach, że zawodnik z piłką nie ma prawa tego widzieć lub mieć możliwości zagrania.
0
@FcPortoFan1999 Chłopak po akademii Legii. Od Tobiasza gorszy na bank nie jest...
0
@Rewolucja123 To, że czasami się tam pojawia to chyba trochę za mało żeby powiedzieć, że tam gra. Czepianie się na siłę. Poza tym, wyszły z tego dwie akcje, które powinny się zakończyć golem.
0
@Romario87 ty to może od jego kuleczek trzymaj się z daleka
0
@Tasde W tej akcji to zawodnik w okręgówce by podał i trener tu nie ma nic do rzeczy. Felixa odcięło i tyle.
0
@FCB24 Wolałbym jednak dobrych trenerów od przygotowania fizycznego, wtedy sztab medyczny będzie mniej potrzebny.
0
@Arn3th Skąd Dodi ma to wiedzieć? Wtedy to on na chleb mówił bep, a na muchę ptapta.
0
@Konfederat Mają tam Luisa Suareza?
0
@AmigoBlancos Za czasów Williams to on robił w pieluchy i tylko nazwisko kojarzy. W d... był i g... widział.
1
@RinooniR Wielka awantura trwająca 20 sekund...
1
@ObiwanKenobi Lepiej niech gnije w tych wagonach niż ma trafić na rynek.
1
@Pressinho Pokaż mi jednego zawodnika w polskiej lidze, który klasą jest chociaż zbliżony do Soucka i przez lata nie chce wyjechać (tak było z Czechem, to nie była kwestia braku ofert czy chęci sprzedaży, on po prostu przez długi czas nie chciał wyjeżdżać).
Co mają wyniki finansowe Amici do sytuacji Lecha? Amica nie jest właścicielem Lecha, to po prostu kolejna spółka, w której ma udziały Rutkowski. Nie może sobie tak po prostu przelać kasy z Amici do klubu.
U nas Legii czy Lecha nie stać na młodych polskich zawodników (przypadek Slisza jest tutaj ewenementem). Jak zgłoszą się po danego zawodnika to usłyszą 1-2 mln euro. Nikt tyle nie zaryzykuje jak może mieć takie np. Muciego za 500tys.
PS
pozostałe 40% udziałów w Sparcie ma Daniel Kretinsky. Koleś ma majątek szacowany na prawie 9 mld euro (u nas byłby pierwszy na liście najbogatszych).
19
@ObiwanKenobi Teraz Donald to już sobie może... W tamtym roku wjechało do nas tylko ukraińskiego zboża, że będziemy je jeść przez 5 lat. Ci co mieli zarobić już zarobili.
0
@Pressinho Legia ma ponad 100 mln złotych zadłużenia, żeby spiąć budżet co roku muszą kogoś sprzedać. To, że mają duże przychody nie znaczy, że mogą dużo wydawać. Lech to trochę inna sprawa, tam Rutkowscy są nastawieni na zarabianie, dlatego mocno promują młodych. Taki Skóraś odszedł w ostatnim momencie (i tak udało im się to przeciągnąć o rok bo zarobili wcześniej na Kamińskim), jeszcze jako "młody z potencjałem", za 2-3 lata nikt za niego już takich pieniędzy by nie dał.
Poza tym Rutkowscy czy Mioduski to biedaki w porównaniu do właścicieli czeskich klubów.
1
@osa91 Problem w tym, że Shaq zaczynał jak w NBA jeszcze istniało coś takiego jak obrona i miał dużo trudniej. Teraz gracze atakujący są pod jakąś chorą ochroną, niedługo będą im dywany do kosza układać.
0
@Pressinho Polskie kluby nie mają tak bogatych właścicieli żeby sobie na to pozwolić.
1
@FcPortoFan1999 Sparta i Slavia wydały na transfery łącznie ponad 20mln euro. Kiedy tyle będzie w stanie wydać polska liga jako całość?