0

@P33ck Jude w połowie meczów praktycznie gra na 9.

0

@KacperVEB Szczególnie z nami, na pustaka...

0

@Explode Przecież napisałem że wrócili do starych modeli. To chyba oczywiste, że nie da się w takim tempie produkować modeli zaawansowanych technologicznie.

3

@RoberDzik Poczytaj o tym jak przestawili gospodarkę na produkcję wojenną. Przede wszystkim wrócili do produkcji starych modeli, T90 to margines.
Oni praktycznie stracili wszystkie czołgi sprzed wojny a obecnie pod samą Awdijiwką mają ponad 400. To są dane ukraińskiego wywiadu.
https://wgospodarce.pl/informacje/136267-rosja-produkuje-wiecej-czolgow-niz-ich-traci
To jeden z wielu artykułów, który można znaleźć. Był też na defence24 z podaniem ilości poszczególnych modeli.

3

@Kgorecki2500 Oni produkują 100-150 miesięcznie, nie rocznie.

0

@tristan87 Dorzucić płaszczem na środek boiska to też wyczyn...

13

0

@norbi77 W tym Ajaxie wtedy to była kumulacja wszystkiego dobrego. Zebrała się grupa piłkarzy pod trenerem, który się spasował, potem prawie każdy dalej nie spełniał oczekiwań. Jednorazowy strzał.

0

@PatrykBarca Dlatego potrzebuje tego pół roku pod ręką Pepa.

1

@HighestInTheRoom Ten Japończyk daje znaki, że może być dobrym transferem. Co myślisz o transferze Muciego? Wg mnie 10 mln za zawodnika, który dobrze grał 1 na 3 mecze w lidze to deal dekady.

0

@matijas Bez tej drużyny życie kibiców większości klubów w Polsce straciłoby sens. Jak przyjeżdża Legia to frekwencja X2, więc dla kogo oni przychodzą na stadion...

0

@PatrykBarca Przez pół roku, po tym Pep zrobi z niego lidera drugiej linii, obok Rodriego.

2

@Lionel_Messi10 Zmądrzał na starość.

1

@Arkon Wszolek swoje też zmarnował, dwie akcje mógł lepiej wykończyć, ale ogólnie duży plus.

0

@Culers Czy ja mówię, że Roque faulował?

0

Kibice ruchu to największe dno ligi. Minęło 10 minut meczu i jeszcze żadnego fragmentu dopingu dla swoich, wszystko o Legii.

0

@Culers Pewnie chodziło o ten wślizg.

2

@Saviola88 Jak mogą iść konkursy jak w większości spółek SP nie są jeszcze usunięte stare zarządy i rady nadzorcze?

0

@Matheu12 Jakie wysiłki zachodu mają ca celu przycisnąć Ukrainę?

0

@arasz1819 Wszystko pod kampanię trumpa.

1

@Fabik87 Lasek nie jest żadnym prezesem. Jest jedynie pełnomocnikiem rządu dla tej inwestycji.

1

@kamilop pozwolenia są na kilka inwestycji pobocznych, jak np. tunel kolejowy w Łodzi, dla samego lotniska nie ma nic

1

@Sulimo bo dla nich celem jest przejadać pieniądze, ale nie budować bo wtedy już trzeba się wykazać

0

@Tasde U nas jest kilkanaście DOL-ów, tylko trzeba je doprowadzić do porządku, bo póki co zarastają.

0

@Bykunn Mogą przyjąć mandaty i odejść z pisu

0

@Matheu12 nie zatrzymujesz się jak idiota na strzałce, tylko postępujesz zgodnie z przepisami, to twój obowiązek, taki jest przepis od kilku lat

0

@RosjaninBut Właśnie, przetargi. Czy PiS zrobił jakimikolwiek przetarg na dostawy uzbrojenia? Nie. Do tego wszystko odbywało się poza budżetem, żeby inni posłowie nie mieli wglądu w dokumenty. Na ten moment, jako jedyna chyba armia w Europie mamy 3 rodzaje kompletnie różnych czołgów, to jest dla wojska logistyczny koszmar. Tak się dzieje jak minister sam, bez konsultacji z kompetentnymi ludźmi podejmie decyzje.

2

@Barcelonka070 Ten kontrakt z Koreą to też grubymi nićmi szyty. Podpisali, a potem w Korei banki szukały chętnych do konsorcjum żeby nam dać kredyty na te zakupy. Nie zdziwię się jak wyjdzie, że Błaszczak przytulił niezłą działkę od Azjatów. Samo zamówienie haubic K2, gdzie mamy swoje (nie gorsze, a na wielu polach lepsze) Kraby śmierdzi na kilometr. Huta SW do końca chciała tylko potwierdzenia od ministerstwa i była gotowa zwiększy produkcję dwukrotnie.
W razie konfliktu będziemy czekać na części zamienne miesiącami.

5

@Gracek10 Niedługo cr będzie przy młodym na palcach stawał.

3

@Aureczek Sprężarka nie ruszy bez odpowiedniego ciśnienia gazu, więc raczej żyje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?