mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Prorokk Trzeba było włączyć dzisiaj Fakty to by bys zobaczył, na tvp też był materiał, łącznie z wypowiedziami rolników.
2
@Bykunn @misterio Czyli nic nie jest "nie tak"...
1
@Kazragore Co jest nie tak?
0
@Barcelonka070 i ropa po 130 dolarów a nie 80 jak przez ostatnie lata
0
@Luciano99 Co ma Raków do tego?
0
@TheNekro94 widocznie w miesiąc ogarnęli to na co Ty musisz robić latami
0
@katalonczyk987 Standardowa sytuacja, pewnie są na zgrupowaniu w tym samym ośrodku.
0
@Emhyr Był chyba na trybunach (była migawka kilka sekund) to raczej się nie przekonał do transferu.
0
@Azi A ona chociaż zagrała z minutę poza meczem towarzyskim?
1
@SlyStallone I te zadania, gdzie celowo jedno skrzyżowanie nie było węzłem...
0
@Kgorecki2500 No mogą, ale jednak się zapisują.
0
@Kgorecki2500 Teraz się zapisują na kursy bo chcą kandydować do PE.
0
@Romario87 Gdzie zawodnik Ossasuny cofa nogę? Postawił stopę na ziemi i Ronald mu ją docisnął dupą.
3
@norbi77 W 4 sekundzie, wjechał mu zadem na stopę.
0
@daniel32778 To było jego pierwsze takie dogranie do Roque.
0
@Sulimo Pod koniec wślizgu wjechał mu dupą na stopę i przez to był upadek. Po powtórkach byłem pewny, że var to zweryfikuje.
0
@Sysia11 Zestarzał się i widać, że już go ta robota męczy.
1
@karci0 I za chwilę Yamala też nie będzie.
1
@Kuba_1 Oczywiście, że tak. Przygotowanie fizycznie to baza do całej reszty.
0
@Mroziu Jaka wędka? Przecież Fermin grał praktycznie od początku. Wędka by była jakby go zdjął w 30 minucie albo chociaż w przerwie.
0
@kanver_ Skoro var uznał, że nie było faulu to nie było co sprawdzać. Główny sam z siebie do monitora nie podchodzi.
0
@MessiForeverTheBest Trudno żeby odstawał jak gra maks 30 minut. Zobaczymy czy będzie w stanie wytrzymać cały mecz, bo dzisiaj pod koniec już ciężko łapał oddech.
0
@kanver_ Skąd pomysł, że nie sprawdzili? Przecież var działa cały mecz. Inna sprawa, że baran, który tam siedział, uznał, że nie było faulu.
0
@karci0 Przecież zawsze po rogach przed ostatnim gwizdkiem chwilę czekają, bo jak zagwizda to już po ptakach.
0
@BulaKG Widzisz? Oni nawet nie skumali, że Garcia miał już żółtą. Odrabiają pańszczyznę, nic więcej.
0
@BulaKG Ci z eleven jacy by nie byli, to po nich nie widać, że są już zmęczeni tym zawodem i im się po prostu nie chce. Ci tutaj są bardziej wypaleni niż popiół w piecu.
2
Zajazd komentatorski jaki zaliczył c+ jest chyba większy niż dół naszych skoczków i Barcy razem wziętych.
1
@FcPortoFan1999 Kiedyś ludzie dla jaj napisali o Morientesie na lotnisku w Warszawie i wszystkie media sportowe w Polsce pisały, że negocjuje z Legią, nawet kwoty kontraktu się pojawiały...
Jak widzisz niewiele trzeba.
1
@anxted Ilość miejsc nie jest ograniczona. Kościół czy gmina może kupić nieruchomości i stworzyć nowe cmentarze.
1
@Saviola88 Werder to był piękny rok przed przyjściem Klose, jak zdobywali mistrzostwo.