mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Tartar Adamowicz nie kupował mieszkań będących własnością skarbu państwa. Tutaj jest mowa o lokalu należącym do Nadleśnictwa Gdańsk (które z resztą znajduje się w siedzibie nadleśnictwa).
2
@Aragorn33 "To mieszkanie mu się po prostu należało..."
0
@FCBparasiempre jak to mówił Pan Szpakowski "bracia Frank de Bur i Ronald de Ber"...
47
@escarabajo Przecież on potrzebował pół godziny żeby zauważyć, że Rashford nie gra na skrzydle i taktyka z Araujo na boku obrony nie ma sensu.
0
@Kubsoleon Ciężki to może być kamień, orzech do zgryzienia jest twardy.
0
@Matix90 jak go zwolnią to muszą mu zapłacić, jemu i całemu sztabowi, nowy trener też przyjdzie ze swoimi ludźmi, poza kontaktem weźmie premię za podpis, poza tym żaden trener z topu nie przejdzie za te pieniądze, które bierze xavi. W efekcie masz do końca sezonu do opłacenia dwa sztaby trenerskie, w sytuacji gdy nie stać nas na rejestrację piłkarzy...
1
@Klejnot_Nilu tylko to było po strzelonym golu, z radości a nie jak ten pajac
0
@Matix90 A stać nas na innego trenera?
1
Zlitował się nad nami
1
Dzisiaj Vini odpłacił Ronaldowi za wszystkie poprzednie mecze...
1
To Ronald go wyłączył z gry...
2
@Majkel34 Dzisiaj rano był materiał, w studiu podawali też liczbę ofiar.
0
@Roobo dwa karne od razu
0
@Adran360 Ani Jun nie jest zawodowcem ani trybosn kimś z reality, koleś od lat skupia się na treningu
0
@FcPortoFan1999 top, top3, top5, top6... Ile tych topów żeby coś podciągnąć pod zakładaną tezę? Prawie jak angielska propaganda ligowa, gdzie nagle przeszli z top4 na top6 w czasie gdy Chelsea i ManU miały doła...
0
@mr Barca Po kilku kolejkach obrońcy przestali się nabierać na jedyne zagranie, które mu wychodziło.
1
@LM10GOAT Patrząc jak się wczoraj poruszał to Vini zrobi z niego wiatrak. Chłop w ostatnich miesiącach kompletnie stracił szybkość.
1
@Bobo25 tylko tego nie pisała ta odwołana
0
@Bartas7VeB wniosek jest prosty - liga hiszpańska jest bardziej wymagająca fizycznie :)
0
@ranger3120 tylko zwróć uwagę czy masz jedno- czy dwuwłóknową,
3
Bochenek naliczył 300tys...
2
@DonCarletto będą siedzieć za Pegasusa
0
@TR3YWAY Ta może chociaż w zuchach byłeś? Tam uczą przedszkolaków stać na baczność.
0
@adamLeo66 Odkąd wprowadzili zasadę cywilnej władzy nad wojskiem to trochę ciężko o kogoś kompetentnego na ministra obrony.
0
@PatrykBarca Taki patriota, że ma teraz paszport UE i większe perspektywy ma transfer do europy.
0
@gumaz Pis liczy na 40 tys., więc pewnie będzie 20-25. Chyba, że faktycznie zmuszą wszystkich związkowców i pracowników administracji w urzędach, w których rządzą to może dobiją do tych 40.
0
@RoberDzik patrząc na stan klubu to od lat drużyna męska generuje dużo większe koszty niż dochody; poza tym tutaj jest mowa o dzieciakach
1
@PabloVEB " Decyzję w przedmiocie stosowania prawa łaski – ułaskawieniu lub odmowie zastosowania tego prawa – Prezydent podejmuje samodzielnie. Art. 144 ust. 2 Konstytucji umieszcza stosowanie prawa łaski w katalogu prerogatyw Głowy Państwa, zwalniając ten akt z konieczności udzielenia kontrasygnaty przez Prezesa Rady Ministrów. "
Z której części tego tekstu wynika, że prezydent może stosować prawo łaski na każdym etapie postępowania?
Jak większość pisowskiego betonu nie odróżniasz ułaskawienia od uniewinnienia.
Do Iustitii sędziowie należeć nie powinni, ale zapewne ci z Ordo Iuris już są ok...
1
@FCB_dimiC Mam Redmi Note 8 pro od ponad 4 lat, w działaniu żadnych zmian od nowości, wszystko chodzi płynie i szybko; tak jak @Piernik pisze, podstawa to dobra wersja, a gadanie o dłuższym działaniu iphonów to bzdury
1
@adi7adi8 Ona jest niesamowita...