mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lucerfi A skoczył?
1
@Deviler Tylko z silnikiem 1.8 (często Type-S to tylko pakiet stylizacyjny a pod maską siedzi kiepski 1.4).
1
@negreanu przecież takie są fakty, a mieszanie w budżecie teraz może doprowadzić do tego, że ustawy nie będzie na czas i wtedy Duda ma prawo na wiosnę rozpisać nowe wybory
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@FcPortoFan1999 Probierz przestał cyrkować z wystawianiem go na skrzydle, więc może się uda. Chłopak nareszcie dostaje szsnse na swojej pozycji...lub wcale, jak ostatnio gdy nie mógł grać Zielu i aż prosiło się o wystawienie Sebka w jego miejsce to wolał grać na 3 DP. :)
0
@cules100pro to się dopiero okaże
1
@maciar tak z 8 lekko...
1
@pacior95 Lahoz chociaż miał dobre momenty.
1
@TR3YWAY Lewy .
2
Sędziemu przerwało styki...
1
@Barcasub tam było 41 kroków, więc gdzieś się otarł o te 3m
2
@NeroTFP1 też mi coś, ledwie wygenerował moc czajnika elektrycznego
1
@Danny Gaucho wreszcie ktoś trafił w światło bramki
0
@Herato "były podopiecznych" i wszystko jasne, zrobił chłop robotę dla swojego byłego klubu
0
@Rewolucja123 I niby wiesz, że taka walka jest niemożliwa, to za każdym razem siedzisz przed tv i oglądasz...
1
@Wierzbin już lepszy byłby zakaz podawania na swoją połowę, jak w koszu
0
@bartekvisca miesiąc temu malowałem, w Gdańsk u 5 lakierników ta sama cena, 700zl
0
@MarioVeB! Tam są tylko oryginalne.
1
@takisobiektos Trudno żeby z kibicami Rakowa był problem skoro jest ich w ogóle mniej niż kibiców Legii czy Lecha jeżdżących na wyjazdy.
0
@TR3YWAY Zimy jeszcze nie ma. Jak przyjdzie to będzie błoto.
5
Vladan mógłby zmienić zagrywkę. Zawsze jak raków prowadzi to w końcówce boli go prawe udo. Chociaż nogę by zmienił...
1
@P33ck bramkarz się pięknie ustawił
0
@draxidox Politico to amerykański koncern medialny, z Niemcami ma niewiele wsplónego
0
Ale ten Gundo jest ospały... Jakby był w innym miejscu
0
@Emhyr na rozgrzewce to gramy 7 w obronie, Felixem na prawej
1
@Emhyr problem w tym, że te badania były robione po kilku tygodniach takiej pracy, zrób je po roku czy dwóch i masz nici z tej większej produktywności
1
@NeroTFP1 tylko, że ten dokument też jest oparty o relacje ludzi, którzy mogli słabo widzieć bo było "dosyć ciemno"
4
@Seba_89_ Co żydowska gazeta miałaby zyskać na popieraniu arabskich migrantów?
2
@koksik2700 "blokowania" ?
To, że tam jest korupcja to oczywiste, ale ten wpis kompletnie nic nie znaczy.
1
@darek60 Za kim wejdźmy na murawę?