0

@Lucerfi A skoczył?

1

@Deviler Tylko z silnikiem 1.8 (często Type-S to tylko pakiet stylizacyjny a pod maską siedzi kiepski 1.4).

1

@negreanu przecież takie są fakty, a mieszanie w budżecie teraz może doprowadzić do tego, że ustawy nie będzie na czas i wtedy Duda ma prawo na wiosnę rozpisać nowe wybory

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@FcPortoFan1999 Probierz przestał cyrkować z wystawianiem go na skrzydle, więc może się uda. Chłopak nareszcie dostaje szsnse na swojej pozycji...lub wcale, jak ostatnio gdy nie mógł grać Zielu i aż prosiło się o wystawienie Sebka w jego miejsce to wolał grać na 3 DP. :)

0

@cules100pro to się dopiero okaże

1

@maciar tak z 8 lekko...

1

@pacior95 Lahoz chociaż miał dobre momenty.

1

@TR3YWAY Lewy .

2

Sędziemu przerwało styki...

1

@Barcasub tam było 41 kroków, więc gdzieś się otarł o te 3m

2

@NeroTFP1 też mi coś, ledwie wygenerował moc czajnika elektrycznego

1

@Danny Gaucho wreszcie ktoś trafił w światło bramki

0

@Herato "były podopiecznych" i wszystko jasne, zrobił chłop robotę dla swojego byłego klubu

0

@Rewolucja123 I niby wiesz, że taka walka jest niemożliwa, to za każdym razem siedzisz przed tv i oglądasz...

1

@Wierzbin już lepszy byłby zakaz podawania na swoją połowę, jak w koszu

0

@bartekvisca miesiąc temu malowałem, w Gdańsk u 5 lakierników ta sama cena, 700zl

0

@MarioVeB! Tam są tylko oryginalne.

1

@takisobiektos Trudno żeby z kibicami Rakowa był problem skoro jest ich w ogóle mniej niż kibiców Legii czy Lecha jeżdżących na wyjazdy.

0

@TR3YWAY Zimy jeszcze nie ma. Jak przyjdzie to będzie błoto.

5

Vladan mógłby zmienić zagrywkę. Zawsze jak raków prowadzi to w końcówce boli go prawe udo. Chociaż nogę by zmienił...

1

@P33ck bramkarz się pięknie ustawił

0

@draxidox Politico to amerykański koncern medialny, z Niemcami ma niewiele wsplónego

0

Ale ten Gundo jest ospały... Jakby był w innym miejscu

0

@Emhyr na rozgrzewce to gramy 7 w obronie, Felixem na prawej

1

@Emhyr problem w tym, że te badania były robione po kilku tygodniach takiej pracy, zrób je po roku czy dwóch i masz nici z tej większej produktywności

1

@NeroTFP1 tylko, że ten dokument też jest oparty o relacje ludzi, którzy mogli słabo widzieć bo było "dosyć ciemno"

4

@Seba_89_ Co żydowska gazeta miałaby zyskać na popieraniu arabskich migrantów?

2

@koksik2700 "blokowania" ?
To, że tam jest korupcja to oczywiste, ale ten wpis kompletnie nic nie znaczy.

1

@darek60 Za kim wejdźmy na murawę?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?