mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mow_mi_Douglas ta drużyna ma obecnie nawet problem z wprowadzeniem piłki z autu, wszyscy stoją i patrzą
6
@_barti w końcu nie ma na świecie zbyt wielu ludzi mądrzejszych od niego
0
@kulek22 żaden jasnowidz, tylko cały czas odświeża livescore czy inny podobny portal
0
@Rhaan Z prostej matematyki wynika, że jednak bliżej nam do Turcji niż Francji czy Anglii.
6
To mówi szef BBN, oni naprawdę odlecieli
3
@takisobiektos przecież z hezbollahem walczą od lat, teraz ktoś się obudził, że atakują Syrię...
0
@Kgorecki2500 tak jak u Czechów maj to kveten
0
@FcPortoFan1999 chyba puszką z piwem jak już, po pustej by się wytarł i poszedł spkojnie dalej
Te "Oni" to chyba zbyt wielki przejaw szacunku dla tych zwyroli.
0
@TheNekro94 zaraz mu dopiszą punkt do kontraktu jak ma się wypowiadać
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Comentateiro Talentów było sporo, ale złota piłka przez lata była tylko dla Europejczyków.
1
@TheNekro94 Z tą klasą u Berlusconiego to bym nie przesadzał. Człowiek, który uważał, że można kupić każdego i zawsze.
5
Nagroda za poprzedni sezon i fota w koszulce Realu... Muszą na siłę ich dowartościować.
0
@Pawci023x mielibyśmy innego zwycięzcę
0
@kanver_ obiektywnie przegrał
0
@Rust_Cohle R. Carlos idzie w zapomnienie
1
@Adran360 w piłce są za to kary, przynajmniej w polu karnym, w boksie możesz się wieszać na rywalu całą walkę bezkarnie
2
@DonCarletto tak, i ciągle idzie do przodu
6
@Rust_Cohle Iniessta z piłką przy nodze to była poezja tego sportu
0
@OldMc84 to fakt, nasi albo w drugiej są w stanie przycisnąć albo opadają z sił, dziwna przypadłość
2
@Deviler boks byłby piękny z zakazem klinczowania
0
@kanver_ a Fury zdziwiony
0
@OldMc84 jak mogliśmy grać mega do 60 minuty, skoro od 46 do właśnie 60 była największa przewaga Realu...
0
@Gacek5 W razie konieczności jako 11 Keirrison.
0
@FcPortoFan1999 Gol Wszołka, złamał linię i odpuścił typa.
1
@FcPortoFan1999 bramkarz w połowie wyjścia do piłki narobił w pampersa
0
To się Arsenic nagrał...
0
@Cotutajsiedzieje Nie do końca. Ich elektorat pójdzie głosować, a nie wierzę, że młodzi się zmobilizują drugi raz. Poza tym będą przez kilka miesięcy grzać propagandę jak to nie ma szans, że opozycja się dogada i będą w stanie skutecznie rządzić, a niestety już padło sporo wypowiedzi polityków, szczególnie TD i Lewicy, które mogą być pożywką dla takiej narracji.
1
@Criss18Barca Na razie niestety wygląda na to, że do tego dążą.
0
@Zoker powinni na ten mecz wziąć sędziego z innego kraju (o ile pozwalają na to ich przepisy), może to by dało tym hiszpańskim nieudacznikom do myślenia