0

@Mow_mi_Douglas ta drużyna ma obecnie nawet problem z wprowadzeniem piłki z autu, wszyscy stoją i patrzą

6

@_barti w końcu nie ma na świecie zbyt wielu ludzi mądrzejszych od niego

0

@kulek22 żaden jasnowidz, tylko cały czas odświeża livescore czy inny podobny portal

0

@Rhaan Z prostej matematyki wynika, że jednak bliżej nam do Turcji niż Francji czy Anglii.

6


To mówi szef BBN, oni naprawdę odlecieli

3

@takisobiektos przecież z hezbollahem walczą od lat, teraz ktoś się obudził, że atakują Syrię...

0

@Kgorecki2500 tak jak u Czechów maj to kveten

0

@FcPortoFan1999 chyba puszką z piwem jak już, po pustej by się wytarł i poszedł spkojnie dalej
Te "Oni" to chyba zbyt wielki przejaw szacunku dla tych zwyroli.

0

@TheNekro94 zaraz mu dopiszą punkt do kontraktu jak ma się wypowiadać

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Comentateiro Talentów było sporo, ale złota piłka przez lata była tylko dla Europejczyków.

1

@TheNekro94 Z tą klasą u Berlusconiego to bym nie przesadzał. Człowiek, który uważał, że można kupić każdego i zawsze.

5

Nagroda za poprzedni sezon i fota w koszulce Realu... Muszą na siłę ich dowartościować.

0

@Pawci023x mielibyśmy innego zwycięzcę

0

@kanver_ obiektywnie przegrał

0

@Rust_Cohle R. Carlos idzie w zapomnienie

1

@Adran360 w piłce są za to kary, przynajmniej w polu karnym, w boksie możesz się wieszać na rywalu całą walkę bezkarnie

2

@DonCarletto tak, i ciągle idzie do przodu

6

@Rust_Cohle Iniessta z piłką przy nodze to była poezja tego sportu

0

@OldMc84 to fakt, nasi albo w drugiej są w stanie przycisnąć albo opadają z sił, dziwna przypadłość

2

@Deviler boks byłby piękny z zakazem klinczowania

0

@kanver_ a Fury zdziwiony

0

@OldMc84 jak mogliśmy grać mega do 60 minuty, skoro od 46 do właśnie 60 była największa przewaga Realu...

0

@Gacek5 W razie konieczności jako 11 Keirrison.

0

@FcPortoFan1999 Gol Wszołka, złamał linię i odpuścił typa.

1

@FcPortoFan1999 bramkarz w połowie wyjścia do piłki narobił w pampersa

0

To się Arsenic nagrał...

0

@Cotutajsiedzieje Nie do końca. Ich elektorat pójdzie głosować, a nie wierzę, że młodzi się zmobilizują drugi raz. Poza tym będą przez kilka miesięcy grzać propagandę jak to nie ma szans, że opozycja się dogada i będą w stanie skutecznie rządzić, a niestety już padło sporo wypowiedzi polityków, szczególnie TD i Lewicy, które mogą być pożywką dla takiej narracji.

1

@Criss18Barca Na razie niestety wygląda na to, że do tego dążą.

0

@Zoker powinni na ten mecz wziąć sędziego z innego kraju (o ile pozwalają na to ich przepisy), może to by dało tym hiszpańskim nieudacznikom do myślenia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?