0

@FCBparasiempre I dobrze. Oby spadli, może do jakiejś oberligi ich wezmą.

1

@skubi99 tam też strzelali do górników? Bo o tym tu piszemy.

1

@Emhyr Podał... do bramkarza.

1

@Lautaro bo to nie byli górnicy, do protestu górników dołączyła grupa zamaskowanych typów i zaczęła się nawalać z policją, dochodzenie w sprawie użycia broni prowadził nie kto inny jak obecny komendant główny Szymczyk i uznał, że nadużyć nie było i potwierdziła to prokuratura już pod rządami Ziobry

1

@Cochise Skoro to prowokatorzy i zadymiarze chcący podpalić siedzibę spółki, do których nie przyznał się żaden związek zawodowy górników (bo pewnie o protesty górników ci chodzi) to tak.

0

@Zip ten 7 latek ma 12 lat, co oczywiście nic nie zmienia

0

@FcPortoFan1999 Kto mógł przewidzieć deszcz w Indonezji w listopadzie... Taka sama mądra decyzja o lokalizacji jak tenis w Cancun.

0

@kamilop to nie miało być nagranie z kimś tylko o kimś, problem w tym że dotyczyło całkiem udanej gali, czyli czegoś co Borkowi się ostatnio nie udaje

0

@Lama20 koło łososia to pewnie nawet nie leżało bo na naszym rynku łosoś jest praktycznie nie do kupienia

1

@pt9 Nieprawda, niektórzy zginą.

2

@Rifek w drugim przypadku jest jeszcze żółta.

4

Jak mnie takie karne drażnią. Chłop jest chwytany za barki i traci siłę w nogach i pada...

1

@Odcinkowy Pisałem "sensowny", więc odrzuć wszystkie diesle i benzyny 1.4. I ten golf jest z 2012, więc przyjąłem IX gen Civica.

1

@Odcinkowy Niestety na sensownego Civica w tych rocznikach trzeba wyłożyć z 35-40 tys.

1

@Deviler Audi, chociażby po to żeby nie jeździć Golfem. Poza tym oba chyba są z pierwszego roku produkcji , więc nie unikniesz upierdliwych "chorób wieku dziecięcego".

0

@barcelonaLM Myślę, że jednak Mirosław Różański, senator KO byłby lepszy.

0

@Lionel_Messi10 nie sądzę, że się wyrobią z budową

0

@hayek to jak Barca przy każdym rzucie różnym dla rywala

1

@Koni8M W Barcelonie od lat jest przeświadczenie, że ma grać swoje a to rywal musi się dostosować. Niestety te czasy dawno minęły a u nas to przespali i śpią dalej.

0

@KrychaFCB Cyrk to będzie jak zaczną cofać do przodu :)

0

@Rewolucja123 kontrę przede wszystkim rozgrywa się szybkimi podaniami, nie trzeba mieć Bolta

0

@LionelKessie Kiedy on nie drażnił?

0

@Jarek92Barca dobra 9 potrafi wyjść przed linię obrony i dać opcję gry "na ścianę" lub odegranie z pierwszej piłki, Lewy niestety od kilku miesięcy ma problem z podstawami gry na tej pozycji i gry w ogóle; on nawet siłę stracił i obrońcy pomiatają nim jak szmacianą lalką

0

@tomek8756 żarcie dla psów jest bardziej rygorystycznie kontrolowane niż dla ludzi, tam mięso w składzie musi być mięsem, więc tylko na zdrowie dzieciakom wyjdzie

1

@Mario96w o takie triki pytałem zawsze znajomego taksiarza, spędza w aucie pół życia, więc ma sposoby

1

@LS Co stoi na przeszkodzie żeby Igę uznać za "kogoś nowego o wielkim talencie"?

4

@Kozinho. Bellingam w tym sezonie nie grał w Hiszpanii...

1

@DonCarletto to była raczej sugestia @Arys że to głupota

2

@BorzyKrzys Ostatnio za podobny atak i 49 ran 5 kolesi dostało śmieszne wyroki. W uzasadnieniu sędzia podał, że nie mieli świadomości możliwych skutków swoich czynów i sami byli zaskoczeni ich efektami. Dodatkowo nie działali w sposób umówiony, ot tak sobie szli przez miasto z maczetami i siekierami.
Bo k... kto by się spodziewał, że jak w 5 zaatakujesz typa maczetami i siekierami, odrąbiesz mu rękę to może umrzeć...

https://www.se.pl/krakow/cieli-chlopaka-maczetami-ale-wedlug-sadu-nie-chcieli-go-zabic-zycie-milosza-wycenione-na-150-tys-zl-aa-1dNe-RenL-DsGK.html

0

@takisobiektos Co mógł?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?