mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Leooo Gdzie ty masz te więcej meczów? W Hiszpanii gra się tyle samo co 15-20 lat temu, do tego odpadły rewanże w PK.
1
@Tomason
1.To pula środków, która nie dotyczy kamieni milowych deklarowanych i podpisanych przez Morawieckiego. Wniosek o tą część nasz rząd wysłał w sierpniu.
2. Na razie komisja ma dać rekomendację, a głosowanie nad przyznaniem środków będzie w grudniu. Jutro nic nie zostanie przyznane.
3. Sprawa dotyczy tylko zaliczki na wdrożenie programów dotyczących odchodzenia od ruskich paliw.
0
@Faro oni już mają drużynę na dobrym poziomie, problem w tym, że nasze odjechały reszcie Hiszpanii
0
@Borneo ma 17 i parę minut temu strzeliła gola na 5-0 w El Clasico
0
Ta Aitana naprawdę przypomina Andresa...
0
@Hosh ok, nie policzyłem tych 7 mandatów dla lewicy i nie pyła ogólna ilość
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@hayek Typ wybory samorządowe dzieli na mandaty? Jakie?
0
@LaLigaPD Boli nawet na zdjęciu...
0
@matirix20 Rivaldo to zdecydowanie częściej grał na 10, lewe skrzydło zajmował tylko w razie konieczności.
0
@FcPortoFan1999 nie lubię gwizdów podczas polskiego Hymnu
0
Brawo Widzew, lać Niemców.
2
@tadzik447 Samo to, że pisał to ogłoszenie analfabeta powinno dawać do myślenia.
0
@Bocheno1 "z kad"? Co to za potworek językowy?
0
@BartqRKO Gorzej, Guardiola chciał mieć na jednym bloku obrony bardziej defensywnego zawodnika dla zachowania balansu, a wtedy ofensywa była nakierowana głównie na prawą.
0
@Pedri16Future Bo Probierz jest jak Guardiola i reszta nie widzi geniuszu jego decyzji.
0
@LM10GOAT Jaki to potencjał ma ta kadra? Stare gwiazdki i młodzi, którzy nie liznęli poważnej piłki...
1
@cris27 Ale uważa się za mistrza Polski, bo chyba nie wiedział jakie zasady były w tamtym sezonie.
0
@sokot przecież on nie ma żadnego pomysłu, miota się z powołaniami, w każdym meczu "gramy" inną taktyką
0
@Bartula Akurat jeden z niewielu, którym coś wychodziło
0
@KrychaFCB cicho, może taktyka z 3 defensywnymi pomocnikami była przygotowaniem do trudnych baraży
1
@LM10GOAT chyba mało tych eliminacji w życiu widziałeś
0
@Uukasz_93 takich asów mamy w ekstraklasie...
0
@bari_94 całe założenia są bez sensu, wypada mu Zieliński i jest szansa (nawet konieczność) wypróbowania Szymańskiego na jego pozycji to zostawia go na ławce
0
@LM10GOAT w Polsce jak trzeba strzelić to piłujemy grę z 3 defensywnymi pomocnikami
0
@IMBALEO Skoro już ich kopnął to na co czekasz?
0
@Cotutajsiedzieje w usa czarni to 12% społeczeństwa, trochę jeszcze brakuje
1
@Amigo_Blanco Myślę, że buty i chamstwa pisu długo nie zniesie jak dalej będą wypychać na mównicę baranów typu czarnek.
0
Logika pisu jest porypana, sami głosowali przeciw wszystkim vice (poza Bosakiem), ale jak reszta głosowała przeciw Witek to skandal i koniec demokracji...
0
@Kgorecki2500 przecież powiedziała dokładnie coś odwrotnego - że gdyby istniał to nie stałoby się nic złego