0

@Leooo Gdzie ty masz te więcej meczów? W Hiszpanii gra się tyle samo co 15-20 lat temu, do tego odpadły rewanże w PK.

1

@Tomason
1.To pula środków, która nie dotyczy kamieni milowych deklarowanych i podpisanych przez Morawieckiego. Wniosek o tą część nasz rząd wysłał w sierpniu.
2. Na razie komisja ma dać rekomendację, a głosowanie nad przyznaniem środków będzie w grudniu. Jutro nic nie zostanie przyznane.
3. Sprawa dotyczy tylko zaliczki na wdrożenie programów dotyczących odchodzenia od ruskich paliw.

0

@Faro oni już mają drużynę na dobrym poziomie, problem w tym, że nasze odjechały reszcie Hiszpanii

0

@Borneo ma 17 i parę minut temu strzeliła gola na 5-0 w El Clasico

0

Ta Aitana naprawdę przypomina Andresa...

0

@Hosh ok, nie policzyłem tych 7 mandatów dla lewicy i nie pyła ogólna ilość

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@hayek Typ wybory samorządowe dzieli na mandaty? Jakie?

0

@LaLigaPD Boli nawet na zdjęciu...

0

@matirix20 Rivaldo to zdecydowanie częściej grał na 10, lewe skrzydło zajmował tylko w razie konieczności.

0

@FcPortoFan1999 nie lubię gwizdów podczas polskiego Hymnu

0

Brawo Widzew, lać Niemców.

2

@tadzik447 Samo to, że pisał to ogłoszenie analfabeta powinno dawać do myślenia.

0

@Bocheno1 "z kad"? Co to za potworek językowy?

0

@BartqRKO Gorzej, Guardiola chciał mieć na jednym bloku obrony bardziej defensywnego zawodnika dla zachowania balansu, a wtedy ofensywa była nakierowana głównie na prawą.

0

@Pedri16Future Bo Probierz jest jak Guardiola i reszta nie widzi geniuszu jego decyzji.

0

@LM10GOAT Jaki to potencjał ma ta kadra? Stare gwiazdki i młodzi, którzy nie liznęli poważnej piłki...

1

@cris27 Ale uważa się za mistrza Polski, bo chyba nie wiedział jakie zasady były w tamtym sezonie.

0

@sokot przecież on nie ma żadnego pomysłu, miota się z powołaniami, w każdym meczu "gramy" inną taktyką

0

@Bartula Akurat jeden z niewielu, którym coś wychodziło

0

@KrychaFCB cicho, może taktyka z 3 defensywnymi pomocnikami była przygotowaniem do trudnych baraży

1

@LM10GOAT chyba mało tych eliminacji w życiu widziałeś

0

@Uukasz_93 takich asów mamy w ekstraklasie...

0

@bari_94 całe założenia są bez sensu, wypada mu Zieliński i jest szansa (nawet konieczność) wypróbowania Szymańskiego na jego pozycji to zostawia go na ławce

0

@LM10GOAT w Polsce jak trzeba strzelić to piłujemy grę z 3 defensywnymi pomocnikami

0

@IMBALEO Skoro już ich kopnął to na co czekasz?

0

@Cotutajsiedzieje w usa czarni to 12% społeczeństwa, trochę jeszcze brakuje

1

@Amigo_Blanco Myślę, że buty i chamstwa pisu długo nie zniesie jak dalej będą wypychać na mównicę baranów typu czarnek.

0

Logika pisu jest porypana, sami głosowali przeciw wszystkim vice (poza Bosakiem), ale jak reszta głosowała przeciw Witek to skandal i koniec demokracji...

0

@Kgorecki2500 przecież powiedziała dokładnie coś odwrotnego - że gdyby istniał to nie stałoby się nic złego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?