1

@Kapitan hawk chcesz głosować czwarty raz?

0

@PatrykBarca no i namówiłeś

0

@Prorokk Którą komisję chcesz zamykać?

1

0

@draxidox do 7 tak w 2 tygodnie dobijemy, żeby szoku nie było

7

@Chaoss dopóki się nie odezwie

1

@Sulimo mecz, o 21 na 2-3 minuty wybory

0

@FcPortoFan1999 przecież Dziczek to jest podróba Góralskiego, wiecznie spóźniony z interwencjami, Slisz chociaż pokazuje się do gry i potrafi coś zagrać do przodu

0

@FcPortoFan1999 Slisz i Dziczek zagrali w lidze po 10 meczów, Slisz 1 kartka, Dziczek 5...

1

@tristan87 Ale już zostawienie w składzie Dziczka kosztem Slisza to nieporozumienie.

2

@Kapitan hawk nawet nie wiesz, że to co napisałeś jest możliwe

1

@Kessie jakiś multi obiekt, poprawczak, gimnazjum i zawodówka w jednym

6

@michal26 W czasach gdzie grupy hakerskie, szczególnie z jednego kraju robią co chcą? Przecież takie wybory nie miałby szans być uczciwymi.

0

@HighestInTheRoom niestety w technice użytkowej poza top10

0

@damianex10 on jest jak F. Mercury, niepowtarzalny w swej niepowtarzalnosci

1

@kulek22 "chwiła".

1

@John_Doe Johnny, jak nie piszesz o polityce to nawet można cię polubić i się z tobą zgadzać.

2

@Transu96 Polska nie pogodzi się z transami w społeczeństwie.

0

@VegetaPolska odpalam, jak się nie wyśpię do 6 to cię znajdę...

0

@Barca1992 Nie możesz przeżyć tygodnia bez szkalowania Legii?

0

....jaki tu spokój...

2

@Culer9002 spacja to też znak

2

@Roobo jak nasz @Crystal37

0

@BarcaaVEB pies idealny, nie sra, nie śmierdzi, nie hałasuje

0

@VegetaPolska no i zachęciłeś...

0

@Culer9002 ok, widziałem, ale nie tego dotyczyło pytanie, poza tym Weah był kocurem...

2

@John_Doe program pis: "a przed 2015 było..."

1

@Kapitan hawk Adam Korol, niby tylko poseł ale z bardzo zdrowym podejściem do tego syfu jako całości

0

@Culer9002 no tak Weah dużo osiągnął w polskiej polityce...

0

@Barcasub jej @Barcasub przecież jesteś, jakieś dane na popracie tego durnego obrazka? Czy po prostu wrzucasz bezrefleksyjnie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?