mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kapitan hawk chcesz głosować czwarty raz?
0
@PatrykBarca no i namówiłeś
0
@Prorokk Którą komisję chcesz zamykać?
1
@Fantastyczny Chłopiec tu masz jasno opisane jak to dziala https://pl.wikipedia.org/wiki/Metoda_D%E2%80%99Hondta
0
@draxidox do 7 tak w 2 tygodnie dobijemy, żeby szoku nie było
7
@Chaoss dopóki się nie odezwie
1
@Sulimo mecz, o 21 na 2-3 minuty wybory
0
@FcPortoFan1999 przecież Dziczek to jest podróba Góralskiego, wiecznie spóźniony z interwencjami, Slisz chociaż pokazuje się do gry i potrafi coś zagrać do przodu
0
@FcPortoFan1999 Slisz i Dziczek zagrali w lidze po 10 meczów, Slisz 1 kartka, Dziczek 5...
1
@tristan87 Ale już zostawienie w składzie Dziczka kosztem Slisza to nieporozumienie.
2
@Kapitan hawk nawet nie wiesz, że to co napisałeś jest możliwe
1
@Kessie jakiś multi obiekt, poprawczak, gimnazjum i zawodówka w jednym
6
@michal26 W czasach gdzie grupy hakerskie, szczególnie z jednego kraju robią co chcą? Przecież takie wybory nie miałby szans być uczciwymi.
0
@HighestInTheRoom niestety w technice użytkowej poza top10
0
@damianex10 on jest jak F. Mercury, niepowtarzalny w swej niepowtarzalnosci
1
@kulek22 "chwiła".
1
@John_Doe Johnny, jak nie piszesz o polityce to nawet można cię polubić i się z tobą zgadzać.
2
@Transu96 Polska nie pogodzi się z transami w społeczeństwie.
0
@VegetaPolska odpalam, jak się nie wyśpię do 6 to cię znajdę...
0
@Barca1992 Nie możesz przeżyć tygodnia bez szkalowania Legii?
0
....jaki tu spokój...
2
@Culer9002 spacja to też znak
2
@Roobo jak nasz @Crystal37
0
@BarcaaVEB pies idealny, nie sra, nie śmierdzi, nie hałasuje
0
@VegetaPolska no i zachęciłeś...
0
@Culer9002 ok, widziałem, ale nie tego dotyczyło pytanie, poza tym Weah był kocurem...
2
@John_Doe program pis: "a przed 2015 było..."
1
@Kapitan hawk Adam Korol, niby tylko poseł ale z bardzo zdrowym podejściem do tego syfu jako całości
0
@Culer9002 no tak Weah dużo osiągnął w polskiej polityce...
0
@Barcasub jej @Barcasub przecież jesteś, jakieś dane na popracie tego durnego obrazka? Czy po prostu wrzucasz bezrefleksyjnie?