0

@FcPortoFan1999 no były, psycha siadła

0

@FcPortoFan1999 nie było żadnej kontuzji

0

@xVENUMx Nie, ale jak żre tego hotdoga przy stoliku na stacji to bym z chęcią d skopał

1

@bari_94 oni tam sobie nie radzą z organizacją takich meczów, z west hamem też były cyrki

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Barca1922 I dlatego wkleiłeś tłumaczenie onetu...

3

@Barca1922 Skąd ty bierzesz te bzdury?

1

@Kamiloza91 Kto ich zawiesił?

3

@Crystal37 Dobra kobieta, która swoją karierę polityczną oparła o śmierć ojca i "zamach smoleński".

3

@hayek Przecież w tym kraju nie można zadawać niewygodnych pytań pisowi, jak już się uda to nie odpowiedzą.

0

@Odcinkowy w TVN było już kilka debat i na żadnej pisu nie było, moim zdaniem wszystkie partie powinny olać tą w tvp, gdzie pytania są układane na Nowogordzkiej, a sami uczestnicy pytań zadawać nie będą mogli

1

@Transu96 Kawał bandyty z tego prezesa Legii.Sam położył 5 policjantów...

0

@MesQueUnClub96 Zadałbyś to pytanie gdyby sytuacja działa się w Warszawie?

5

Komentarz usunięty

1

@MesQueUnClub96 Przecież wy sami piszecie pozNAŃ.

2

@HighestInTheRoom 3minuty Ribeiro składali, a doliczył 4...

0

@BorzyKrzys Przecież napisali czarny a nie czarna, np. zamek ma czarny

1

@kondziu88 z tym "grał" to bym nie przesadzał...

2

@bartas97 jak się komuś aktywowało to już Ci nie odpisze

0

@Artysta9 I kto da więcej?

9

@barcelonaLM Taka debata nie-debata...

1

@FcPortoFan1999 w sporcie indywidualnym trudno żeby było inaczej

0

@Barcelonka070 PKP Energetyki od około pół roku nie ma.

0

@Kgorecki2500 To nie UE coś dyktuje tylko kraje członkowskie w wyniku głosowania. Tak działa demokracja, decyduje większość. Dlaczego pis(czy ktokolwiek inny) ma mi dyktować jak żyć? Chcę mieć prawo veta do każdego wyniku wyborów i do każdej głosowanej ustawy.

0

@Kgorecki2500 I masz takie Węgry, czy za chwilę Słowację, gdzie rządzić będzie partia jawnie pro-rosyjska. Przecież jak Putin im dobrze posmaruje to mogą zablokować decyzyjność UE na lata.

0

@xVENUMx Jaga tradycyjnie w meczu z Legią wypruwała żyły. Szkoda, że w tygodniu nie ma kolejki bo można by postawić dużą kasę, że Jaga przegra.

0

@Mario96w w dużych komisjach, w dużych miastach gdzie PiS na ogół przegrywa komisje mogą nie zdążyć na czas policzyć głosów w wyborach i w referendum, wtedy wszystkie głosy z takiej komisji nie są brane pod uwagę

2

@macio_944 no co ty? Max 60 tys. Jarek mówił.

4

To jest niesamowite. Jaga wygrywa mecz z Legią, nie minęła minuta i 3/4 stadionu puste... Gdzie oni tak pędzą? Jakaś promka w żabce?

0

Manita w Szczecinie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?