mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 no były, psycha siadła
0
@FcPortoFan1999 nie było żadnej kontuzji
0
@xVENUMx Nie, ale jak żre tego hotdoga przy stoliku na stacji to bym z chęcią d skopał
1
@bari_94 oni tam sobie nie radzą z organizacją takich meczów, z west hamem też były cyrki
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Barca1922 I dlatego wkleiłeś tłumaczenie onetu...
3
@Barca1922 Skąd ty bierzesz te bzdury?
1
@Kamiloza91 Kto ich zawiesił?
3
@Crystal37 Dobra kobieta, która swoją karierę polityczną oparła o śmierć ojca i "zamach smoleński".
3
@hayek Przecież w tym kraju nie można zadawać niewygodnych pytań pisowi, jak już się uda to nie odpowiedzą.
0
@Odcinkowy w TVN było już kilka debat i na żadnej pisu nie było, moim zdaniem wszystkie partie powinny olać tą w tvp, gdzie pytania są układane na Nowogordzkiej, a sami uczestnicy pytań zadawać nie będą mogli
1
@Transu96 Kawał bandyty z tego prezesa Legii.Sam położył 5 policjantów...
0
@MesQueUnClub96 Zadałbyś to pytanie gdyby sytuacja działa się w Warszawie?
5
Komentarz usunięty
1
@MesQueUnClub96 Przecież wy sami piszecie pozNAŃ.
2
@HighestInTheRoom 3minuty Ribeiro składali, a doliczył 4...
0
@BorzyKrzys Przecież napisali czarny a nie czarna, np. zamek ma czarny
1
@kondziu88 z tym "grał" to bym nie przesadzał...
2
@bartas97 jak się komuś aktywowało to już Ci nie odpisze
0
@Artysta9 I kto da więcej?
9
@barcelonaLM Taka debata nie-debata...
1
@FcPortoFan1999 w sporcie indywidualnym trudno żeby było inaczej
0
@Barcelonka070 PKP Energetyki od około pół roku nie ma.
0
@Kgorecki2500 To nie UE coś dyktuje tylko kraje członkowskie w wyniku głosowania. Tak działa demokracja, decyduje większość. Dlaczego pis(czy ktokolwiek inny) ma mi dyktować jak żyć? Chcę mieć prawo veta do każdego wyniku wyborów i do każdej głosowanej ustawy.
0
@Kgorecki2500 I masz takie Węgry, czy za chwilę Słowację, gdzie rządzić będzie partia jawnie pro-rosyjska. Przecież jak Putin im dobrze posmaruje to mogą zablokować decyzyjność UE na lata.
0
@xVENUMx Jaga tradycyjnie w meczu z Legią wypruwała żyły. Szkoda, że w tygodniu nie ma kolejki bo można by postawić dużą kasę, że Jaga przegra.
0
@Mario96w w dużych komisjach, w dużych miastach gdzie PiS na ogół przegrywa komisje mogą nie zdążyć na czas policzyć głosów w wyborach i w referendum, wtedy wszystkie głosy z takiej komisji nie są brane pod uwagę
2
@macio_944 no co ty? Max 60 tys. Jarek mówił.
4
To jest niesamowite. Jaga wygrywa mecz z Legią, nie minęła minuta i 3/4 stadionu puste... Gdzie oni tak pędzą? Jakaś promka w żabce?
0
Manita w Szczecinie