0

@FcPortoFan1999 i chyba się wk.... bo w drugim secie miazga

1

0

@FcPortoFan1999 przecież piszą od rana, że może będzie trenerem napastników

1

@bari_94 W kwestii broni to ch... możemy zrobić bez zgody Amerykanów. Oni za dużo zainwestowali w tą wojnę żeby teraz to stracić przez wojenkę handlową dwóch państewek.

1

@Rewolucja123 Gdyby wczoraj na lewej stronie grał ogarnięty skrzydłowy Antwerpii i chcieli oni by choć trochę atakować to wykorzystali by dziurę jaką Cancelo za sobą zostawia, szczególnie jak nie było typowego DM, który mógłby to asekurować. @Faro ma rację, z lepszymi drużynami to nie przejdzie, wczoraj mieliśmy taką przewagę, że to nie miało znaczenia.

2

@Culer9002 Jak przyjmował piłkę sekundę wcześniej był już Kunde.

0

@truqsi i "vermeren" stał się "vermejrenem"

3

3 minuty i już mam dość Bożydara

0

@MesQueUnClub96 to na ogół są bramki do ręcznej więc 2x3m

0

@MesQueUnClub96 Gdzie ty grałeś na kwadratowe bramki?

0

Kiedy Milan kupił Dembele?

0

@Koperek01 to nawet nie byli górnicy, do górnikw dołączyli zamaskowani zadymiarze, policja trzy razy odparła ich atak na siedzibę JSW, jak próbowali podpalić wejście to użyto gumowych kul, było postępowanie wyjaśniające w 2016 i uznano, że policja nie przekroczyła uprawnień, potwierdził to też na konferencji Szymczyk (tak, ten od granatnika). Co najlepsze tuż po zajściach wszystkie związki zawodowe odcięły się od tych zamaskowanych i potwierdziły, że nie byli to górnicy.

0

@tristan87 8 lat temu policja strzeła do górnikw i przez te 8 lat PiS mając całkowitą kontrolę nad policją, sądami, prokuraturą nie zrobił nic. Dlaczego? Chyba jednak sprawa nie jest tak jednoznaczna jak sugeruje chwytliwe hasło.

1

@_barti bo to salsa

1

@Cotutajsiedzieje Neymar to jedno, ale w tego typa to przy okazji piorun trzepnął.

0

@P33ck w Barcelonie to nie działa

0

@Amigo_Blanco właśnie nie była zaniżana bo o wielu zgonach niemowląt nikt nie wiedział, średnia była zaniżana przez kiepską opiekę medyczna (lub jej brak) i wojny, w których ginęli głownie młodzi ludzie z niższych warstw społecznych

0

@takisobiektos trochę dziwne, bo Probierz cały sztab ma

0

@AduŚ07 Może on będzie pracował inaczej niż nasi selekcjonerzy i jednak "będzie w pracy" codziennie. Praca selekcjonera to nie tylko zgrupowania.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

13

@MarcepanowyKsiaze Masz w kraju obok kilkusettysięczną armię, która wiąże większość sił naszego potencjalnego wroga. Nie, wcale nie wpływa to na nasze bezpieczeństwo...

1

@michal26 albo niech płacą kaucje, które będą do zwrotu jak wszystko posprzątają, np. 100 od sztuki

1

@Bartula Zatrzymał mecz bo coś sprawdzali na varze. Było już po czasie doliczonym.

0

@Sulimo Stadion nie jest Lecha i nigdy nie będzie, chyba, że go kupią. Lech jest tylko częściowym operatorem obiektu.
To na jakich zasadach miasto może go użyć wynika z umowy. Poza tym to trochę chore, że miasto i skarb państwa wydali kupę kasy na budowę, a prywatny klub wynajmuje obiekt za jakieś symboliczne pieniędze.

1

@Sulimo dlaczego Warta całego sezonu nie gra na stadninie Lecha, w końcu to miejski obiekt?

1

@blakkudium kiedyś jeden z już nieobecnych tutaj stwierdził, że Szymański jest lepszy od Puiga to został przez wielu wyśmiany...

0

@zuang1995 dzisiaj o 19 na Polsat Sport extra będzie

2

@mrboom Obejrzyj nagranie a nie jakąś fotkę. Wyraźnie widać, że piłkę zagrywają niemal jednocześnie, ale jednak Josue robi to minimalnie wcześniej. Babol Sylwestrzaka i tyle. Cały mecz sędziował słabo.

0

@SuperPatsonFCB z tą nic, ale nie miałby pierwszej żółtej

2

@MesQueUnClub96 ty jesteś żartem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?