mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hosh tutaj racja, w piłkę zagra każdy bo to prosty sport, na tej prostocie została zbudowana jej popularność
0
@tristan87 akurat w tym przypadku z Włochami trafiłeś kulą w płot
0
@bartekvisca siatkówki czepiają się zawsze ci, którzy na wf jak mieli w nią zagrać to się okazywali łamagami bez koordynacji, a myśleli zawsze, że jak potrafią kopnąć prosto piłkę to już są super sportowcami
1
@Firestone tak trzymał w ryzach, że limit spadł nam o 400 mln
2
@Bobo25 ten drugi nie wiedząc, z której nadjedzie pociąg po prostu odsunął się od miejsca kolizji żeby nie oberwać rykoszetem
0
@Hosh I ten parodysta Lewczuk zdobył 4 MP i 2 Puchary. Osiągnięcia o jakich Probierz może co najwyżej pomarzyć. Do tego pograł sobie we Francji.
0
@VegetaPolska Ty seroi myślisz, że ta "kontuzja" to był jego pomysł?
1
@FcPortoFan1999 Ty to wiesz, wszyscy tutaj wiemy, ale Kulesza dał sobie czas do 20 września.
1
@FcPortoFan1999 w środę Kulesza chce przedstawić kandydata na zarządzie, czyli w czwartek zaczną negocjować kontrakt, a do niedzieli trzeba rozesłać powołania, nie widzę tego
0
@FcPortoFan1999 do klubów zagranicznych trzeba wysłać powołania do 24/25 września
0
@VegetaPolska
Oczywiście, że nie. Nie ma na to czasu. Będzie Probierz, pytanie tylko na jakich zasadach.
0
@Pedri16Future płakał, że obcokrajowcy zabierają w naszej lidze pracę polskim trenerom i miesiąc później wyjechał do Grecji zabrać robotę Grekom
1
@Comentateiro A jak przyjdzie i powie, że jest Polakiem to od razu dymisja...
0
@GeneralXavi Dlaczego nie wymieniłeś konfederacji? Przecież memcen chwalił Szumowskiego, że szybko wszystko zamyka, był wręcz zauroczony, że w obostrzeniach wyprzedzamy Europę. Zdanie zmienili jak zobaczyli, że można na tym ugrać kilka procent poparcia.
1
@okiemtypera_lucaxx95 wtedy nie miałeś żony, która teraz cię utrzymuje
1
@SuperPatsonFCB
- ustawienie Piotra Zielińskiego
- wykorzystanie w kadrze Sebastiana Szymańskiego
Na to jest proste rozwiązanie: Zieliński na ławkę i Szymański na jego miejsce (chociaż nie będzie pomysłu żeby robić z niego skrzydłowego).
0
@VandaI Zasadniczy problem polega na tym, że Papszun może nie dać rady wdrożyć swoich pomysłów w ciągu tych kilku treningów, które ma do dyspozycji selekcjoner. To zupełnie inna praca niż w klubie. Nadzieja w tym, że przeprowadzi dobrą selekcję, bo ma raczej dobre rozeznanie w potencjale polskich piłkarzy.
8
@hayek Prędzej uwierzę w te raporty, niż robione przez prezesa NIK, który będzie zależny od partii rządzącej. Póki Banaś latał na smyczy pisu to raporty były ok? Pewnie, że były bo były to peany pochwalne na ich cześć.
0
@Cotutajsiedzieje Gdybyś przeczytał t być wiedział, że ponad 2/3 z nich pojechało na zachód. Bardziej trzeba się szykować na komplikacje i ograniczenie naszego udziału w "układzie z Schengen".
1
@tristan87 każdego gdzie indziej dochodzą informacje
1
@FcPortoFan1999 dostał też powołanie do kadry Hiszpanii U15 i je przyjął. Z tego co mówił jego ojciec na ten moment nastawiają się na Hiszpanię, przede wszystkim dlatego, że to powołanie do kadry a nie konsultację, gdzie jest spęd dziesiątek dzieciaków.
0
@LukaszFan przecież on już dawno mówił, że jest gotowy
1
@DLFCB Dla kogoś tutaj słownik za młodu był bardzo niewygodny.
2
@Katalończyk 99 w barażach jest 1/2 i finał
0
@FCB_dimiC i na kolejny poczekamy następne 500, oni w eliminacjach musieli mierzyć się z Anglią i Włochami w grupie, nie z Czechami i Albanią, wtedy ma euro nie brali drużyn z łapanki
0
@FCB_dimiC ten burak i paru jego kolegów dali nam jakiś medal w piłce kopanej
2
@Katalończyk 99 pokaż te dane
0
@Nieznajomy tylko, że my w siatkę wygrywamy regularnie a nie "akurat"
0
@P33ck to wiadomo nie od dziś
0
Kamiński wchodzi z piłką w pole karne a Lewy z niego ucieka. Parodia gry napastnika.