mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@avanes to już drugi raz oddał strzał życia
1
Dośrodkował Szymański a nie "nie potrafię dokopnąć" Zieliński i jest efekt
0
@tbas teraz na grać w środku, a nie na boku i schodzić do środka, jak czepiasz się ten jednej akcji, to tam równie duża była wina podającego
0
@Ptasior tak zadymili, że nie trafią na stadion
0
@Saviola88 przecież Szymański nie gra, przynajmniej nie ten
0
@tbas Szymański to jedyny zawodnik, który może rozruszać naszą skostniałą pomoc.
1
@Sulimo Sztama ze spartakiem weszła za mocno...
3
@Sysia11 patrząc na to jaki problem masz z odmianą polskich słów, to chyba faktycznie za dużo z naszym Krajem wspólnego nie masz
0
@Viscael11Barca Kaganiec powinno się zakładać zawsze.
0
@partymaker tylko, że oni sprzedają murawę, więc to xavi odciął poszło do śmietnika
0
@MateuszGotowka99 Może po prostu stwierdziła, że jest okazja na zapoczątkowanie porządków w związku. Przecież Vilda za swoje nadużycia nie wyleciał tylko dlatego, że Rubiales go poparł.
0
@Borneo "Mają" to daleko idące niedopowiedzenie.
0
@PatrykBarca mniej meczów siatkówki? Kurek ma prawie 300 spotkań w kadrze, Zagumny, Gruszka ponad 400, do tego liga i puchary, a ich kariery nie są dłuższe niż piłkarzy
Piłkarze nawet nie zbliżają się do takich liczb. Na turniejach są mecze codziennie, więc gdzie oni mają więcej czasu na wszystko?
0
@PatrykBarca i dlatego amatorzy ogarniają te zmienne i warianty na równi z zawodowcami, przecież jakby piłkarz dostał pakiet danych przed meczem jakie dostają siatkarze to by nawet nie zdążył tego przeczytać
0
@PatrykBarca bo piłka nożna to bardzo prosty sport
0
@Pawci023x może wreszcie wygramy jakieś 1x1
0
@Bobert_Kubicki czyli żadnego Polaka w drużynie by nie było poza Wszołkiem
0
Gramy na wyrzutki z drużyną, która jedyne co umie dobrze robić to grać głową. Na skrzydłach dwóch kolesi, którzy nie potrafią wygrać pojedynku z półamatorami...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@tristan87 Albo żartuje, albo nie umiesz czytać między wierszami i nie rozumiesz kontekstu.
1
@Odcinkowy tak dla twojej informacji, Ukraina poza tym, że dużo sprzętu dostaje, to tez dużo kupuje, mają maszynę wartą kilka mln za pół bańki
7
@Montjuic W kwestii wywiadu to nie ma żadnego znaczenia. Wszystkie informacje ruscy dostali od Antoniego, nawet im przetłumaczył na rosyjski.
5
@DaPidejpi @Janas11224 zrozumiał bardzo dobrze, wygląda na to, że to ty sam nie rozumiesz co napisałeś
0
@Uukasz_93 w UPC od 2 lat płacę 5 zł
7
@dafik85 Że niby z nim będziemy słabsi?
1
@takisobiektos wyjątkowo irytujący typ
3
@tristan87 miał zostawić dziecko w domu bez opieki?
0
@DonMatteo901 Może Martin Palermo jest jego idolem...
1
@BorzyKrzys zawsze myli mi się z Omarem Sy
0
@krzakov To jest info o wypowiedzi wychowanka Barcelony.