0

@avanes to już drugi raz oddał strzał życia

1

Dośrodkował Szymański a nie "nie potrafię dokopnąć" Zieliński i jest efekt

0

@tbas teraz na grać w środku, a nie na boku i schodzić do środka, jak czepiasz się ten jednej akcji, to tam równie duża była wina podającego

0

@Ptasior tak zadymili, że nie trafią na stadion

0

@Saviola88 przecież Szymański nie gra, przynajmniej nie ten

0

@tbas Szymański to jedyny zawodnik, który może rozruszać naszą skostniałą pomoc.

1

@Sulimo Sztama ze spartakiem weszła za mocno...

3

@Sysia11 patrząc na to jaki problem masz z odmianą polskich słów, to chyba faktycznie za dużo z naszym Krajem wspólnego nie masz

0

@Viscael11Barca Kaganiec powinno się zakładać zawsze.

0

@partymaker tylko, że oni sprzedają murawę, więc to xavi odciął poszło do śmietnika

0

@MateuszGotowka99 Może po prostu stwierdziła, że jest okazja na zapoczątkowanie porządków w związku. Przecież Vilda za swoje nadużycia nie wyleciał tylko dlatego, że Rubiales go poparł.

0

@Borneo "Mają" to daleko idące niedopowiedzenie.

0

@PatrykBarca mniej meczów siatkówki? Kurek ma prawie 300 spotkań w kadrze, Zagumny, Gruszka ponad 400, do tego liga i puchary, a ich kariery nie są dłuższe niż piłkarzy
Piłkarze nawet nie zbliżają się do takich liczb. Na turniejach są mecze codziennie, więc gdzie oni mają więcej czasu na wszystko?

0

@PatrykBarca i dlatego amatorzy ogarniają te zmienne i warianty na równi z zawodowcami, przecież jakby piłkarz dostał pakiet danych przed meczem jakie dostają siatkarze to by nawet nie zdążył tego przeczytać

0

@PatrykBarca bo piłka nożna to bardzo prosty sport

0

@Pawci023x może wreszcie wygramy jakieś 1x1

0

@Bobert_Kubicki czyli żadnego Polaka w drużynie by nie było poza Wszołkiem

0

Gramy na wyrzutki z drużyną, która jedyne co umie dobrze robić to grać głową. Na skrzydłach dwóch kolesi, którzy nie potrafią wygrać pojedynku z półamatorami...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@tristan87 Albo żartuje, albo nie umiesz czytać między wierszami i nie rozumiesz kontekstu.

1

@Odcinkowy tak dla twojej informacji, Ukraina poza tym, że dużo sprzętu dostaje, to tez dużo kupuje, mają maszynę wartą kilka mln za pół bańki

7

@Montjuic W kwestii wywiadu to nie ma żadnego znaczenia. Wszystkie informacje ruscy dostali od Antoniego, nawet im przetłumaczył na rosyjski.

5

@DaPidejpi @Janas11224 zrozumiał bardzo dobrze, wygląda na to, że to ty sam nie rozumiesz co napisałeś

0

@Uukasz_93 w UPC od 2 lat płacę 5 zł

7

@dafik85 Że niby z nim będziemy słabsi?

1

@takisobiektos wyjątkowo irytujący typ

3

@tristan87 miał zostawić dziecko w domu bez opieki?

0

@DonMatteo901 Może Martin Palermo jest jego idolem...

1

@BorzyKrzys zawsze myli mi się z Omarem Sy

0

@krzakov To jest info o wypowiedzi wychowanka Barcelony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?