0

@Emhyr ten kalkuiltaor bmi właśnie to pokazuje, 186cm, 86kg jest ok, 87 to już nadwaga

0

@hayek oni zawsze znajdą wymówkę żeby nie głosowa przeciw pisowi, a później się chwalą ile to razy nie głosowali z nimi, problem w tym, że w większości przypadków wstrzymanie się jest równoznaczne z głosowaniem "za"

1

@Aragorn33 teraz będzie przeszkadzać, muszą wbić ludowi do łbów, że był sb-kiem, ich nie interesuje, że wtedy żeby pracować za granicą trzeba było współpracować ze służbami

3

@tomek8756 teraz będzie wałkowana jego teczka

0

@martin43 Nie ma tam nikogo nowego o takim nazwisku.

1

@Culers w deszczu to jeszcze łatwiej

1

@barteq właśnie awansowali do grupy Ligi Europy, dla Piaseckiego to sukces, którego raczej on sam w swojej karierze się nie spodziewał

0

@BrzydkiAS tutaj rozstrzygamy rękę, która była/nie była (sędzia jej nie odgwizdał), faul był ewidentny

0

@BrzydkiAS no właśnie,czyli ważna jest decyzja z gry, a tam sędzia ręki nie widział

1

@Comentateiro czyli zakładasz, że Lech nie wejdzie do grupy LK

0

@Sulimo Jemu nasi mejweni zrobili krzywdę przypinając mu łatkę super skrzydłowego bo w Górniku nastukał asyst. Tylko chyba nikt nie sprawdził, że 80% z nich było z rzutów rożnych i wolnych. Chłop nie ma szybkości ani dryblingu.

1

@talizmo kryteria dobraleś niczym PiS pytania na referendum

0

Ależ Vuko zrobił zmianę...

0

@Sulimo to widzę, że Rutkowski wpoił wam swój mental, nie ważne, że gablota pusta, grunt, że kasa się zgadza

0

@Sulimo I powiesz mi, że 3 miejsce zadowala kibiców w Poznaniu?

1

@Sulimo 14 pkt straty do mistrza wskazuje na coś innego

0

@adrian89 No nie zrobił, bo grał za wolno, zbyt dostojnie, a to były już czasy dosyć mocnego pressingu, gdzie nie było miejsca na powolne kółeczka i rozglądanie się gdzie zagrać. Wtedy sama technika to było już za mało.

0

@kuz Normalnie strategia "ZIdanes i Pavones".

5

@hayek Robimy zamówienia, tylko nie wiemy z czego będą na to pieniądze. Kolejny miliardy pożyczek wyprowadzone poza poza budżet?

1

@Filu02 Jego problemem było to, że urodził się z 10, może nawet 15 lat za późno. Jego gra w latach 90-tych to byłby ścisły top. Niestety nie przystawał do współczesnej mu piłki.

1

@FcPortoFan1999 trzeba dodać, że te gola przeciwko Legii zdobył po swoim odbiorze sankami na Jędrzejczyku

0

@Kidd ten ranking i tak trzyma się głównie na punktach Lecha i Legii

2

@Kgorecki2500 Jemu chyba piłkarze wszystkich polskich klubów pannę przerobili.

2

@kejdzi te marki należą do LPP i od zawsze to wiadomo

0

@arsenallondyn0 Ariany tak dla porównania, teraz to on już "stara" jest.

0

@arsenallondyn0 Gdzie im do Ariany Celeste?

0

@BoreekxD No tak, drużyna bez prawego obrońcy i skrzydłowych to faktycznie potęga. Do tego 9, która bez skrzydłowych nie istnieje.

0

@ObiektywnyKibic121 Fermin w sezonie nie zagra ani minuty, chyba że będzie plaga kontuzji.

0

@tomek8756 To jest chore. Przez 3 dni rzecznik ministerstwa, rzecznik rządku i większość wierchuszki pisu twierdzili, że miał prawo zrobić to co zrobił i nie złamał żadnych przepisów. Nagle cyk, dymisja. Oni już się kręcą jak gówno w przeręblu.

0

Ta połowa wyglądała tak jakby nikt nie chciał grać z Raphinhą. Co to ma k.. być?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?