mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Colon Nie ma "abedisa".
3
@gumaz polskie drużyny zawsze są zmęczone jak mają zagrać 2 mecze w tygodniu
1
@MesQueUnClub96 bo nie ma za co go lubić
0
Kontarz polsatu z siatkówki przebija ten z nożnej... trener wziął czas żeby powiedzieć dowcip
0
@barcelonaLM coby nie wyszło i tak konfa dogada się z pisem
1
@Jakchcesz za wcześnie, nie wsterzliłeś się...
4
@masq dziwny jesteś
0
@wasacz przecież tam są 2 wysokie
1
@HighestInTheRoom Jak to skąd? Byli w walce o mistrzostwo Widzew, Wisła, Lech, raków i zawsze Legia. Inni są chwile, Legia zawsze..
1
Będą pozdrowienia dla Kulesz?
0
@michaleu typ ala Boruc, będzie kochany w Warszawie, reszta będzie go nienawidzić, chłopak z żylety
6
@BulaKG Przez cały mecz byli przekrzyczani przez kilkuset kibiców Legii...
2
@okiemtypera_lucaxx95 awans do czego l?
0
@Rust_Cohle widzę, że trafiłem w punkt
0
Komentarz usunięty
0
@kamilo0066 źródło "mówię ci, tak było"? Wg wszystkich danych dezerterów było 40-50 tys. Około 100 tys. było w armii brytyjskiej.
1
@kamil9040 z tymi setkami tysięcy to odleciałeś
0
@Matt_i1992 do tego trzeba przeczytać artykuł a nie tylko obejrzeć zdjęcia
0
@Sysia11 kadra nie ma tutaj nic do rzeczy, taki Kazachstan po prostu oferuje młodym sportowcom olbrzymie pieniądze, idą tam nie dlatego że nie mieszczą się w kadrach tylko chcą szybciej dobrze zarabiać, poza tym w Rosji żeby dobić się do kasy trzeba mieć "umocowanych" rodziców
0
@Sysia11 co to znaczy że nie mogą przebić się w kadrze? Przecież dla większości tenisistów gra w kadrze jest rzeczą drugo-, jak nie trzeciorzędną.
4
@eckov szczególnie w Miami, gdzie jest olbrzymia społeczność latynoamerykańska...
0
@MarFan Jak setki, jeśli nie tysiące Szwedów. Tak to działa, ludzie którym źle, są zdesperowani i szukają innej drogi. W necie tylko na takich czekają żeby ich zindoktrynować.
0
@maroon Co wola wyborców ma do układania list wyborczych? Przecież ci ludzie to anonimy w polityce.
1
@LukaszFan taki as jak Nadal latami miał wielkie problemy na trawie, a do ciebie nie dociera argument, że ktoś może się źle czuć na tej nawierzchni...
0
@Soetie Co to ma do rzeczy? Simons, Moriba wcześniej Pique czy Farbregas i wielu innych wychowanków wybrało "lepszy projekt"(pieniądze) niż Barcelona.
0
@Emhyr Turek też był wstępnie dogadany...
0
@Commando Żebyś nie wykrakał, tatusiek to kibic realu.
2
@FcPortoFan1999 coś jak Iga wczoraj przy 5-3
0
@wasacz To poprawiłeś...
"ludzią"?, przecież nie ma takiego słowa, skąd taki opór do stosowania właściwych końcówek? Ludziom, piłkarzom, itd.
1
@wasacz Ludzia odbija? Jaka ludzia?