0

@Colon Nie ma "abedisa".

3

@gumaz polskie drużyny zawsze są zmęczone jak mają zagrać 2 mecze w tygodniu

1

@MesQueUnClub96 bo nie ma za co go lubić

0

Kontarz polsatu z siatkówki przebija ten z nożnej... trener wziął czas żeby powiedzieć dowcip

0

@barcelonaLM coby nie wyszło i tak konfa dogada się z pisem

1

@Jakchcesz za wcześnie, nie wsterzliłeś się...

4

@masq dziwny jesteś

0

@wasacz przecież tam są 2 wysokie

1

@HighestInTheRoom Jak to skąd? Byli w walce o mistrzostwo Widzew, Wisła, Lech, raków i zawsze Legia. Inni są chwile, Legia zawsze..

1

Będą pozdrowienia dla Kulesz?

0

@michaleu typ ala Boruc, będzie kochany w Warszawie, reszta będzie go nienawidzić, chłopak z żylety

6

@BulaKG Przez cały mecz byli przekrzyczani przez kilkuset kibiców Legii...

2

@okiemtypera_lucaxx95 awans do czego l?

0

@Rust_Cohle widzę, że trafiłem w punkt

0

Komentarz usunięty

0

@kamilo0066 źródło "mówię ci, tak było"? Wg wszystkich danych dezerterów było 40-50 tys. Około 100 tys. było w armii brytyjskiej.

1

@kamil9040 z tymi setkami tysięcy to odleciałeś

0

@Matt_i1992 do tego trzeba przeczytać artykuł a nie tylko obejrzeć zdjęcia

0

@Sysia11 kadra nie ma tutaj nic do rzeczy, taki Kazachstan po prostu oferuje młodym sportowcom olbrzymie pieniądze, idą tam nie dlatego że nie mieszczą się w kadrach tylko chcą szybciej dobrze zarabiać, poza tym w Rosji żeby dobić się do kasy trzeba mieć "umocowanych" rodziców

0

@Sysia11 co to znaczy że nie mogą przebić się w kadrze? Przecież dla większości tenisistów gra w kadrze jest rzeczą drugo-, jak nie trzeciorzędną.

4

@eckov szczególnie w Miami, gdzie jest olbrzymia społeczność latynoamerykańska...

0

@MarFan Jak setki, jeśli nie tysiące Szwedów. Tak to działa, ludzie którym źle, są zdesperowani i szukają innej drogi. W necie tylko na takich czekają żeby ich zindoktrynować.

0

@maroon Co wola wyborców ma do układania list wyborczych? Przecież ci ludzie to anonimy w polityce.

1

@LukaszFan taki as jak Nadal latami miał wielkie problemy na trawie, a do ciebie nie dociera argument, że ktoś może się źle czuć na tej nawierzchni...

0

@Soetie Co to ma do rzeczy? Simons, Moriba wcześniej Pique czy Farbregas i wielu innych wychowanków wybrało "lepszy projekt"(pieniądze) niż Barcelona.

0

@Emhyr Turek też był wstępnie dogadany...

0

@Commando Żebyś nie wykrakał, tatusiek to kibic realu.

2

@FcPortoFan1999 coś jak Iga wczoraj przy 5-3

0

@wasacz To poprawiłeś...
"ludzią"?, przecież nie ma takiego słowa, skąd taki opór do stosowania właściwych końcówek? Ludziom, piłkarzom, itd.

1

@wasacz Ludzia odbija? Jaka ludzia?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?