mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@bartekvisca biedakom... :)
1
@Janas11224 Okaże się, że to była próba zamachu (oczywiście ruskich w zmowie z Tuskiem), a granatnika nie przywiózł sam tylko mu podrzucili. TVP zrobi film, a każdą tezę podeprze stwierdzeniem "pokazujemy ten dokument jako pierwsi"...
3
@Faro Biedaki nie wiedzą, że Barcelona grała w białych koszulkach (podstawowy strój) już ponad sto lat temu. Chociaż w sumie nie dziwne, wielu ludzi tutaj też nie wie.
0
Hiszpanki zaczynają się bawić. Alexia z asystą do Hermoso.
0
@maroon Typ ma zakaz działania w piłce chyba do 2025, a jest gościem honorowym na meczu reprezentacji. No coś tutaj nie gra.
8
@bartas97 i u tych ukaranych ta kontrola powinna być powtórzona za miesiąc
1
@Barcelonka070 nie twierdzę, że tutaj tak było, ale myślisz, że to duży problem dla "służb" podłożyć komuś kasę?
0
@Sulimo u nas zawsze odwrotnie, europa poszła w fizyczność i siłę, u nas szkoli się techników,
1
@mekston Myślę, że stwierdzenie "zdecydowanie tor Niemca" jest lekkim nadużyciem biorąc pod uwagę, że kolejny zawodnik ma o 1 wygraną mniej i następni o 2.
0
@Zoker Ten układ gwiazdek (w 9 rzędach) ze zdjęcia obwiązuje od 1960 :)
0
Komentarz usunięty
0
@blakkudium nie można stracić czegoś czego się nigdy nie miało
0
@takisobiektos Gol Kłudki ładniejszy...
10
@Medium Jak powiedział Kowal - "xvideos"
4
@BoreekxD Wtedy też chyba konkurencja była większa, dużo lepsi byli Brazylijczycy, Rosjanie czy Włosi (w ostatnich latach się odbudowali). Do tego Serbowie czy Bułgarzy, którzy nam nie leżeli.
1
@BoreekxD Nie przesadził. Wtedy grali skutecznie i do tego ładnie i efektownie. W obecnej kadrze tego brakuje, nawet Kaczmarek wczoraj mówił, że za ładnie to nie wygląda, ale póki co taka gra jest skuteczna.
Nie bez powodu nazywali nas Brazylią Europy, a wtedy to właśnie Brazylia była punktem odniesienia.
10
@Odcinkowy Kolejna wersja tłumaczenia wywiadu...
Wg poprzedniej Pedri powiedział "Czy ja wyglądam na dyrektora sportowego Realu? Idź, jego spytaj"
4
@SteuerFreiMoney "Chcę wstąpić do policji". Jakie podziały?
26
@PatrychoO twaróg zamiast mózgu
0
@DLFCB po ostatnich wyczynach Drzyzgi to poprzeczka wcale tak wysoko nie wisiała
0
@Worny Nawet on sam.
1
@Barcanajlepszyteam na tej ceremonii będą dawać medale
1
@Barcanajlepszyteam ale puchar już dali
1
@kulek22 Turczynkom, ale tak, zrobili to tak samo beznadziejne.
0
Te wręczenia pucharów to jakaś parodia.
0
@messi564 raczej mało w tym jego zasługi
1
@escarabajo to znaczy że Marty nie widziałeś
3
@D10SLEO Można nawet bić tych, którzy kibicują tej samej drużynie. To nie takie rzadko spotykane w naszym kraju.
0
@SkilledHydra16 i cyk, ławka na rok...
2
@Bartosz85 obowiązkowo, aczkolwiek Kun to nie jakoś Mladena, szczególnie w ofensywie