mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Tasde mam poważne wątpliwości czy tą ulotkę stworzył Polak
0
@kempnou z tym Ansu i jego przywiązaniem do klubu to bym nie przesadzał
2
@Criss18Barca on ma 16 lat, teraz jest dobry moment, tam jeszcze go dużo nauczą i po to wyjeżdża, to nie jest 19-20 latek, który musi grać z seniorami żeby się rozwijać
0
@FcPortoFan1999 jednak nie
5
Bednarek trzyma formę...
0
@Jarek92Barca do zobaczenia pod apteką
0
@Mario96w twoje 4 dychy, takich jak ty tysiące, dla nich miliony
0
@Jarek92Barca sam jesteś świaTek
2
@Rust_Cohle chłopie, ciężko skoczyć czytanie nazw "zawodników"
3
Gratulacje płatnikom PPV, dajecie się dymać....
0
@SteuerFreiMoney no widzisz, a mój kuzyn 4 lata nie zrobił (pracuje za granicą i okazjonalnie jeździ) i policja tylko podjechała z nim na stację diagnostyczną
0
@Arys i transfery sprzed 15 lat mają wpływ na stan ich budżetu teraz... Akurat pusto u nich to raczej nie jest.
Przede wszystkim Perez wie, że poza kasą dla psg czeka go opłacenie kontraktu, każde 50 mln zaoszczędzone da mu luz.
0
@maniak33333 ktoś bronił Rakowowi wyszkolić porządnego bramkarza? Po co postawili na typa, który zagrał fatalny ostatni sezon.
1
@Niente Jak na Ogórki przystało.
2
@Arys Po prostu Perez nie jest idiotą żeby przepłacać.
1
@mekston i o dziwo tvp promowało "artystkę" związaną z po, te gamonie sami by nigdy nie dotarli do tej informacji
3
@ChampionLW na listy do wyborów samorządowych często wstawia się ludzi niemal z łapanki, zdarza się, że partie nawet nie wystawiają pełnych list
1
@VeB 1899 ten sędzia ogólnie się ciekawie zapowiada
1
@Crystal37 w tamtym czasie 500+ nie dało się wprowadzić, gdyby nie wzięli ponad 20 mld kredytu to by nic z tego nie było,
1
@Emhyr Zawodnik lewonożny na PO ma bardzo utrudnione zadanie podczas obrony, np. trudno ustawić się do dośrodkowań i je blokować, w wyprowadzeniu piłki spod swojej bramki to też nie pomaga.
0
@Criss18Barca Fakt, mógł mieć nóż, albo pistolet niezabezpieczony przez nierozważnego rodzica.
0
@MysticCat To nie jest Denzel.
0
@patrix211 no dziwne, bo taki Niemiec w robocie wypije piwo i pracuje dalej, u nas jak siądą to chleją do odcięcia...
0
@AdiKingu96 Pogra tam z 1-2 lata, zarobi i wróci do europy. Przecież Araby za rok też będą kupować ale będą też sprzedawać.
12
@Safrani Poza Ukrainą to wszystko trwa już ze 20 lat.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@cules100pro O całe 5% chyba.
1
@TheNekro94 Czyli ludzie jedzący innych ludzi to też nie kanibalizm.