mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Striker dlaczego nie? Myślę, że zawodnicy tacy ja Messi czy Neymar są w stanie przez chwile utrzymać piłkę na stopie i ją zagrać, przecież tutaj wystarczy z 1-2 sekundy, za pierwszym razem obrońcy na bank nie skumają
1
@Khajio to nie ma nic wspólnego z żadną reformą, tylko z zapisami w przepisach, które są od lat, spalony zawsze liczył się o momentu kontaktu z piłką zawodnika podającego
1
@pauletaa Mam jakiś sentyment do nich przez czasy Ledwonia, Kucza i tej ekipy.
0
@Encore W końcu Legionistka...
0
Jest tu ktoś z Katowic (kibic GKSu)? Widzę, że ładnie zaczęli sezon. Czy maja szansę na awans? Fajnie byłoby ich zobaczyć w Ekstraklasie.
0
@bartas97 Bramkarz, który łapie piłkę lub ją piąstkuje ma ją pod kontrolą, tak jak piłkarz z pola, który ją kopie. I nie odnoszę się do sytuacji z meczu Realu bo jej nie widziałem, chodzi mi o kwestię mitycznej nietykalności bramkarza. Ciągnięcie za koszulkę jest faulem w każdej części boiska.
1
@bartas97 I gdzie tu widzisz nietykalność? Nie można atakować bramkarza jak ma piłkę pod kontrolą, to samo dotyczy każdego innego zawodnika.
To jest p prostu zła interpretacja zapisów przez komentatorów. Do tego sędziowie wolą gwizdać na korzyść bramkarza bo dla nich to bezpieczniejsze.
Tutaj Borski to dobrze opisał:
https://przegladsportowy.onet.pl/pilka-nozna/marcin-borski-tlumaczy-o-co-chodzi-z-tym-bramkarzem/ep7wslb
0
@norbi77 nigdy takiego przepisu nie było, to tylko paplanina dzienikarzy
0
@Kilotopy teraz mają "kolejny dowód", sprawa Negreiry wyszła na jaw i już ich nie "oszukują"
1
@bari_94 bo ekstraklasę ludzie oglądają w tv, a nie na streamach
1
@fortunate_son Może coś w Villarealu pokaże, odszedł za darmo.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@ChampionLW Zobaczymy. Prawda jest też taka, że obrona to raczej mu nie pomaga, ale chyba dobrze byłoby jakby trochę pograł Hładun.
0
@FcPortoFan1999 Nie ostatnia, Raków już jest w grupie, więc ma prawo przełożyć jeszcze jeden mecz. Legia jak awansuje też będzie mogła.
0
@messi33 Jak by jak można tak nie umieć pisać po polsku?
0
@ChampionLW Jak wróci do formy sprzed roku to parę baniek spokojnie dostaną. już teraz mieli ofertę na 4 mln.
1
@maroon atletico też
0
@cchesterr43 w doliczonym to wygrają
0
@Kinginiesta Grają bez ochraniaczy, więc jakaś pokazówka.
1
@fart Czuję, że będzie dobrze.
1
@PIWOSZ89 Laskowski, Podoliński
0
@Witekk10 Messi kiedyś wypadł na 300 dni w ciągu 2 sezonów?
1
@Mario96w tutaj potrzeba porządnych trenerów od przygotowania fizycznego a nie lekarzy
3
@maroon Spoko. Jedni zaczynają kibicować klubowi bo fajnie gra, inni dla konkretnego zawodnika, jeszcze inni przez historię. Są i tacy, dla których decydujący jest kolor koszulek.
0
@Donnie_Darko przecież ci łodzi posiedzą tam rok, dwa o wrócą do europy, to żadna emertura
0
@maroon biedni kibice, którzy przez ponad 60 lat musieli oglądać białe wyjazdówki, to nie pierwszy raz, jak już tak "kibicujesz" to trochę poczytaj o Klubie
0
@Varkond Czyli tysiące ludzi pracujący za kilkukrotnie lepsze pieniądze w korpo w krajach arabskich też nie mają ambicji? Piłkarz to zawód jak każdy inny, wielu nawet się nie kryje z tym, że poza ich meczami piłka ich nie interesuje i nie oglądają innych meczów.
0
@ranger3120 kto cię straszy bakterią? Podają fakty o bakterii, która jest znana od lat i co jakiś czas się miejscowo pojawia w wodzie.
0
@Antajbandaj bo nie mamy marki
0
@barcelonaLM jak ty wp powiązałeś z Niemcami?