5

@barcanawieki i tak długo dali mu pożyć, jeżeli oczywiście to się potwierdzi

0

@TheNekro94 2 tygodniowa? Przecież on do nas przychodzi od ponad roku.

0

@P33ck oby Mu dali kadrę zanim chłop dobije do 70 lat

0

@OnlyCules i Polsat Sport

0

@Tasde tak, ale wymagania na testach są uzależnione m.in. od wagi, grubas musi się np. podciągnąć na drążku 2x, ktoś lekki 10, to chore, ale tak to wygląda

0

@SuperPatsonFCB w tej samej premier league kontrakt dostał piłkarz amator, który naściemniał o swojej przeszłości

2

@don'T.R.I.P.e nie, ale często mam tak, że piszę odpowiedź i przed wysłaniem kasuję, bo stwierdzam, że nie warto, koleś i tak nie zrozumie

0

@SenseiFCB 6 letni dzieciak poczuł siłę jaką emanował JP2...

2

@KichuBlaugrana to nie żadne wojowanie z autami tylko logistyka, tam po prostu nie ma obecnie parkingów poza jednym na kilkadziesiąt aut, który w trakcie meczu pewnie i tak zajmują ludzie od obsługi imprezy

0

@Comentateiro @Jakchcesz żelazna logika to nie pomiar, za tymi mechanizmami stoi tylko i wyłącznie teoria oraz termowizyjny pomiar powierzchni słońca, temperaturę jądra tylko się szacuje na bazie innych danych, nigdy jej nie zmierzono

2

@Comentateiro jak oni zmierzyli temp. w jądrze słońca? To raczej teoretyczne rozważania niż faktyczny pomiar.

2

@adambądkowski93 krócej by Ci zajęło wpięcie tych kółek w prowadnicę niż napisanie tego posta

0

@Gaucho to akurat wada w tym Klubie

0

@PabloVEB to w tym cudownym kraku Kaczyńskiego ktoś jeszcze pracuje za "miskę ryżu"?

0

@don'T.R.I.P.e to się nie wydarzyło w klubie ekstraklasy

0

@FcPortoFan1999 może w końcu w kadrze kiedyś zagra na swojej pozycji a nie na skrzydle

1

@Tabaluga37 ciężko powiedzieć, to będzie w dużej mierze zależało od tego jak potoczą się MŚ

0

@sevs przecież CR nawet tych pastuchów nie ogrywał

0

@MesQueUnClub96 Na jakim kanale jest transmisja?

2

@MesQueUnClub96 ale Renault Sport nie odpicują

0

@Criss18Barca za 2-3 lata w topowych klubach pojawi się pewnie z 100 podobnych, w takim przekroju czasowym może wydarzy się jeszcze bardzo wiele

0

@Sulimo tosz to legenda klubu

1

@J4no faul będzie

0

@Emhyr Teraz jak się wydało to już nie ustawia i mamy efekty. :)

0

@Szopenek chłopie doczytaj i zdecyduj się czy zniesławił jakąś babkę czy całą grupę, bo brniesz w jego obronę a gubisz się w argumentach nie mając pojęcia o sprawie

0

@Szopenek Chodziło o to że powiedział, że "kobiety w Polsce biorą w szyję", on jej nie zniesławił bo do wczoraj nie widział o jej istnieniu.

2

@Brashearr 0,25

1

Kiedy Barca tak zagrała ostatni raz?

1

brawo!!!!!!

4

ależ golazo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?