1

@Katalończyk 99 taki sam temat jak swego czasu Morientes w Legii...

0

@FutbolFan Skąd ty wziąłeś te 4 mln Ukraińców? Nie ma nawet 2 mln.

0

@Sensible arabusy tłuką się między sobą

0

@Emhyr Borek i hipokryzja? Niemożliwe.

0

@Destroyer_of_Worlds fajnie to by było jakby wchodził na 15-20 min na zmęczonego rywala,

0

@tomek8756 kiedy widziałeś real zdominowany przez rywala grającego w 10?

1

@ObiektywnyKibic121 Gavi to powinien usiąść na ławce na kilka meczów. Straszny piach gra.

0

@pt9 w Leverkusen jeszcze paru skrzydłowych jest

2

Osasuna grająca w 10 wgniotła nas w pole karne na 7-8 minut... To jest dramat. Zero pomysłu na grę.

1

@fart trochę nerwowo w rozegraniu, pewnie w powietrzu, trochę łatwo pozwolił na strzał przy golu; raczej będzie z niego pożytek

0

@AlphaNumeric zajechał go przez 1,5 meczu?

2

@Kamilos84 ciekawie czy Skorupski faktycznie ma kontuzję

0

@FcPortoFan1999 oby żadnej kuwety nie było pod ręką

1

@Barcasub zawalił to mało powiedziane

2

@FcPortoFan1999 Tobiasz z asystą

1

@RoberDzik w Hiszpanii jak trzeba to się kupuje od miasta grunty za 1 € i po kilku dniach odsprzedaje za kilkaset milionów

2

@Uukasz_93 jak jeszcze uda im się z Diasem z vfb to wygląda to wszystko ciekawie

0

@-barca4ever- 110 KM to zdecydowanie za mało na tak duże auto

0

@FCBparasiempre jeszcze z 2-3 kolejki i liga się nauczy Jude'a i nie będzie już tak szalał

0

@kodi77 tylko, że jak tam zagra bardzo dobry sezon to Barca go i tak nie sprzeda

0

@takisobiektos zlepek gwiazdek trafił na prawdziwą drużynę

1

@kodi77 jaki jest sens dla Brighton ogrywanie dla nas Ansu?

0

@QuaReL hańbą to była propozycja Morawieckiego, który przyzwyczajony do populizmu chciał rozdawać pieniądze Polaków bez żadnej podstawy prawnej, w normalnym kraju po czymś takim straciłby stanowisko

0

@Kgorecki2500 to było o bułkach, jeżeli nawiązujesz do Francji

1

@Encore te fajne życie w Kanadzie to mit

0

@messi33 niecałe 0,5 l alko, to niby mocny łeb?

1

@takisobiektos amerykańska jest ok póki nie gra ich zawodnik

0

@Sapos93 głupie to bo przewinienia powinny być odgwizdywane w momencie ich wystąpienia

1

@FcPortoFan1999 po akcji Krawczyka to Lech miał szczęście

2

@hayek chyba nie, ale tylko z Poznania wiecznie słychać o ich długofalowych planach i strategii ma lata

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?