La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1550 Culés

12

Kolejny rekord Leo Messiego.

Żaden debiutant w zespole MLS nie zdobył 7 bramek w swoich pierwszych 4 oficjalnych występach na amerykańskich boiskach.

@PatrychoO @AFA90 @escarabajo @Lionel_Messi10 @Yanek

4

@mekston a po następnym meczu:

Żaden debiutant w zespole MLS nie zdobył 9 bramek w swoich pierwszych 5 oficjalnych występach na amerykańskich boiskach.

Uwielbiam Messiego, ale te rekordy to z dupy są xD

7

@Zoker "Uwielbiam Messiego, ale te rekordy to z dupy są xD"

Dlaczego? Przecież do MLS przechodziły duże nazwiska w przeszłości - jak np. Pele, Ibra, Henry, Villa. Ktoś mógł zrobić taki wynik skoro to wszystko proste i łatwe.

Jak widać nikt wcześniej nie zrobił tak szalonego startu w ramach oficjalnych gier. To ten rekord pokazuje.

1

@mekston bo czemu akurat 4 mecze? Dlaczego nie 1 albo 3?

Teraz załóżmy, że Messi co mecz zdobywa po 2 gole (co jest możliwe patrząc na poziom tej ligi). Co spotkanie będziesz pisał, że Messi pobił rekord?
Najwięcej goli w pierwszych pięciu, sześciu, siedmiu, ośmiu, ..., siedemnastu meczach?
Ile wtedy rekordów ustanowi? Jeden czy kilkanaście?

@Danny Gaucho "Komentarz usunięty przez użytkownika"

Nie wtrącaj się Łysy, poradzę sobie.

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Zoker "bo czemu akurat 4 mecze? Dlaczego nie 1 albo 3?"

Hmm, może dlatego, że własnie zagrał 4 mecz.

A co do 3 spotkań - to nie wiem nawet czy jest czy nie rekordzistą :) Moze nie był, dlatego to nie padło
Po pierwszym spotkaniu zakładam, że na pewno nie, bo ktoś na start min. dublet mógł ustrzelić ;)

"Teraz załóżmy, że Messi co mecz zdobywa po 2 gole (co jest możliwe patrząc na poziom tej ligi). Co spotkanie będziesz pisał, że Messi pobił rekord?

Najwięcej goli w pierwszych pięciu, sześciu, siedmiu, ośmiu, ..., siedemnastu meczach?"

Na razie napisałem o tym, a Ty już kolejny komentarz przywalasz się o nic :)

Co będzie dalej zobaczymy - jeśli będzie strzelał jak szalony to nie bój się będziemy o tym sporo pisać.

0

@mekston przywalam się o słowo "kolejny rekord".
Rozumiem, że Messi swoją "gablotę" powiększy o kilkanaście nowych rekordów. Na pewno jest taka kategoria jak "Najwięcej goli w 4 pierwszych meczach na boisku MLS".

1

@Zoker "kolejny rekord", bo Messi ma ich wiele, więc wpada kolejny do kolekcji.

Przecież bardzo często w różnych ligach jak wchodzi taki zawodnik do danej ligi to padają newsy, że nikt w pierwszych kolejkach nie strzelił tyle goli, albo ostatni raz tyle bramek w debiutanckim sezonie zdobył zawodnik X.

Czasami też owszem są też pewne rekordy nakładające się na siebie. Zobaczymy co będzie dalej, jeśli Leo będzie strzelał jak szalony to pewnie po iluś tam spotkaniach takie podsumowania będą robione.

0

@mekston no to niezły "rekord" XD
Messi gra zajebiście i tyle. Nie wiem jak można to rozpatrywać w kategorii rekordu.

6

@mekston koledze musisz osobno jakieś rekordy Winicjusza albo CR wrzucać [mogą być wymyślone, bo innych raczej nie ma]. Jest zbyt obiektywny żeby przejść obojętnie koło wyczynów Messiczka :]

0

@Zoker normalny rekord - ma wiele wiele ważniejszych, ale ten jest kolejnym do kolekcji. Plus pokazuje, że nie jest tak, że taki Ibra / Henry / Villa wbijali do MLS i walili hat tricka co kolejkę.

0

@mekston okey, czekam na kolejny rekord
"Żaden debiutant w zespole MLS nie zdobył 9 bramek w swoich pierwszych 5 oficjalnych występach na amerykańskich boiskach".

0

@mekston Ale on jeszcze nie zagrał w MLS; MLS wraca 21.08. A Zlatan w 5 meczów zdobył 6 goli xD

1

@takisobiektos a gdzie ja napisałem, że zagrał w MLS?

Przeczytaj uważnie ze zrozumieniem.

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@mekston "Plus pokazuje, że nie jest tak, że taki Ibra / Henry / Villa wbijali do MLS i walili hat tricka co kolejkę."

2

@takisobiektos no tak, bo jak oni grali to nie było Leagues Cup, więc w ich przypadku możemy mówić właściwie o lidze (nie wiem czy od razu na debiucie grali od razu spotkania w US Open Cup)

Mówimy o grze przeciwko ekipom co grają w lidze MLS.

"Plus pokazuje, że nie jest tak, że taki Ibra / Henry / Villa wbijali do MLS i walili hat tricka co kolejkę." - to wciąż nie pokazuje, że pisałem o tym, że Messi zagrał mecze w MLS.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?