1

@vangoor szczególnie, że już dawno deklarował, że kibicuje Realowi

0

@MesQueUnClub96 Skoro taki szklany to jak przetrwał ten sezon 20/21?

1

@Medium Ile ma tych kontuzji?

0

@Emhyr było oficjalne info (poza Pique), że zrzekli się zaległości covidovych?

0

@Emhyr pensje amigosów będziemy płacić jeszcze z 2-3 lata

1

@masq To bez znaczenia, ojciec czy agent. Zawsze jest chora prowizja.

0

@DonCarletto Może to takie zespoły nie wybierały Kloopa, a nie odwrotnie. Może ci najwięksi nie widzą w nim żadnego geniusza, jak niektórzy kibice.

0

@D10SLEO Jak Fury jest świetny technicznie, to w takim razie Usyk na tym polu prezentuje kosmiczny poziom.

0

@maroon Wtedy żartowali, albo teraz...

0

@Survier Przecież już tak masz. PIS na własne potrzeby potrafił tworzyć ustawy w jedną noc. Krótkie, treściwe tylko jakieś takie nie obejmujące całości zagadnienia.
Krótkie to mogą rozporządzenia, ustawa musi zawierać całość zagadnień i szczegółów żeby nie było pola do interpretacji na swoją korzyść.

1

@koksik2700 Kompleksowy pakiet ograniczony do chwytliwych hasełek... Kolejna partia, która będzie pisać ustawy na 1 stronie A4.

0

@Iniesta997 obsługa długu, utrzymanie infrastruktury, koszty podróży, przecież wydatki klubu to nie tylko pensje,

0

@Artysta9 Jeżeli chodzi o top to jest tylko top, żadne 2, 3, 4 czy 5.

0

@lucca87 Busi i Alba odeszli ale ich odroczone pensje z czasów covidu jeszcze wiszą.

1

@Barca1922 Akurat kiedyś związki homo były jak najbardziej normalne, zmieniło się to w średniowieczu.

7

Biedni ludzie nie wiedzą, że kibicują klubowi o skrajnie lewicowym podłożu.

0

@masq Trochę inna skala zjawiska. We Francji są miliony imigrantów, napływających przez dziesięciolecia.

18

@supraomnes1 wersją herbu bez krzyża się pochwalą?

0

@FcPortoFan1999 wymagania to 60 tys. miejsc, chyba że coś się zmieniło przez ostatnie lata

0

@FcPortoFan1999 Finału lm nie ma gdzie u nas zagrać.

0

@Emhyr Jakie wahadło? Przecież on nie chce 1-3-5-2. Mamy grać autobusem i liczyć na kontry.

3

@KamQiX https://www.konfederacjagietrzwaldzka.pl/
polecam analizę listy sygnatariuszy

10

@Kidd Ten golden goal to najgłupsze co w piłce wymyślili. W dogrywce wszyscy uważali żeby nie stracić i czekali na karne, bo bali się atakować.

1

@Saviola88 Tzn., kogo dymają ci wyborcy?

0

@Jarema2000 W ręcznej składy zmieniają się w takim tempie, że nie wiadomo kto będzie mocny w kolejnym sezonie. Poza tym, wiadomo coś czy Kielcom uda się zebrać budżet?

0

@Emhyr Widać, że Archacki czyta LaRamble. Taka teoria pojawiła się tutaj z godzinę przed jego twitem.

0

@Szreko I kolejna przewaga bogatych klubów, które mogą utrzymywać szersze składy na wyższym poziomie.

0

@TheNekro94 Co nie byłoby legalne? Trener decyduje kto gra. Dopóki nie odsuną go od treningów to uefa g.. może.

0

@SenseiFCB Jak już cytujesz to chociaż podaj źródło.

0

@fcbfan1993 Nie do końca. Jeżeli remontuje mieszkanie do 150m2 lub dom do 300m2 to podchodzi to pod społeczny program mieszkaniowy i wtedy można stosować 8%.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?