mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@vangoor szczególnie, że już dawno deklarował, że kibicuje Realowi
0
@MesQueUnClub96 Skoro taki szklany to jak przetrwał ten sezon 20/21?
1
@Medium Ile ma tych kontuzji?
0
@Emhyr było oficjalne info (poza Pique), że zrzekli się zaległości covidovych?
0
@Emhyr pensje amigosów będziemy płacić jeszcze z 2-3 lata
1
@masq To bez znaczenia, ojciec czy agent. Zawsze jest chora prowizja.
0
@DonCarletto Może to takie zespoły nie wybierały Kloopa, a nie odwrotnie. Może ci najwięksi nie widzą w nim żadnego geniusza, jak niektórzy kibice.
0
@D10SLEO Jak Fury jest świetny technicznie, to w takim razie Usyk na tym polu prezentuje kosmiczny poziom.
0
@maroon Wtedy żartowali, albo teraz...
0
@Survier Przecież już tak masz. PIS na własne potrzeby potrafił tworzyć ustawy w jedną noc. Krótkie, treściwe tylko jakieś takie nie obejmujące całości zagadnienia.
Krótkie to mogą rozporządzenia, ustawa musi zawierać całość zagadnień i szczegółów żeby nie było pola do interpretacji na swoją korzyść.
1
@koksik2700 Kompleksowy pakiet ograniczony do chwytliwych hasełek... Kolejna partia, która będzie pisać ustawy na 1 stronie A4.
0
@Iniesta997 obsługa długu, utrzymanie infrastruktury, koszty podróży, przecież wydatki klubu to nie tylko pensje,
0
@Artysta9 Jeżeli chodzi o top to jest tylko top, żadne 2, 3, 4 czy 5.
0
@lucca87 Busi i Alba odeszli ale ich odroczone pensje z czasów covidu jeszcze wiszą.
1
@Barca1922 Akurat kiedyś związki homo były jak najbardziej normalne, zmieniło się to w średniowieczu.
7
Biedni ludzie nie wiedzą, że kibicują klubowi o skrajnie lewicowym podłożu.
0
@masq Trochę inna skala zjawiska. We Francji są miliony imigrantów, napływających przez dziesięciolecia.
18
@supraomnes1 wersją herbu bez krzyża się pochwalą?
0
@FcPortoFan1999 wymagania to 60 tys. miejsc, chyba że coś się zmieniło przez ostatnie lata
0
@FcPortoFan1999 Finału lm nie ma gdzie u nas zagrać.
0
@Emhyr Jakie wahadło? Przecież on nie chce 1-3-5-2. Mamy grać autobusem i liczyć na kontry.
3
@KamQiX https://www.konfederacjagietrzwaldzka.pl/
polecam analizę listy sygnatariuszy
10
@Kidd Ten golden goal to najgłupsze co w piłce wymyślili. W dogrywce wszyscy uważali żeby nie stracić i czekali na karne, bo bali się atakować.
1
@Saviola88 Tzn., kogo dymają ci wyborcy?
0
@Jarema2000 W ręcznej składy zmieniają się w takim tempie, że nie wiadomo kto będzie mocny w kolejnym sezonie. Poza tym, wiadomo coś czy Kielcom uda się zebrać budżet?
0
@Emhyr Widać, że Archacki czyta LaRamble. Taka teoria pojawiła się tutaj z godzinę przed jego twitem.
0
@Szreko I kolejna przewaga bogatych klubów, które mogą utrzymywać szersze składy na wyższym poziomie.
0
@TheNekro94 Co nie byłoby legalne? Trener decyduje kto gra. Dopóki nie odsuną go od treningów to uefa g.. może.
0
@SenseiFCB Jak już cytujesz to chociaż podaj źródło.
0
@fcbfan1993 Nie do końca. Jeżeli remontuje mieszkanie do 150m2 lub dom do 300m2 to podchodzi to pod społeczny program mieszkaniowy i wtedy można stosować 8%.